Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zed1983


zed1983
őstag

Ezek nagyon jól néznek ki, a nyákjuk olyan : Black dragonos, legalább is az én szememben :)

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#2) Loretto


Loretto
veterán

Van hazai Patriot forgalmazó?

Soirée...

(#3) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Ezen a 1066 cl7-en fent akadt a szemem...
Jobban örülnék amolyan 1200 cl4-es ramoknak inkább.

(#4) lsc


lsc
nagyúr

Ezeket a ddr2 időzítéseket komolyan gondolták ? Már szinte mindegyik cl5-ös 1066-on, ezen lehetne változtatni, de nem ebbe az irányba .

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#5) zed1983 válasza lsc (#4) üzenetére


zed1983
őstag

Nem tudom, hogy komolyan a játékosoknak tervezték ilyen időzítésekkel, ddr 800 cl5-ön az egy játékban átlagban -5 fps :U a cl4 ellenében

[ Szerkesztve ]

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#6) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Lehetnének jóval jobb időzítésűek is. :K

(#7) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Haszontalan a 2 DDR2es csomag.. :U

(#8) P00By


P00By
nagyúr

:(

(#9) mokus1 válasza ADAM1337 (#3) üzenetére


mokus1
addikt

Hát az nem semmi Cl7.DDr3-ra jellemző nem ide. :(

(#10) forgonati


forgonati
őstag

Gémer ramok? :C Ez igen :W

De ha gémer ramok akkor világitaniuk kéne nem? Meg hőcsövek is kellenének rá :DDD

Keelah Se'lai!

(#11) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Gratulálok CL7 1066Mhz és még a kingmax ramokat szidják...

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#12) Vicoo


Vicoo
senior tag

MIlyen igényei vannak egy játékosnak ,amit ezek kielégítenek ? Tán van kezük is? ;]

(#13) MZsoltee válasza Vicoo (#12) üzenetére


MZsoltee
veterán

Lehet tudsz vele legózni, rakosgathatod ki és be... Csak sajnos sose fogod tudni elérni a megfelelő eredményt, így elég hamar megunod a "játékot"...

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#14) finest válasza Vicoo (#12) üzenetére


finest
őstag

Nem értitek a Patriot koncepcióját, ezeket a Ramokat vérbeli tuningosknak készítették azzal a céllal, h a FSB-csúcsok döntögetésekor a memória időzítése ne lehessen a szűk keresztmetszet! Nem lennék meglepve, ha a CL7-es Ramokat FSB-világcsúcsot döntögető konfigurációkban látnánk viszont... :DDD Ezért javaslom, h a címben a játékosokat tuningőrültekre módosítsuk!

Szerintem a Patriot piacot akar veszíteni. 2.1v CL7-hez, amikor az OCZ éppen piacradobta a Low Voltage Blade sorozatát, ami 1.85-ön 1200Mhz-et is megy...

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#15) Killing


Killing
addikt

Jó időzítések.Szeressük mink az ilyent. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#16) zed1983 válasza Killing (#15) üzenetére


zed1983
őstag

Én nem... :N

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#17) DigitXT válasza Loretto (#2) üzenetére


DigitXT
félisten

Ősember.:DDD

(#18) Killing válasza zed1983 (#16) üzenetére


Killing
addikt

Én meg igen :N
DigitXT: :DDD Egyébként tényleg:[link] :DDD

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#19) luw2win


luw2win
őstag

Azé a késleltetés eléggé gyatra :U

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#20) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Szép is jó is, bár a késleltetésre tényleg gyúrni kéne még, de azért elfogadnám!:D

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#21) Móci


Móci
addikt

Azért a DDR2-es csomag időzítései finoman szólva is szarok. Nemrég valamelyik 'tuning' memóriapárnál láttam ilyet, de nem gondoltam, hogy most ez lesz a menő.
Minden vackot el akarnak adni 'játékosoknak'? LOL gyerekek, LOL.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#22) anulu


anulu
félisten

...és 4GB-os DDR2 RAM modulok sehol. fúúú de jó! ja nem :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23) JColee válasza forgonati (#10) üzenetére


