Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amanoba


amanoba
őstag

nem tetszik, h az apple is ebbe az irányba halad.. :(((

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2) bmwk1200s válasza amanoba (#1) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Úgy látszik erre van igény.... sajnos! :(((

Semmit sem írok alá!

(#3) #16820480


#16820480
törölt tag

mondjuk nem kötelező használni ezt a funkciót...

(#4) joey04 válasza amanoba (#1) üzenetére


joey04
titán

nekem sem, de remélhetőleg a sense felülethez hasonlóan ki lehet irtani majd. nekem kell a FB meg a twitter, de külön app-ként nem pedig behálózva az egész rendszert

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) ClioRS


ClioRS
őstag

Nem tudtam mi hiányzik az iPhone-ból :DDD

Tényleg nem értem, hogy lehet ennyire függő valaki :U

[ Szerkesztve ]

(#6) zoo8800 válasza bmwk1200s (#2) üzenetére


zoo8800
veterán

most ez a divat.
hogy a valós igény mekkora, az más kérdés.

rip and tear, until it is done

(#7) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de csak engem hagy teljesen hidegen ez a fészbúk, meg tvitter dolog? Igazából LE SE SZAROM... Már az iwiw-től is kiver a víz, egy értelmetlen, buta dolognak tartom (mindamellett elismerem, h van előnye is)... De ha az én telefonomon mégcsak egy halvány programfoszlány is arra utalna, h fészbúkra akar csatlakozni, akkor az első dolgom lenne, h valahogy kiirtsam a telefonomról...

Minden szavam magánvélemény!

(#8) moonman


moonman
titán

hogy is volt, kedves Ulkesh? mekkora szar már, hogy social networking funkciók köré építik a rendszert, és meg sem lehet kerülni...? ;]

azért fasza, hogy most oda-vissza egymás arcába lehet mondani a korábban felhozott sérelmeket. :D más kérdés, hogy nekem nem tetszik a WP7, az iPhone-hoz kapcsolódó érvekről meg van egy sejtésem... :U

(#9) moonman válasza tothmaxy182 (#7) üzenetére


moonman
titán

Twitter hasznos tud lenni, ha gyors információkhoz akarsz jutni, csak követni kell kedvenc híroldalad vagy embered és jön, mint az RSS. az ilyen jelölgessük be egymást, mert milyenkirály oldalaktól viszont én is viszolygok. van baráti körös meg munkatársas "közösségi" oldalunk is, de azok zártak és használjuk is valamire, nem csak földet trágyázunk meg birkát legeltetünk...

(#10) #16820480 válasza moonman (#9) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem tudom, én pont a twitternek nem láttam még gyakorlati hasznát. ugyanis ezt a mikroblogos marhaságot pontosan tudja a facebook is, úgy hívják, hogy státusz(üzenet). egyébként fészbukon is lehet értelmesen létezni. az ilyen farmos meg maffiás marhaságokat letiltod, és akkor nem kapsz róla értesítéseket. nem kötelező senki bejelölgetni, de visszajelölni sem. elég jól lehet szűrni, hogy milyen emberek milyen üzenetei jelenjenek meg a faladon, és így tovább. nagyságrendekkel színvonalasabb az iwiw-nél, de nem is meglepő mondjuk a támogatottságát tekintve.

nekem valahogy úgy tűnik, hogy a twitter az ilyen "facebook starter edition".

(#11) moonman válasza #16820480 (#10) üzenetére


moonman
titán

és a régi Facebook státusz üzenetek megmaradnak, vagy mindig az aktuális látszik csak?

(#12) #16820480 válasza moonman (#11) üzenetére


#16820480
törölt tag

megmaradnak. minden, amit valaki kitett, az elvileg elérhető a személyes falán, csak vissza kell görgetni egy jó adagot adott esetben. persze a saját magad postjait törölheted utólag is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.