Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) Rick4 válasza DonK (#14) üzenetére


Rick4
félisten

nos mondjuk nem is kell a jó merev hidat összehasonlítani egy gömbölyű A6os alu lengőkarjaival (amiből egyet havonta tuti cseréltetni kell 30K-ért) de a mustang odakint újonnan 3.6 milla átszámolva, nézz körül, mennyivel kapsz komolyabbat ennyiért.(talán egy jól- ugyanúgy felszerelt suzukit) .nekem is merev hidam van, na azzal aztán semmi baj nincs, kissé jobban ráz úthibáknál, mint szeretném, de 16 éve teszi a dolgát. odaát kissé másképp gondolkodnak, nem feltétlen a csúcstechnikára hajaznak, de elmennek azok is többszázezret, nagyon nem is hallottam olyan amcsi gépről, ami 500K alatt ment volna. azt nem tudom, hogy az enyém galvanizált-e vagy sem, de 16 éves korában nincs az alján rozsda, (tényleg vicces, de nincs, még csak megszürkülve sem akart) pedig alvázvédő sincs, egyszerűen nem rohad. ja, és ha abból indulok ki, hogy a magyar ember nem ismeri az amerikai autót, fél tőle, ezért lehet olcsón venni, a vw pedig erősen túlárazott volt eddig is, most is. az enyémhez egy gyári kilincs 2ezer ft, , fékbetét 4500ft, vízpumpa 5500ft, enyhén szólva is vicces árak, főleg hogy nem kell olyan sűrűn cserélni..na de mindegy is, akinek nincs ilyen autója, az nem is tudja hogy működnek a dolgok...na mindegy,, nem köpködni akartam, csak rákérdeztem. egyébként én is többre becsülöm a rendben tartott régebbi autókat, mint az új eldobósokat..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.