JColee
őstag

azért gémer, mert a gémerek olyan hülyék, hogy bármit megvesznek, amire rá van írva, hogy gémer, és ha ilyen ramot veszel a krájszisz is tuti 3szor jobban fog futni

[ Szerkesztve ]

(#24) Vitus


Vitus
őstag

Az a ddr2-es 1066MHz-es ram kritikán aluli... A legócskább noname memóriák is jobb időzítéseket tudnak akár 1.8v-on. :(

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#25) kingabo


kingabo
őstag

És múltkor az a-data 6-6-6-?? 1066os ramjait szidtuk. :DDD A halál se gondolta volna, hogy van rosszabb is. ;] Pár hét és itt a 8-8-8-?? :K

(#26) tome.jr


tome.jr
addikt

Hát ez a CL7 1006 ramkit még viccnek is rossz :Y

(#27) #97544192


#97544192
törölt tag

Nem csak a DDR2 csomagok gagyik, a DDR3-asok is. :DDD Felejtsék már el a CL9-et... 1600-on már CL8 az átlag, erre 1333 CL9, meg 1600 CL9. GG!

[ Szerkesztve ]

(#28) kovsol


kovsol
titán

lehet noti ramok :DDD vagy az időzítést nézték abból a kategoriából :F

May the Force be with you!

(#29) tome.jr válasza #97544192 (#27) üzenetére


tome.jr
addikt

Nálam meg 2000 Mhz CL8 van 24/7-ben pedig ezek még nem is a legtuningosabb ramok. :K

(#30) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Azt nem ertem, hogy az 1600 CL9hez minek 1.8V?
A DDR2hoz meg: Miert adnak ki a forgalomban levoeknel sz@rabb ramot?
Az en Patriot csomagomnak is 1.9V kell a CL5 800hoz, de ez 1,9Von mar 1066 CL6ban van...

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#31) Loretto válasza DigitXT (#17) üzenetére


Loretto
veterán

Valami Officialabbra gondoltam. :)

Soirée...

(#32) Taky válasza MZsoltee (#11) üzenetére


Taky
senior tag

Rengeteg gépet szerelünk Kingmax ramokkal, volt alkalmam nyúzni őket, bírják azok, nem tudom miért szidják egyesek... na mind1

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#33) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát elég gyengus:D Én ma vettem Corei7-alá 3x2GB Corsair Dominátorokat azok 1600MHz-et tudnak cl8-ban. De már láttam CL7-eseket is ilyen órajelen.
Előbb az A-DATA most meg a Patriot is vajon ki lesz a következő a sorban netán a Corsair :DD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#34) D1Rect


D1Rect
félisten

Akkor jól láttam, nem csak engem zavar a 2.1V-os 1066 CL7 "gamer ram".
Gamer jelző számítástechnikában def: túlhyepolt, túlárazott kacatok, ami lehetőség szerint világít.

(#35) -XadAnuX+ válasza Cyberpunk (#33) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Corei7-alá 2000MHz-en CL7, ez már jobban hangzik... :K
OCZ, Corsair pl.

(#36) bartucc válasza D1Rect (#34) üzenetére


bartucc
addikt

Sajnos ahogy mondod, nem értem miért nevezek ezt pl annak. Nem gyorsabb, nem jobb, nem is szép (bár ki nézegeti a játék közbe a ramjait, nem tudom minek a csilli-villi általában.... :F ). Ha kicsit is ért hozzá az ember, akkor lejön hogy ez nem ér semmit. A hírből úgy jön le mintha nagyon jó vétel lenne, de nem az írót hibáztatom, hanem a közvéleményben kialakultakat, hogy a kingmax, kingston nem játékra való....(pedig nekem mindkettő bejött, és jobbak sok márkásabb ramnál)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#37) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Valszeg rengeteg DDR2 el fog menni ilyen értelmes időzítéssel...1066@2.1V@CL7...nagyon szuper :U

...

