Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Shyciii


Shyciii
veterán

És egyben a legszarabb is. Nálunk már 5-ből 4 volt szervízben...

(#2) Freiherr


Freiherr
őstag

Nem rossz készülék,de 512MB már WP-nek is kevés.

XXX

(#3) alcsa válasza Shyciii (#1) üzenetére


alcsa
senior tag

mert a legolcsobb is...

(#4) boncser


boncser
aktív tag

Hát ez a hír nem sok újdonságot tudatott velünk. :)
Kb 2 éve ez a legnépszerűbb wp telefon. Azóta nem volt semmi nagy dobása az MS(Nokia)-nek.
Na nem baj, majd W10-zel :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) majcsika


majcsika
csendes tag

Engem az az egyéb 30 % körüli jobban érdekelne.

(#6) Shyciii válasza alcsa (#3) üzenetére


Shyciii
veterán

Az még nem jelenti azt, hogy hulladéknak kell lennie a legváltozatosabb és legdurvább hibákkal.

(#7) babkukta válasza Shyciii (#6) üzenetére


babkukta
senior tag

Nem jelenti azt, de ne is tekintsünk már rá úgy, mint egy mérnöki mestermű 30 ezer ft-ért. Egyértelmű, h ennyiért nem a legminőségibb cuccok lesznek benne (kijelző, anyaghasználat stb) (TrollON Bár valljuk be, még a 30 ezres kategóriájával is jobb anyaghasználat jellemzi, mint némelyik gyártó felső kategóriás telefonját :U TrollOFF)
Valljuk be, az alsó kategória olyan színvonalon van mostanság, ami egyrészt droid fronton vagy használhatatlan, vagy WP fronton sok a selejt. Én még mindig azt mondom, h szolgáltatói árral a L520 ajándék, és emellé még gyors és használható a hibái ellenére is

Üdvözlettel, Tibi

(#8) gabancs


gabancs
addikt

Tehát az én szeretett 735-ös modellem a fasorban sincs.

(#9) Giovan! válasza Shyciii (#6) üzenetére


Giovan!
addikt

Nekem két éve van meg,még sosem volt szervizben :U
De biztos csak mert MS fanboy vagyok ;]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#10) Shyciii válasza babkukta (#7) üzenetére


Shyciii
veterán

Már ne haragudj, de a mérnöki mestermű, és a totál xar telefon között milliónyi fokozat van. Konkrétan az a telefon, ami be sem kapcsol, vagy nem lehet telefonálni vele, mert a közelségérzékelő nem működik, vagy újraindul a telefon telefonáláskor, az konkrétan egy foshalmaz, és elfogadhatatlan 30-ért is! Tudok androidos telefont, ami ha lassú is, de legalább lehet telefonálni, emailezni, használni.

(#11) boncser válasza Shyciii (#6) üzenetére


boncser
aktív tag

Mik ezek a legváltozatosabb és legdurvább hibák?

(#12) gerii válasza gabancs (#8) üzenetére


gerii
addikt

Pedig az egyik legértelmesebb Lumia.

(#13) Giovan!


Giovan!
addikt

De ilyenkor hol vannak a Moderátorok?

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#14) kbyte1024 válasza Shyciii (#10) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ja én meg tudok olyan 40-50 rugós droidot,ami szinten rakat fos és telozni se lehet vele. Na akkor most kezdjük el? Érted Ugye??

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#15) foxymaci válasza Giovan! (#9) üzenetére


foxymaci
senior tag

Enyém se volt szervizbe másfél év után és most egy haverom használja nagy szeretettel egy csamcsung pocket neo helyett ..... és szinte egy árban mozogtak :)

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#16) janeszgol válasza babkukta (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

+1!

Shyciii: Nekem öt, azaz 5 Lumia 520 telefonom volt. Eggyel volt baj, amit buheráltak. De az nem a telefon hibája, beleszaladtam egy olyanba na. A másik négy kiválóan ment. Azért megnézném a használóit is, hogy a telefon kezelésük mennyire igényes.
De! A Nokia mindig is magas selejtaránnyal dolgozott. És minden árkategóriában. Szóval nem tagadom, hogy igazad van!

