Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Hunter2 válasza lee56 (#50) üzenetére


Hunter2
addikt

De kilehet hozni többet is: [link]

(#52) szuper-t


szuper-t
senior tag

nekem is cl4 esek vannak Geil ben
habár.. gémer szekcióban nem vagyok otthon

(#53) #56573440 válasza Taky (#32) üzenetére


#56573440
törölt tag

kingmaxot én is szidom mostanában.... kihoztak egy fsza ddr2 1066-os pakkot régen, iszonyat olcsón, fesz nélkül hasított mint állat, 1100 fölé minimális fesszel fel lehetett tornászni. aztán minden bejelentés nélkül itthon is feltűntek modellek amik istennek sem mentek még 1066-ot sem. az első szériák asszem A jelzésűek voltak a gyári számban, az "újak" meg B, de ha rosszul emlékeztem akkor sory. ezeket feszelhetted, vergődhettél, istennek sem ment annyit. tudom, találkoztam vele, ugyanabban a lapban amiben a sajátom ment rendesen 3 másik szett 900 körül meghalt, fura mód amikor az A-s visszakerült szépen ment....

a témához:

ez azért gamer mert ha beteszed a gépbe 40%-al több headshotot osztasz le, és 10%-al messzebb hord a késed cs 1.6 alatt. ezért már a hülyének is megéri hát nem? kosárba.

(#54) _AnTi_ válasza #56573440 (#53) üzenetére


_AnTi_
tag

:DDD
Hát ez jó volt...

Szép vagyok és okos, ügyes és aranyos...

(#55) Hunter2 válasza #56573440 (#53) üzenetére


Hunter2
addikt

a régiek 1066/CL5-ösek voltak az újak meg CL6-osak ha miden igaz.
Én tegnap lőtem be a sima 800-as kingmaxot 4-4-4-12-re 1.9V-on, kicsit meglepődtem de megy. :Y

(#56) #56573440 válasza Hunter2 (#55) üzenetére


#56573440
törölt tag

adatlapon is cl5 volt, a nagyker oldalán ahonnan hoztam ott is, sehol nem volt cl6. volt lez auto-n is késleltetéssel, amikor már a kézi buherálás nem volt jó akkor betettem, akkor sem volt hajlandó annyit menni, cl "fél nyolcban" 7-7-8-mittoméni már de sok, érrtem el vele az 1066-ot fesszel. az előző széria meg simán hasított, a kettő között cimképben is csak annyi volt a difi hogy az újakon B volt. ennyi. ezen kívül viszont rengeteget veszek, ha gépet ajánlok ki otthonra tuti ez van benne ha árérzékeny a vevő, de szigorúan 800-ast

(#57) robotjatek


robotjatek
tag

Ez nem gamer series, inkább trash series...

(#58) dave118 válasza Hunter2 (#51) üzenetére


dave118
senior tag

Nem rossz gyűjtemény ... :Y

Játékban amúgy az időzítés vagy az órajel a fontosabb??

[ Szerkesztve ]

... Ami ami, az az.

(#59) bartucc válasza D1Rect (#38) üzenetére


bartucc
addikt

Rosszul fogalmaztam, úgy akartam hogy gyakran jobb is lehet, mint a márkás ramok, csak erre sosincs garancia. :N

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#60) Metalfan


Metalfan
senior tag

A játékosokat célozzák meg az új Patriot memóriacsomagok ...de sajnos rendesen mellélőttek ;] ...bár, végülis nem túl rossz ötlet a selejttől való szabadulásra :P

(#61) szuper-t válasza Metalfan (#60) üzenetére


szuper-t
senior tag

az időzítéseknél ha úgy nézzük akk 2 majdnem egyforma X márkájú pl 800mhz-s ramok között ha az 1 ik cl4 a másik cl5 érezhetően gyorsabb a cl4 ?

[ Szerkesztve ]

(#62) Metalfan válasza szuper-t (#61) üzenetére


Metalfan
senior tag

Konkrét eredményeket nem tudok írni, de szerintem nincs nagy különbség, pár százalék lehet. Játékoknál sokkal inkább számít a videokártya, illetve a processzor teljesítménye, mint a memória időzítése. Esetleg a Winrar benchmarknál van jelentős különbség, másról nem tudok :)

(#63) szuper-t válasza Metalfan (#62) üzenetére


szuper-t
senior tag

értem:) akkor kimondottan tuning eredmények.. :) de ez a cl7 akk is durva:)

(#64) #64791808


#64791808
törölt tag

Ééééééééééééééééés a "Ki-csinál-szarabb-ramot" verseny e havi nyerteseeeeee....

(#65) szuper-t válasza #64791808 (#64) üzenetére


szuper-t
senior tag

:DDD

(#66) Metalfan válasza szuper-t (#63) üzenetére


Metalfan
senior tag

800 MHz-hez szerintem CL5, 1066-nál meg CL6 a max. elfogadható időzítés, az efölöttiek már elég gyengék, és mostmár szinte alapkövetelmény, hogy ezeket szabvány feszültségen (1,8 Volt) tudja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.