Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) h-yle


h-yle
addikt

Nem akarok beleszólni, de ugyanúgy lehet legalább egy éve (ha nem több) aktiválás és serial nélküli, minden eredetiség teszten megfelelő kalóz Vistát beszerezni, mint bármilyen régi Xp-t. Akkor most hol van itt a nagy kijátszhatatlan védelem, és az emiatt preferált Xp? ;]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#2) Gonz0


Gonz0
tag

Az gondolom még véletlenül sem merült fel bennük, hogy azért preferálják az xpt vista helyett, illetve 2003-as officét 2007-es helyett, mert egyszerűen jobbak? ;]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#3) floatr válasza Gonz0 (#2) üzenetére


floatr
veterán

Kizárt :)
Ennek a felállásnak az oka kizárólag az illegális tevékenység különböző válfajainak megléte. Ennyire azért nem kéne birkának nézni a saját vásárlóközönségét :(

(#4) Xpod válasza floatr (#3) üzenetére


Xpod
addikt

Vagy csak keveslik, hogy az új programok nem terjedtek el annyira a feketepiacon és így nem tudnak több százmillió dolláros veszteségeket leírni. ;]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#5) Chrys_ válasza h-yle (#1) üzenetére


Chrys_
addikt

Azért MS-nél sem csak hülyék vannak. Biztosan tudják, hogy a Vista kalózmásolatban nagyon terjed. Csakhogy legtöbben kipróbálni akarják, megismerni, ezért nem fogják megvenni. Aztán sokan le is szedik, marad az XP :) . Amíg mennek a letöltések, minél többen tesztelik, annál nagyobb az esély, hogy a jövőben mégiscsak áttérnek rá (legfőképpen kényszerből?). Vagy a nemsokára megjelenő W7-re (Vista 6.1 :D ) És majd akkor bevezetnek megint valami új ellenőrzőrendszert...

Lehet, Bill Gates meg Balmer a legnagyobb torrentezők, nekik úgysincs dolguk egész nap :) Gates valszeg már csak otthonról nyomja...

[ Szerkesztve ]

(#6) Mag__


Mag__
tag

Tény hogy a mai piacgazdálkodási elmélet sozzuk rá adjunk el minnél több ujat a vevönek.
Az XP-t ha nézzük már 7-8 éves. Egyik windoz se élt meg ilyen sokat.Ebböl is látszik ez nagyon eltalálta az átlag user elvárásait. Egyszerü telepiteni,drivert telepiteni,felismeri gond nélkül,van support hozzá.
Nekem is böven elég a gépemben a Duron proci:
-google eath megy rajta
-autoroute 2007 megy rajta
-flash-el tömött oldalak (hotdog) mennek rajta
-böngészö megy rajta
-skype,msn,voipbuster megy rajta
-email kliens : ) megy rajta
-divx-es filmek mennek rajta

Mi kell még?

kivétel:akik játszanak a legujabb játékokkal. Én 7. éve CS-zek : ) most éppen 1.5-el : )

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#7) bambano válasza Gonz0 (#2) üzenetére


bambano
titán

Gondolom a kalózok azért preferálják az xp-t, mert a júzerek többségénél még mindig az van. Minek törögessenek vistára programot, ha xp-re feltört programból több a bevétel.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#8) Integra válasza bambano (#7) üzenetére


Integra
titán

rájt

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9) Gonz0 válasza bambano (#7) üzenetére


Gonz0
tag

A programok nagy része működik mindkét rendszeren. Nem hiszem, hogy pont ez alapján választanának maguknak rendszert. Nekem is volt fenn 1-2 hónapig vista a gépemen (MSDNAA), de nem tetszett, így visszatértem az XP-hez. Az ismeretségi körömben is ez a jellemző viselkedésforma. Nyilván nem reprezentatív, de én ez alapján arra következtettem, hogy az XP - annak ellenére, hogy 7 éves - még mindig jobb választás, mint a vista.

És ha történetesen programokat törnék fel hobbiból, akkor nagy valószínűséggel azokat a programokat törném, melyek - szerintem - jobban használhatóak az alternatíváiknál. És nem képzelnék köré semmiféle összeesküvés-elméletet mindenféle n-1-edik verziókról, meg könnyebb feltörhetőségről. Nem mellesleg, úgy tudtam a kalózok szeretik a kihívásokat.

Azt kijelenteni, hogy a kalózok 2-3 év csúszásban vannak, lássuk be bődületes baromság. :DD

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#10) hemaka


hemaka
nagyúr

Hozzáteszem, hogy a 2007es Office is gyönyörűen le van már másolva. De azért nem használják azt, mert túlságosan megváltozott a jól megszokott külső, és speciel én is alig találok meg benne dolgokat.
De az Xp még mindig jó szerintem, legalábbis én nem váltok Vistára. :)

(#11) h-yle válasza bambano (#7) üzenetére


h-yle
addikt

Az agész eszmefuttatás hibás, hiszen az "ipari" kalózok a warez scene-től "lopnak". Ők az esetek 95%-ban nem törnek fel szart sem. Leszedik FTP-ről, meg torrentről ami van azt csókolom.

A másolásvédelemnek meg ilyesminek semmi köze a terjedéshez. Ugyan az van a kalóz piacon is mint a legálison: az XP-re van kereslet.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.