Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Neks


Neks
tag

Közben pedig úgy fogok laggolni, hogy játszhatatlan lesz az egész...

(#2) efge válasza Neks (#1) üzenetére


efge
aktív tag

az eddigi - mininális - tapasztalatok alapján amit olvastam, lagol rendesen.
és a kliens már brutális méretűre hízott, tehát majd launc day környékén még jobban fog lagolni az egész internet :)

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#3) Jander


Jander
senior tag

Tényleg csak halkan jegyzem meg, a Guild Wars már 4 éve ismeri ezt a funkciót a teljes játékra értendően, és lagmentesen...

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#4) anulu válasza Neks (#1) üzenetére


anulu
félisten

amint meglattam a cimet, kapasbol nekem is ez ugrott be. 2 honapja "tiszta" vagyok, de lehet Cata-ra visszanezek, h mizu Azerothon. de ettol az on-the-fly patchtol picit felek

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) macman507


macman507
aktív tag

Ha játék közben töltöm a patchet, egy gyengébb neten, kissé lagolni fogok :P

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#6) efge válasza anulu (#4) üzenetére


efge
aktív tag

ez beta, a végleges verzióig még sokat finomitanak rajta.
és ha jól tudom kikapcsolható, tehát nem kötelező használni.

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#7) menalcas


menalcas
őstag

Komolyan mondom ezek a háttérképek annyira ütősek, és a játék olyan távol ettől, hogy az már szörnyű .

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#8) #40835072 válasza menalcas (#7) üzenetére


#40835072
törölt tag

igen a háttérkép az mindíg jobb :U lásd : összes játékteszt :DDD

(#9) atee


atee
őstag

2004 ben elkezdtem majd fél év után abbahagytam. Aztán nagyon belekockultam 1.5 ig
Ezután megint pihi. Majd a Lich King kiegnél visszatérés, de már csak normális üzemben. pár hónapra.
Mostmár 1.5 éve megint nem játszom ,de a kieget lehet megint megveszem, ha már megvan eddig akkor legyen teljes a sor. Pár hónap casual játék is belefér még talán.

Régen nem olyan már a wow mint volt az elején. Mondhatni egyre jobb, de szerintem inkább egyre rosszabb azoknak akik az elején elkezdték. Akik még tudják micsoda kincs volt egy-egy epic. Vagy egy-egy tier 1-2 item.
Persze pont a könnyítések miatt tud népszerű maradni, szélesebb réteg számára.

D-day 2002-01-04 01:54

(#10) wolfman válasza menalcas (#7) üzenetére


wolfman
veterán

Nekem konkrétan az jutott az eszembe erről a képről, hogy nagyobb, izmosabb, teltebb, gonoszabb sárkányt amit ez a szárny vélhetően el sem bír, már képtelenek voltak rajzolni! :D

De éppen ez volt az ami miatt az egész WoW-ot el sem kezdtem. Haver nagy izgatva behív a szobájába, leültet a gép elé "eztnézzedmeg" kiáltásokkal. Elindítja a WoW-ot, jön a videó, na mondom ez übergyönyörű, b@zmeg nekem ez kell, játszanom kell. Aztán elindította a játékot és majdnem hánytam ettől a gyerekesen eltúlzott, valóságtalan színekben pompázó sz@rtól!

jöhetnek pampogni a wow rajongók, már megszoktam :D

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#11) Meglivorn


Meglivorn
aktív tag

Izé... ugye nem baj, hogy a Background Downloader már évek óta tölti a frissítéseket a háttérben?
Annyi történt, hogy eddig torrenttel a háttérben leszedte a frissítést és azt aztán lehetett telepítani ha végzett, most pedig streamelve, játék közben frissít, ill. automatikusan updatel is.
Hozzátenném, ez jelenleg a Cataclysm beta indítójára igaz.
http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=26262801168&sid=2000

Ami meg a játékot illeti: ahogy mindig megjelenik aki védi, ugyanúgy mindig az a sok okos is aki azonnal kioktat mindenkit, hogy mennyire szar az egész és hülye aki játszik. :U

(#12) Vistaboy válasza Meglivorn (#11) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi a kiigazítást, kijavítottam.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#13) elithun


elithun
őstag

Először úgy olvastam, hogy a Catalyst fogja a háttérben tölteni a frissítéseket. :DDD
Gondolom ez a funkció főleg a tört szervereseknek fog fejfájást okozni.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#14) Narxis válasza Neks (#1) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nekem is ez jutott eszembe....

