Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) balalev


balalev
tag

Legjobb vétel. Céges telefonnak több, mint elegendő mindenre.

ZUK Z2 | Nexus 5X /// Régen: LG G2 OFFICIAL 4.2.2; Nexus 4 OFFICIAL 4.3

(#2) bollokcs80 válasza balalev (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Azért ma már 3GB RAM alap lenne. Amúgy egész pofás.

B.Cs.

(#3) DJGABI


DJGABI
addikt

egy 2 filléres ujjlenyomatolvasót hihetetlen hogy ki kellett spórolni, meg azért az a soc se egy villám... a (remélhetőleg) jó kamera, az 5000es akku meg a gyorstöltés viszont üdvözlendő. asszony Redmi 7-ese valószínűleg akkor Redmi 8-ra cserélve lesz, ennél a 8A-nál valszeg combosabb lesz. Meg a 3 kártyás sim/sd tálca remélem marad

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#4) ates


ates
aktív tag

4/64-es variánsról is szóltak a hírek korábban. Erről most itt nics szó, pedig azt a plusz 10-15 dollárt megérné árban.

(#5) ates válasza bollokcs80 (#2) üzenetére


ates
aktív tag

Jogos. A 7A esetében is lehetet olvasni (2/32-es kivitel ), hogy egy picit döcögősebb a rendszer.

(#6) haruspex


haruspex
aktív tag

Nekem viszont lehet ez lesz a következő telefonom, redmi note 4-ről. A hardver ott is elég, ebben meg pont a kamera, meg az üzemidő fejlődött. Amiből az első mindig jól jön, a 2. Meg néha hiányzik.

(#7) oszi666


oszi666
őstag

Ebből nincs Android One kiadás?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#8) janeszgol válasza balalev (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Azért ezt nem mondanám. A Redmi 7A-tól alig különbözik, és azt sem nevezném a kategória legjobbjának.
Android One kéne, bár sajnos ez a One program elég rosszul muzsikál a HMD-nél és a Xiaominál (frissítések).

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#9) DJGABI válasza oszi666 (#7) üzenetére


DJGABI
addikt

hogy lenne, basszus épp csak bejelentették ezt is :DDD amúgy mostanában szerintem nem meglévőket alakítanak át, mi a3 is már 49k kínából, aztán az egy komolyabb gép azért. a stock droid mondjuk annyira nem bejövős. ráadásul a tesztben is írták nem nagyon frissítették, hiába One-os. [link]

Redmi 7-re vannak miui-mentes romok. Persze gari kérdéses olyankor

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#10) Endorit


Endorit
csendes tag

Pont mostanában gondolkodtam hogy váltok Redmi 7A-ra, de szerintem ezt megvárom amíg kapható lesz nálunk. A leírtak alapján a 3/32-es bestbuy lesz ebben az árkategóriában

Nikon D5600 @jasonparkphotography

(#11) margithid


margithid
veterán

Tökéletes telefon, az 5k-s aksi üdvözlendő!
Nekem a SOC is elegendő, 64/4-es kiszerelésben karácsonyi akcióban lehet bevállalok egyet, habár a Redmi Note 5-öt nagy megelégedéssel használom másfél éve.

(#12) kecsawi


kecsawi
senior tag

Asszonynak vettem redmi 7-et, úgy érzem, megvárom a 8-ast, vagy a note 8-at, ha nem lesz túl drága.

(#13) oszi666


oszi666
őstag

Egy ilyen telefon elbírja a hearthstone-t és a netflixet?
DJGABI: attól én még örülnék egy sima Android One-nak

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#14) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Itt a következő telefonom :C

(#15) beyruth82


beyruth82
veterán

Ujjlenyomatolvasó alap lenne és frissebb,erősebb procival is kiadhatnák nem pedig ugyan avval mint az elődöt.Ilyen csak és kizárólag a xiaominál fordul/t/hat elő hogy egy széria következő generációja ugyan avval a processzorral jelenik meg mint az előd.Ezt már eljátszották anno a redmi note 3 esetében is(a redmi note 2 helio x10-es prociját rakták bele) aztán gyorsan észbe kaptak és kiadtak egy snapdragon 650-el felszerelt változatot is ami itthon pro utótagot kapott de hivatalosan nem volt megkülönböztetve az x10-es verziójú redmi note 3-tól.

(#16) Ricardo válasza beyruth82 (#15) üzenetére


Ricardo
félisten

"Ilyen csak és kizárólag a xiaominál fordul/t/hat elő hogy egy széria következő generációja ugyan avval a processzorral jelenik meg mint az előd."
Samsung J6 vs J7 ?
LG K30 vs K30 (2019)
Sony XZ2 vs XZ3
Nokia 5 vs 6

(#17) beyruth82 válasza Ricardo (#16) üzenetére


beyruth82
veterán

Samsung j7 2017 nem utódja a samsung j6 2018-nak(mindkettő exynos 7870-el jelent meg).a J6 2018 később jelent meg és a j6 2017 az elődje.A j7 2017-nek a j7 2016 az elődje.A nokia 5 és 6 külön széria, nem folytatásai egymásnak.Nokiában van 5,6,7,8,9-es széria.Ezek nem folytatások hanem külön szériák.A nokia 5-nek az 5.1 a folytatása míg a nokia 6-nak a 6.1 és így tovább.Lg és sony estében igazad van ezek üdítő kivételek de a sony 6 havonta adja ki csúcstelóit ezért nem is tudna mást belerakni mint az aktuális éves csúcs snapdragont.

