Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Jó kis pörgős játék, de közel nincs benne annyi lehetőség mint azt állítják. A sztori annyira szét van szálazva, hogy igazából nincs is története a játéknak. Olyan mint egy nagy dlc. Ennek ellenére bírtam, sok-sok órát el lehet szórakozni vele, és a legkidolgozottabb világú WD ami valaha készült.

(#2) homerhamm válasza Rodi 4.80 (#1) üzenetére


homerhamm
addikt

A legjobb a játékba a neveket olvasni, és keresgetni a jó képességű embereket. :) Eddig egyszer láttam két ugyanolyan karaktert. :D

(Xboxon ez Free Play Daysbe lesz?)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#3) Rodi 4.80 válasza homerhamm (#2) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Az első karaktert akit besoroztam, Farkas Piroskának hívták. :)
De sok más magyar név is volt a játékban, mondjuk ez Ubiéknál megszokott.
Amúgy ha ügyes valaki egy hétvége alatt kipörgeti a sztorit, de kár lenne kihagyni London bejárását, nagyon sokat tettek bele hogy jól nézzen ki és hasonlítson az igazi városra. De ez is Ubisoft becsípődés, ami egyáltalán nem baj. :) Nem véletlen hogy a párizsi Notre Dame-ot is nekik köszönhetően tudják 100% restaurálni, mert náluk vannak a leghitelesebb képek és rajzok az épületről. Jó, ők hazai cég ha úgy vesszük, de akkor is! ;)

(#4) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Én végig játszottam az első részt+a kiegészítőt, a második részt... Mind2 nagyon tetszett. Ez a harmadik rész elég érdekes ezzel a beszervezéses dologgal. Amit szerintem nem fogok a játékban megszokni, az a bal oldalas vezetés :DDD Azt hittem szarabbul fog futni a Matebook-omon, de kellemes meglepetésre elég jól játszható.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#5) homerhamm válasza Rodi 4.80 (#3) üzenetére


homerhamm
addikt

Azért az elég szemét húzás volt Ubiéktól, hogy nem lehet a játékot végigvinni, mivel trial... nyeljenek sót, szerintem nem mentek volna tönkre anyagilag, ha hétvégére odaadják a teljes játékot... :W
Egyébként rengeteg magyar név van a játékba. Lehet dolgozik egy Piroska is a Ubisoftnál. :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#6) adamfriday válasza homerhamm (#5) üzenetére


adamfriday
senior tag

Ezt te sem gondoltad komolyan remélem. Mi nekik a biznisz abban, ha valaki kipörgeti egy hétvége alatt ingyen a játékot? Így viszont, ha bejön akkor nyilván megveszed, ha folytatni szeretnéd.

(#7) cskamacska válasza adamfriday (#6) üzenetére


cskamacska
addikt

De akkor ez egy demó nem? Mégpedig egy időkorlátos demó. :)

Szó se róla, ők sem free weekendet, hanem free trialt hirdettek. Demónak lehet azért nem hívják, mert a fiatalabbak azt sem tudnák hogy az micsoda. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#8) oriic válasza adamfriday (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az xboxos free play days hetvegeken (minden hetvegen) a teljes jatekot adjak korlat nelkul. Ezert irta azt amit.

Live-Die-Respawn

(#9) homerhamm válasza adamfriday (#6) üzenetére


homerhamm
addikt

Free Play Daysen teljes játékot adnak, azért írtam. Ráadasul múlthéten is Ubi jaték volt FPD-ben.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.