(#38) D1Rect válasza bartucc (#36) üzenetére


D1Rect
félisten

A kingmax-ok között sok a "bizonytalan származású". Legalábbis ezt olvastam.
A kingston-nak a neve meg hasonlít a kingmaxra, vagy nem tudom. :F Majd valaki kiokosít.
Azért az, hogy jobbak a márkás ramoknál sztem nem feltétlenül állja meg a helyét, az biztos, hogy ár/érték arányban jobb lehet.

(#39) Csaber


Csaber
senior tag

hát ezeknek a DDR2-es memóriákra Nem Gamer series nevet kéne kiadni hanem Hulladék seriesnek kéne hívni ,sajnos trend lett az ilyen időzítésű ramot kiadni...

ADAM1337:
1200MHZ cl4-es DDR2-es ramot nem láttam még de 1000MHZ Cl4-es ramot igen /pl: Geil Ultra modellszám: GX22GB800UDC /

(#40) mmdms


mmdms
addikt

A játékosokat célozzák meg az új Patriot memóriacsomagok
Okés, de azok hol vannak??? Lehet azok maradtak ki a cikkből.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#41) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Végülis attól lehet gémer, hogy játékokban ló****t se számít milyen gyors a ramod. De azért ez a 1066 CL7 kissé LOL :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#42) Eugene Roe válasza zed1983 (#5) üzenetére


Eugene Roe
őstag

"Nem tudom, hogy komolyan a játékosoknak tervezték ilyen időzítésekkel, ddr 800 cl5-ön az egy játékban átlagban -5 fps a cl4 ellenében."

Jah, de 250 helyett 245 vagy 20 helyett 15... kb az első... :) tudom 3DMark az 3DMark de ott is fergeteges különbségek láthatók...

Százalékban mennyi lehet az időzítés haszna, 1-2%?!

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#43) D1Rect válasza Eugene Roe (#42) üzenetére


D1Rect
félisten

Azért mert te nem a 3DMarkkal játszol, lehet, hogy valaki mindig azt tolja. :DDD
Amúgy van valakinek linkje időzítés összehasonlításról? Értem én:
Ugyanazon a frekvencián mennyit jelent az időzítés játékok alatt?

[ Szerkesztve ]

(#44) PH-User válasza D1Rect (#43) üzenetére


PH-User
addikt

Az én tapasztalatom, hogy jóval hamarabb bedob a játékba. :DDD

Amúgy ez a CL7 ez nagyon k@ksi. :(

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#45) tome.jr válasza Eugene Roe (#42) üzenetére


tome.jr
addikt

Hát a 3D Mark pont az ahol a kis különbség is sokat számít, főleg ha csúcsra húzod a a rendszered és fontos hányadik vagy a listán. A top 3-ban pont ezek a kis különbségek döntik el ki a jobb.

[ Szerkesztve ]

(#46) Klemice


Klemice
senior tag

micsoda fos időzítések..

(#47) Hunter2 válasza D1Rect (#43) üzenetére


Hunter2
addikt

Lehet hogy nincs nagy különbség a késleltetések között de gondolj bele hogy ezek a CL7 hetes ramok mennyire lehetnek tuningolhatóak ha a gyártó is csak cl7-2,2V-al merte piacra dobni.
Egyébként borítékolnám hogy úgyanilyen értékekkel rendelkező Kingmax ramok feleennyibe kerülnek mint ez fog.

[ Szerkesztve ]

(#48) dave118 válasza Csaber (#39) üzenetére


dave118
senior tag

pl CSX 800 as ramok is mentek 1000 nél többet cl4 ben ha jól emlékszem ... és az áruk is elfogadható (nálam is azok pötyögnek :B )

... Ami ami, az az.

(#49) D1Rect válasza Hunter2 (#47) üzenetére


D1Rect
félisten

Jogos, de szerintem nem is nagyon lesz itthon Patriot. Ami egyáltalán nem kár.

(#50) lee56


lee56
őstag

Hát ez szép, engem átvertek tavaly, én azt hittem átlagos "szar" kingmax ramokat veszek olcsón, erre most kiderül hogy übergémer ramjaim vannak :DDD

Azért érdekes, eltelt egy év és visszafelé fejlődött volna a technika, vagy a ddr2esekből már nem lehet nagyon többet kihozni?

[ Szerkesztve ]

No Comment

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.