Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Divinity


Divinity
őstag

Mindenki a sportosabb irányba megy el. Nem igaz, hogy egy jó és elegáns órát meg nem találni mostanában. :(

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2) sharp4 válasza Divinity (#1) üzenetére


sharp4
őstag

Nekem tetszik ez a sportos irány. Amúgy ebből cikkből sok mindent nem tudtunk, csak azt, hogy lehet, hogy lesz vmi GT néven..

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#3) worxland válasza Divinity (#1) üzenetére


worxland
addikt

Skagen.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#4) Soulfly842 válasza Divinity (#1) üzenetére


Soulfly842
addikt

Én ezért cseréltem le a közelmúltban a Samsung Gear Sportomat, Huawei Watch Steel-re... Talán az egyetlen, ami az üzleti megjelenésnek megfelel és 'okosságában' is kielégítő. A frissítés tekintetében is megkapta az új rendszert szerencsére.

(#2) sharp4
A sportossággal nem is lenne baj, de sajnos nem sok értelme van úgy megvenni, ha pl. a civil életben nem tudnád hordani a fenti okok miatt.

(#3) worxland

Az még viszonylag hagyján is, de akkor már inkább maradok Huawei-nél.

[ Szerkesztve ]

(#5) sharp4 válasza Soulfly842 (#4) üzenetére


sharp4
őstag

Igen, öltönyben nem igazán venném fel. Ing + farmer együttes mellé remek kiegészítő!

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#6) Plumpy


Plumpy
aktív tag

De ha eSim-es, akkor minek van rajta Sim tálca? Vagy én értek félre valamit?

Plumpy - A kultúrbölény

(#7) hemaka válasza Divinity (#1) üzenetére


hemaka
nagyúr

Apple Watch 4 Hermès

[ Szerkesztve ]

(#8) Divinity válasza hemaka (#7) üzenetére


Divinity
őstag

Az Apple Watch az utolsók között van amit viselnék. Olyan bazárinak hat az egész, mint egy játészer, akármilyen szíjat is raknak rá.

Na meg persze kéne hozzá egy iPhone és soah többé nem akarok visszamenni almás telefonra. :D

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#9) hemaka válasza Divinity (#8) üzenetére


hemaka
nagyúr

LOL, hat van egy izlesed. Akkor engedd el a digitalis orakat es nezelodj a hagyomanyosaknal. :DDD

(#10) Divinity válasza Soulfly842 (#4) üzenetére


Divinity
őstag

Én fordítva jártam. Huawei Watch W1-em megadta magát és nem cserélték gariba hanem levásárolhattam az árát (Telekom). Gear S3 Classic, Gear S3 Frontier, Watch 2 volt ami jöhetett. Ha az utóbbi kettő túl sportos volt így maradt az S3 Classic. Viszont a Tizen nem győzött meg.. :(

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#11) Soulfly842 válasza sharp4 (#5) üzenetére


Soulfly842
addikt

Szerintem még a sportosan elegáns (farmer+ing) körben is van olyan közeg ahol belefér, s van ahol nem :)

(#10) Divinity

Telekommunikációs berkekben mozogtam 8 évig. A Google Wear OS mindig meggyőzőbb volt nekem, de adtam egy esélyt a Tizen-nek, de nekem így jobb lett a váltási irány :)

[ Szerkesztve ]

(#12) gti16v válasza Plumpy (#6) üzenetére


gti16v
őstag

Lehet bele simet is tenni,de e sim is támogatott

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#13) kakuk.tamas válasza gti16v (#12) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ez nem igaz. eSIM-es Watch 2-n nincs sim foglalat. A képen nem az eSIM-es változat látható.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#14) gti16v válasza kakuk.tamas (#13) üzenetére


gti16v
őstag

akkor a kérdést értettem félre..nekem ilyen órám van...és e-simes....illetve simet is lehet bele tenni

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#15) kakuk.tamas válasza gti16v (#14) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

És hova rakod a simet? Mert nincs rajta foglalat... eSIMes Watch 2-m van.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#16) Soulfly842 válasza kakuk.tamas (#15) üzenetére


Soulfly842
addikt

Abból adódik a zavar most az éterben, hogy a Huawei Watch 2 ki jött SIM-es és sim nélküli változatban is... Utólag tudatosodott csak a többlet infó, hogy e-simet is támogatnak :)

(#17) kakuk.tamas válasza Soulfly842 (#16) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A Huawei Watch 2-ből 3 változat van: csak bluetooth/wifi, fizikai sim-es, és e-sim-es. De az eSIM-esbe fizikai sim-et NEM lehet rakni!