Amúgy a Lumia 520-szal nincs baj. A mattnak kimondottan jó a fogása, jól is néz ki. A képernyő nagyon szép, csak nem kell lefóliázni (de ez minden telefonra érvényes, az egyik 520, amit kéz alól vettem két darab háromrétegű fóliával jött, plusz a gyári, igaz makulátlan volt, vigyázva volt rá), sebessége közepes, de ennek nem a telefon az oka, hanem az OS (lassú=fícsör). A hangminősége nagyon jó volt, mindig értettem a másikat, ők is engem. Wifi picit gyenge volt (5/2.5) az átlagnál, viszont a térerő mindig a helyén volt.
Röviden ennyit az 520-ról. Ja és a képernyő pontossága felsőkategóriás.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) #56573440 válasza Shyciii (#10) üzenetére


#56573440
törölt tag

de gondolom az elszigetelt hiba és a globálisan kijelentett fos között is van akkora difi mint a mérnöki mestermű és a totál xar között. így szemre talán nagyobb is... az a bizonyos gerenda ;)

[ Szerkesztve ]

(#18) razzorr válasza Shyciii (#1) üzenetére


razzorr
őstag

Azért ez így ebben a formában picit erős.
Hasonlíts össze egy kategóriabeli droidot és máris láthatod, hogy ez nem fedi a valóságot.

Akinek eddig ajánlottam ismerős és családi körben az alsó, alsó-közép, közép kategóriás wp-t a droid helyett,azóta mindig emlegetik, hogy milyen jó tanácsot adtam nekik és köszönik, mert megváltás.

(#19) m1lan


m1lan
őstag

8.0-val atom jó telefon volt. Aztán a 8.1 agyonvágta az "élményt" :(

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#20) boncser válasza m1lan (#19) üzenetére


boncser
aktív tag

625 szintén...:(

(#21) bepken


bepken
veterán

bizony én is meglepődtem tegnap a számokon. hajrá 535! :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#22) elmepocok


elmepocok
tag

Hát, az enyém a 8.1-es frissítéssel pont ugyanolyan hulladék lett, mint a hasonló kategóriás droidok... Lehet, hogy elszigetelt eset, de nem hinném, mert öcsém 625-je is sokkal szarabb lett.
Egy ideje már csak navinak használom, a múltkor a Here úgy magába fordult, hogy negyed órán keresztül nem tért magához, és mire föléledt, elfelejtette a letöltött térképeket és navigációs hangot is.

(#23) Rickazoid


Rickazoid
addikt

A legolcsóbbak fogynak a legjobban? Micsoda meglepetés! Mondjuk a népszerűt én nem az eladott darabszámmal definiálnám, illetve nem ahhoz kötném a "mérését"... persze én nem is csinálok statisztikát vagy írok cikket, hogy ilyen túlzásokba essek.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#24) azopi74 válasza Rickazoid (#23) üzenetére


azopi74
addikt

De, az eladott darabszámmal jól lehetne definiálni, csakhogy nem azt mutatja az AdDuplex. Lumia 520-ból jelenleg egy darabot sem adnak el, így nehezen lehet a legnépszerűbb. (Csak volt, és persze még mindig sok használatban van közülük) Sokkal inkább a legnépszerűbb lehet most a 640.

(#25) vzsryl válasza m1lan (#19) üzenetére


vzsryl
nagyúr

625 és ugyanez a véleményem. Használható meg az OS még mindig a legjobb számomra, de néha képes úgy betéglásodni, mint ismerőseim androidjai. 8.0-val konkrétan hibátlan volt.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#26) azopi74 válasza azopi74 (#24) üzenetére


azopi74
addikt

No meg az is szerepet játszik a torzításban, hogy az 520 idejében közel sem volt annyira zsúfolt az alsó/alsó-közép kategória, mint most. Akkoriban 250 usd alatt egyeduralkodó volt az 520, most meg csak a MS-tól van vagy tucatnyi modell piacon, és akkor az others-ben lévő third party gyártók alsókategóriás modeljeiről nem is szóltam.

