Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DaveJr


DaveJr
őstag

Hm..kíváncsi vagyok, hogy arra figyeltek-e, hogy a "törölt" dolgok most is "törölve" maradjanak:)

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#2) this is life


this is life
Ármester

Biztos én vagyok a maradi ,de eme funkconak mi az értelme ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3) Dilikutya válasza this is life (#2) üzenetére


Dilikutya
félisten

Semmi. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4) Velins válasza this is life (#2) üzenetére


Velins
csendes tag

Mivel eltárolnak minden adatot típustól függően meghatározott ideig, most így húznak belőle hasznot. Ennyi.

(#5) CBool


CBool
tag

Egyébként volt már ilyen funkció FB-on (kb. 1 éve), csak aztán szépen eltűnt.

(#6) Dilikutya válasza Velins (#4) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem nem egyszerűen meghatározott ideig, hanem legalább a profil megléte idejéig, de inkább tovább. De ha vannak megjelölt userek, a hivatkozás megmarad rájuk akkor is, ha törlik magukat, és adatbázis szinten biztos visszakereshető, ki is volt, tehát ő sem tűnik el nyomtalanul.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Ez a megfogalmazás azért kicsit vicces. :))
Bezzeg az NSA biztos látja az emlékeim. :( :((

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#8) saelin válasza this is life (#2) üzenetére


saelin
veterán

Le tudod ellenőrizni, hogy mennyire voltál felelőtlen az adataiddal. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9) this is life válasza saelin (#8) üzenetére


this is life
Ármester

Kb arra semmi szükségem ,mert ja a facebookrol ban szo óvatos vagyok. Azzal nem sokra mennek ,megyek amit megosztottam ott.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#10) hemaka


hemaka
nagyúr

Nalam ez tul sokat nem er, kb. 2 perc alatt vegig lehet gorgetni a hirfolyamon. De biztos lesz, aki retrozik majd egyet.

(#11) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Ennek a funkciónak pont akkor lenne értelme, ha az adott illetőnek megjelenítené a törölt felhasználók tevékenységeit is. Az évek során akikkel végig beszélgettem, azoknak már mind új profilja van, vagy törölték magukat, ezért az én oldalam is kb 98%-ban törölve lett. Most akkor mit nézzek vissza? A hiányos beszélgetéseket, amikben látszólag a semmire válaszolok? Vagy majd kiírja, hogy az adott napon nem csináltam semmit, miközben folyamatosan posztoltunk egymásnak? :U Kb ilyen volt az éves összefoglaló is. Hú de izgalmas. Erre miért nem gondolnak a nagyokos oldal szerkesztői?

[ Szerkesztve ]

(#12) daninet válasza kakuk.tamas (#7) üzenetére


daninet
veterán

A facebook fordítása közösségi jellegű, van egy fordító alkalmazás amibe ha belépsz te is fordíthatod a jelenleg még angolul látható dolgokat, illetve szavazhatsz fordításokra. Még a facebook hajnalán én is fordítgattam és behúztam pár sok helyen látható dolgot pl a "Bővebben" feliratot hosszú szövegeknél :) Nem mintha nagy dicsőség lenne, csak mégis :D [link]

Elég sok troll volt régen, beszavaztak baromságokat a Like helyére stb. aztán kicsit alakítottak a rendszeren rangok terén, van aki mind felül tudja bírálni. De hülyeségek mai napig vannak.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#13) Dilikutya válasza Krystal_s (#11) üzenetére


Dilikutya
félisten

Érdekes, nekem egy ismerősömnek sincs új profilja, és törölni sem szokták magukat. Ilyen az ésszel használás, és akkor nem kattansz be, hogy új profilt kell csinálnod, vagy teljesen el akarsz tűnni... 1-2 ismerősöm lehet, aki törölte magát.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.