Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Invadrr_Zim


Invadrr_Zim
tag

hihetetlen, és meglepő (hogy a mostanság nagyon gyengélkedő Sega-t preferálják). eddig 3 játékukkal játszottam, és meg kell, hogy hagyjam, bár gyerekcipőben járnak még, és nem "annyira" kiforrottak a játékaik, de üde színfoltot képeznek a piacon, es nagyon igéretes fejlesztők lehetnek késöbb.

[ Szerkesztve ]

(#2) #08052480 válasza Invadrr_Zim (#1) üzenetére


#08052480
törölt tag

az ne is zavarjon, hogy egyik játékot sem ők készítették csak kiadták. A meglepődést meg nem értem, ott áll a cikkben, hogy a sega bilincselte meg őket a legkevésbé - ki lett volna hajlandó olyan kétséges fogadtatású cuccost kiadni mint a Mad World vagy a a Bayonetta? EA? Activision? Ubi? ugyanmár...

[ Szerkesztve ]

(#3) Invadrr_Zim válasza #08052480 (#2) üzenetére


Invadrr_Zim
tag

a sega mint kiadó csúszott le. ha megnézed a többi játékukat mostanság(akár belső fejlesztés, akár külső csoport által fejlesztett), maximum középszerűek voltak. amúgy EA és Activision is adtak már ki olyan játékokat, amik után csak néztem. azt pedig vedd figyelembe, hogy japán fejlesztőcsapatról beszélünk, elmehettek volna a capcomhoz, a konamihoz, amiknek nem ennyire kétséges a jövője.

(#4) Rigel77


Rigel77
tag

Én most a Vanqvis -el játszottam péntek óta nagyon tetszik . Rendes szép játék .
Nálam 9/10 pont .

Ps3 Ps4 id: Wiri80. Samsung S10+

(#5) Odin_James válasza Invadrr_Zim (#1) üzenetére


Odin_James
tag

"eddig 3 játékukkal játszottam, és meg kell, hogy hagyjam, bár gyerekcipőben járnak még, és nem "annyira" kiforrottak a játékaik, de üde színfoltot képeznek a piacon, es nagyon igéretes fejlesztők lehetnek késöbb"

Ezt ugye csak viccnek szántad?!? A Platinum Games csapatát olyan nagy fejlesztő-legendák alkotják, mint Shinji Mikami (Resident Evil sorozat), vagy Hideki Kamiya (Devil May Cry) és a Clover Studio egykori fejlesztői (God Hand, Okami).
Az eddig fejlesztett négy játékuk, pedig óriási siker volt a kritikusok és (részben) a játékosok körében is.

[ Módosította: ollie ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.