Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) davep


davep
tag

Szóval annak ellenére, hogy évente jön egy darab, még sem jön évente egy darab. :F Aha, ez így teljesen értelmes...

Machete don't text

(#2) wolfman


wolfman
veterán

Ez ilyen mentegetőzés, aztán majd az lesz, hogy de nekik annyi ötletük van hogy ezért ez a sűrű megjelenés. Hápe...

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#3) fricz19


fricz19
őstag

"Microsoft szerint."
és itt a lényeg

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#4) #08052480


#08052480
törölt tag

Mondjuk az is tény, hogy a Wars eléggé kilóg a sorból, attól, hogy ugyanabban az univerzumban játszódik egy teljesen más réteget céloz meg, a reméket meg botorság lenne egy teljes értékű játékként kezelni - ahogy jó eséllyel nem is lesz az. A negyedik rész után meg valószínűleg le is áll a Halo dömping, szvsz az utolsó rész lesz ebben a generációban. Ettől függetlenül az odst meg a reach létjogosultsága persze megkérdőjelezhető, de kizárt, hogy ebből is cod vagy nfs lesz..

(#5) ViZion


ViZion
félisten

Én örülök minden új HALO résznek... csak sz.r, hogy nincs viccboxom. :D
Halo CE nagy multis legenda (Blood Gulch ugye, Red vs. Blue, stb...) ha PC-re is remake-olják, akkor ööm, bódottá!

Amit mond a mókus, az hitvány fordításban annyit jelent:
"Nem tervezzük minden évben kiadni, de ha X db fogy a kiadottból, akkor jövőre is próbálkozunk..." ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7) Ateszzero


Ateszzero
őstag

A call of duty se évente kijövő franchise, de valahogy mindíg olyan rosszul van megoldva a kiadás hogy csak megjelenik minden évben.

(#8) nemethati


nemethati
senior tag

"a Microsoft nem akar egy évente jelentkező franchise-t csinálni"
ha nincs benne akkora pénz :DDD

(#9) konikan válasza nemethati (#8) üzenetére


konikan
aktív tag

Nem egy évente megjelenő játéksorozatról beszélünk, de azért évente meg fog jelenni belőle valami...ennek aztán van értelme :W

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.