(#27) azopi74


azopi74
addikt

A flagship ütős lesz:

http://www.windows10update.com/2015/05/lumia-940-xl-said-to-house-an-octa-core-snapdragon-808/

de mi ez a 8 magos snap808? 6+2 lesz vajon, vagy 4+4?

(#28) azopi74 válasza azopi74 (#27) üzenetére


azopi74
addikt

Vagy 4+2+2 ?

[ Szerkesztve ]

(#29) Luck Dragon válasza gabancs (#8) üzenetére

Azt csak egy kis szelet a tortából ahogy az én lumia 800-am.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#30) Freiherr válasza azopi74 (#27) üzenetére


Freiherr
őstag

(#31) gabancs válasza Freiherr (#30) üzenetére


gabancs
addikt

Egy windows-os telefonnak miért is kell ez a brutális vas? Biztos kell, csak én nem értem.

(#32) Elementh válasza gabancs (#31) üzenetére


Elementh
aktív tag

Hogy legyen miért elkérni 200 ezret :)

(#33) boncser válasza gabancs (#31) üzenetére


boncser
aktív tag

Tartani kell a lépést a konkurenciával.

(#34) David75 válasza gabancs (#31) üzenetére


David75
őstag

Komolyabb játékok/appok, több lapos böngészés, rendes multitasking, navi esetleg egy fhd felbontás is beférne 2015-ben. ( illetve, hogy legyen mivel indokolni, hogy miért kerül annyiba mint egy hasonló kategóriás android/ios készülék)

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#35) ddaydome


ddaydome
senior tag

Sziasztok.

Nekem 530-as van és teljesen elégedett vagyok vele, xperia e volt előtte, 4.1-s androiddal.

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#36) RazorShark válasza ddaydome (#35) üzenetére


RazorShark
csendes tag

xperia után akármivel elégedett vagy ;]

535 meglepő, azt hittem, a 640/xl lesz a helyén.

-by the order of Sithis

(#37) azopi74 válasza RazorShark (#36) üzenetére


azopi74
addikt

535 lassan fél éve kapható. 640 és 640xl alig egy hónapja. Jelenleg viszont a 640 és a 640XL toronymagasan a legkapósabb WP-s teló.

(#38) ZeRTaX


ZeRTaX
csendes tag

Pont az első 4 helyen állók a leghasználhatatlanabb WP telefonok és a részesedés közel felét ki is teszik. :C :C

Én speciel nem vagyok WP-s, de nagyon sok ismerősömnek van és szinte mindnek pont ezek közül valamelyik. Hát a legtöbb menekült is vissza az androidhoz mit ne mondjak. :U
Az 5xx és 6xx-nél pedig igen sok hibás telefon van és 8.1 óta rettentően laggolnak és produkálnak különböző hibákat. Sokat volt a kezemben az ismerőseim telefonja, de gyorsaságba simán lefőzték őket a 40.000 Forintos droidjaim.

Nekem az egyetlen dolog ami bejön ezekben a telókban az a marha jó GPS. Ezen a téren azért emelem kalapom az MS/Nokia előtt. :K

[ Szerkesztve ]

(#39) bepken válasza ZeRTaX (#38) üzenetére


bepken
veterán

zsinórban 3 (sőt 4) androidos telefont vásároltam ebben az árkategóriában. mindegyiknél ugyanaz a fő hibajelenség: belakott rommal meghal a telefon >> hívást sem tudtam kezelni konkrétan.

amióta wp-s készülékem van, ugyanebben az árkategóriában, hasonló hibával még csak nem is találkoztam.

persze ettől függetlenül bőven tudnék nyűgjét mondani ennek a rendszernek is...de amíg az alap dolgok pöpecmód működnek, nem fogok.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#40) azopi74 válasza ZeRTaX (#38) üzenetére


azopi74
addikt

"Én speciel nem vagyok WP-s, de nagyon sok ismerősömnek van és szinte mindnek pont ezek közül valamelyik. Hát a legtöbb menekült is vissza az androidhoz mit ne mondjak"