(#18) janeszgol válasza beyruth82 (#17) üzenetére


janeszgol
félisten

Szeretem az kihívásokat. :)
Alcatel Pop C3=Alcatel Pop D3
Alcatel Pop C1=Alcatel Pop D1.
Alsó polcos telefonok Snap 6580 SoCval (az újabb szériáik is ezzel jönnek, csak frissebb droiddal). Na jó, ezek nem kihívások. :)

Galaxy A7 2018=Galaxy A40. (Sőt itt butítás történt.)
P9 Lite=P10 Lite=P20 Lite (csak órajel változott)

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#19) Ricardo válasza beyruth82 (#17) üzenetére


Ricardo
félisten

A Nokiát benéztem :B a Samsung J széria meg számomra pályán kívül van, így abban sem vagyok jártas. a lényeg az, hogy nem példa nélküli, hogy egy utód ugyanazzal a vassal jöjjön ki.

(#20) kecsawi


kecsawi
senior tag

Nekem elsőre soknak tűnik, így a 7 a nyerő.

(#21) beyruth82 válasza kecsawi (#20) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen ez így nem egy ár/érték bajnok

(#22) internetezoo


internetezoo
senior tag

Értesítési LED van ennek?

(#23) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Geekbuyingon $117, vettem is egyet.
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#24) internetezoo válasza kraftxld (#23) üzenetére


internetezoo
senior tag

Itthon 39.000 Ft 2 üzletnél. Legalább van magyar garancia.

(#25) kraftxld válasza internetezoo (#24) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nem Mo-on lakok, úgyhogy nekem mindegy a magyar garancia, volt némi USD-m aztán abból vettem :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#26) Cyberslider


Cyberslider
őstag

Banggood-on kuponnal vettem egyet 31e volt szállítással, nagyon korrekt ár, ennyit simán megért, másfél hét alatt jött meg priority line-al, szép kék. :) Nem az enyém, anyósé, de neki bőven elég, felmegy rá a viber, meg net és viszát. Erre tökéletesen megfelel, és nagy az akksi gyorstöltéssel. Persze normál töltőt raktak hozzá. Az arcfelismerő teljesen jól működik, dupla koppintással hasonlóan old, mint az újjlenyomat, nem hiányzik a hiánya. A RAM valóban lehetne picit több, de szerintem ilyen userek-re gondoltak, mint anyósom, neki meg ez így teljesen jó. Most nézek hozzá tokot meg üveget, remélem találok hozzá megfelelőt.

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#27) kraftxld válasza Cyberslider (#26) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Az akksi nekem 3+ napot bírt, úgy, hogy volt benne fél órás konferenciabeszélgetés, pár játék, cuccok átpakolása a régi telefonról, nyomkodás ezerrel.

Én rendeltem egy tokot az ebay-ről, de köze nem volt a Redmi 8A-hoz :D
Most vettem üveget + tokot az aliexpress-ről, ha Wang átér vele úszva az óceánon és jó akkor belinkelem.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#28) GrandS válasza internetezoo (#22) üzenetére


GrandS
senior tag

Ez engem is érdekelne! A lányomnak van ilyen telefonja, de a nem fogadott hívások a telefon ikonon nem jelenik meg, és led sem villog. Ez csak beállítási probléma?

(#29) kisza25 válasza margithid (#11) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nekem is redmi note 5 van és én is megelégedéssel használom és vettem egy ilyen redmi 8a-t, azért minőségben ég és föld, lassabb is, jó meg nem őszülsz, picit lasabb.
Ami jó, hogy 5000 és az aksi és usb C, nekem nem igazán kell erős telefon, de az üzemidő nagyon fontos, mert sokat használom a telefont, a64GB is kezdett kevés lenni, de itt 2db SIM mellett is bővíthető microSD kártyával, a 32GB még nekem elég arra a pár programra amit használok.

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#30) snecizero


snecizero
senior tag

Hosszas megfontolás után választottam ezt a telefont. A célom az volt hogy a legolcsóbb és legjobb üzemidejű mobilt találjam meg. Kicsit féltem a 2gb ram miatt, de kellemesen csalódtam. Feltelepítettem az általam játszott játékokat. Teljesen jól és gördülékenyen muzsikál a kicsike. A beszélgetési hangszóró nagyon jó minőségű és hangos is. Érdekes hogy az FM rádió headset nélkül is megy.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#31) lanszelot válasza snecizero (#30) üzenetére


lanszelot
addikt

hello,
Hogy tudok alkalmazás ikont kirakni?
Van olyan alkalmazásom aminek nincs ikonja és nem tudom hogy érhetem el.
pl FM rádió /véletlen valahogy töröltem az ikont mikor kivettem a gyűjtőből/
Más telefonokon az asztalon kívül van alkalmazások nézet, és tudom hogy majd jön, de addig nem tudom hogy... /nem rakok beta rendszert fel, csak stabilat/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.