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#18) gti16v válasza kakuk.tamas (#15) üzenetére


gti16v
őstag

leveszem a szíjat és oda...(van is bent sim)

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#19) kakuk.tamas válasza gti16v (#18) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Akkor a tiéd fizikai sim-es, nem eSIM-es. Nekem pedig eSIM-es van, csak tudom, hogy nem lehet bele rakni fizikai kártyát...

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#20) gti16v válasza kakuk.tamas (#19) üzenetére


gti16v
őstag

akkor lehet átb@sztak a T-nél....azt mondták e-simes...és elhittem.....de a dobozt most megnéztem...és nem találtam rá utaló nyomot...

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#21) Divinity válasza gti16v (#20) üzenetére


Divinity
őstag

A T-nél árulták a fizikai simes modellt is? :F

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#22) Maxximus válasza Divinity (#21) üzenetére


Maxximus
őstag

Igen,nekem is ilyen van. Miért jobb? Mert e-simhez csak előfizuval tudsz hozzá jutni és csak a T-nél. Ami 3000-től indul/hó.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#23) kakuk.tamas válasza Maxximus (#22) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Téves.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#24) Maxximus válasza kakuk.tamas (#23) üzenetére


Maxximus
őstag

ja...nagy vidáman fel is hívtam a telecomot. A válasz: nincs válasz, most nem tudják megmondani, hogy van e feltöltős e-sim. Hívjam újra őket holnap. :K :O

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#25) kakuk.tamas válasza Maxximus (#24) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Van Telekom fiókod? És feltöltős kártyád? Mert ha igen, lépj be, válaszd ki a feltöltős kártyát, és nézd meg, hogy felajánlja-e a rendszer a váltást az e-sim-re.
Ha igen, és rányomsz, átváltja a rendszer azt a számot e-simesre, kapod a QR kódot, és már működik is. A régi kártyát meg lehet eldobni.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#26) Maxximus válasza kakuk.tamas (#25) üzenetére


Maxximus
őstag

Fiókom van, dominom nincs (még), vodás vagyok egyébként.
Nos...
Tegnap felhívtam a 1414-et és finoman közölték, hogy nem tudnak a kérdésre válaszolni, hívjam őket ma.
Ma is felhívtam, várattak,várattak...20 perc múlva letettem...
Csak felhívtam őket még-egyszer, most kapcsolt egy másik ügyintézőhöz az ügyintéző (ő szintén koki volt) aki kijelentette, hogy nincs dominóban e-sim. Ok, akkor mondom neki amit Te linkeltél, hogy ott pedig van...erre azt mondta, hogy szól a kollégáknak, hogy ne tegyenek fel fals infókat a web-re.
Nos...a f@sz ki van az egésszel...
Nyilván a Te hipotézised működik, csak amikor átmegy e-sim-be a dominód automatikusan előfizetésessé válik...sztm (3000 Ft/hó-minek? egy órába,amit kb 5000 ft értékben használnék /év)
Ennyi...

UI. Látom neked e-sim es HW2-d van abban e-sim es feltöltőst használsz már? Egyébként nekem is van HW2-m, de a fizikai sim-es.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#27) kakuk.tamas válasza Maxximus (#26) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A legkisebb előfizus csomagos kártya van benne. Egy ideje megvan ez a kártya, és az óra miatt lett e-simesre váltva. Használom is rendesen bent a cégnél. Sokat telefonálok róla.

Nah, akkor szerzek egy dominós kártyát, és kipróbálom....

Szerk.: a Telekom Q&A oldalán is azt írják, hogy nincs dominóban e-sim...

Domino előfizetéshez is kérhetek eSIM-et?
A Magyar Telekom hálózatán jelenleg nem aktiválható Domino előfizetés eSIM-mel.
Ha eSIM-et szeretnél használni, javasoljuk, hogy váltsd át online a Domino csomagod havi díjas előfizetésre.

Ez így kicseszés, nem értem miért nem lehet.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#28) Maxximus válasza kakuk.tamas (#27) üzenetére


Maxximus
őstag

hát az.... :K

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.