Andoidhoz? Ugyanebben az árkategóriában? Hát akkor nagyon jól jártak, mit ne mondjak, légypiszokból szartengerbe :D

"Sokat volt a kezemben az ismerőseim telefonja, de gyorsaságba simán lefőzték őket a 40.000 Forintos droidjaim"

Vicces fiú vagy :)

(#41) Giovan! válasza azopi74 (#40) üzenetére


Giovan!
addikt

Az ember azt gondolná hogy egy idő után megunják,de nem.Mikor ilyen hülyeségeket látok leírva, sosem értem,nekik miért jó az,ha az emberek ostobának tartják őket?

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#42) janeszgol válasza Giovan! (#41) üzenetére


janeszgol
félisten

És ha igazat írt? Egy szóval sem mondta, hogy az ismerősei nem retardáltak. ;]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#43) kbyte1024 válasza janeszgol (#42) üzenetére


kbyte1024
addikt

Hát ez....:) +1 :)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#44) bepken válasza azopi74 (#40) üzenetére


bepken
veterán

xperia sola volt az utolsó próbálkozásom. egyszerűen imádtam a launcher újratöltögetéseket....minden képernyőfeloldásnál, és alkalmazás bezárásnál :)

oké, hogy azóta eltelt 2-3 év....kijött jónéhány új android verzió. alsó-közép kategóriából viszont tuti nem vennék most már androidos telefont (és mást is csak lebeszélném róla)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#45) Giovan! válasza janeszgol (#42) üzenetére


Giovan!
addikt

Igazad van,így rögtön értelmet nyer a dolog :C :R

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#46) gabancs válasza David75 (#34) üzenetére


gabancs
addikt

Igen, a játék az egy sarkalatos pont. Mondjuk én nem játszok már, így nekem a Snapi 400 bőségesen megfelel az összes többi funkcióra. Ráadásul ezek brutál vassal szerelt eszközök igen drágák tudnak lenni. Biztos nem fizetném ki az én telefonom árának a 4-5 szörösét, csak azért, hogy tudjam, hogy cirka fél évig csúcs vas van a telóban.

(#47) David75 válasza gabancs (#46) üzenetére


David75
őstag

Mondjuk utolag belátom hülyeséget irtam mikor játékról beszéltem windows phone-on elvégre mindketten ismerjük a hatalmas kinálatot. ;] Nekem a fifa, a spider man, az asphalt olyan borzasztó lagos l925-ön hogy elmegy hamar a kedvem a játékrol, a gba emu meg úgy felforrósitja a telefont mintha csak egy snapi810-es telefonom lenne. Persze mindjárt megkapom, hogy ez nem igaz minden super smooth mindenki másnál a wp-n nincs olyan hogy lag. Amúgy ha téyleg át lehet majd gányolni az ios/android alkalmazásokat akkor főleg kell majd a vas mert annyira nem lesz optimizálva.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#48) zorzy4


zorzy4
őstag

"Microsoft Lumia 535 eladásai nagyon erősen emelkedő tendenciát mutatnak, a jelenleg 6,7 százalékon álló készülék akár az első helyre is törhet a közeljövőben." Ezt nem értem, miért vásárolgatják, és forgalmazzák. Pedig kiderült, hogy jó az elgondolás, de kuka telefon. Ráadásul ott a 640 ami kiváló készülék, és minmálisan drágább.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#49) Воланд válasza David75 (#47) üzenetére


Воланд
titán

olyan, hogy "atganyolas" max droid eseteben lesz. ios alkalmazasoknal a meglevo kodot lehet felhasznalni egy uj univerzalis alkalmazas elkeszitesehez.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#50) David75 válasza Воланд (#49) üzenetére


David75
őstag

Én a pc-re megjelenő konzolportokból indulok ki, hogy azok milyen minőségüek, illetve a mobilos fejlesztők hozzáálásából, na ez alapján gányolásra számitok.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.