Thanos was right.

(#15) Neks válasza anulu (#4) üzenetére


Neks
tag

Én meg pont hogy a Cata miatt hagyom abba. Ezt már nem fogom megvenni az egyszer biztos...

(#16) anulu válasza Neks (#15) üzenetére


anulu
félisten

WoTLK-ban survi hunterrel toltam. szerettem, kozeleben voltam, sot nem1x meg is eloztem az mm-eket. szerettem. aztan kiderult, h ranged rugot csinalnak belole. akkor pattant el a cerna.

bar, lehet egy tauren paladinra vagy blood elf warriorra benevezek. be pala es ud warrim van, ugyhogy egy race change-nyi penzt kell kiperkalni erte max.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#17) Wolverine


Wolverine
félisten

2 megjegyzés: 1. ezt bevezetik a live kliensnél is (még nem tudni, mikor, de legkésőbb a 4.0-s patchben); 2. aki benne van a bétában, az nem kipróbálhatja ezt az új Launchert, hanem kötelező ezt használni - ami azt jelentette, hogy uninstall és ismét a nulláról fel kellett telepíteni

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Öröm látni, hogy annyira biztosak benne, hogy Cataclysmben nem lesznek lag hegyek a szervereken, hogy már erre is van elég sávszéljük :D

(#19) Wolverine válasza Darth_Revan (#18) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez a p2p letöltés módosítása. Az adatokat osztályozzák, mi nélkülözhetetlen, mi az, amire csak akkor van szükség, ha épp egy adott helyen vagy, és mi az, ami az esetek 99%-ában nem fog kelleni - és ennek megfelelő sorrendben fogod letölteni az adatokat. Amíg az első adag nem jön le, nem játszhatsz; a második adagot lestreameled; az utolsó csoportot szintén, de azt kevésbé fogod észrevenni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20) Viktor77 válasza Wolverine (#19) üzenetére


Viktor77
titán

De jól értem, hogy az eddigi rendszer is megmarad? Szóval ha akarom, megvárom míg mindent telepít, és csak utána logolok be.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21) SPY0817 válasza Jander (#3) üzenetére


SPY0817
aktív tag

Vaze pont ezt akartam mondani..

Amúgy gusztustalan hova hizlalják már a wow klienst már lassan oprendszer lesz... :D

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#22) Viktor77 válasza SPY0817 (#21) üzenetére


Viktor77
titán

1. Sokkal nagyobb mint egy oprendszer (konkrétan a 4 giga alatti XP-mre gondolok).
2. Tényleg milyen gusztustalan. Épp csak hozzád nem vágják a terás vinyókat. Gáz is az a 17 giga. Amúgy gratulálok, újabb belekötési lehetőséget találtál. A játék méretét még nem fikázták.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#23) atee válasza Viktor77 (#22) üzenetére


atee
őstag

19giga az alap install kiegekkel, addonok nélkül . Hétfőn tettem fel újra ezért tudom.

[ Szerkesztve ]

D-day 2002-01-04 01:54

(#24) Viktor77 válasza atee (#23) üzenetére


Viktor77
titán

Kössél bele. Nálam 16.7 giga kiegekkel, addonokkal.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#25) Wolverine válasza Viktor77 (#20) üzenetére


Wolverine
félisten

Persze. Ha nem akarsz játszani, amíg tölt, akkor nem teszed. Viszont már nincs lehetőség a p2p-t kikapcsolni.
Szerk: egyébként a Downloader és az Updater sem jelenik meg külön, csak a Launchert látod.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26) atee válasza Viktor77 (#24) üzenetére


atee
őstag

Üldözési mániád van.
Csupán közöltem egy tényt ami viszonylag friss tapasztalaton alapszik.

D-day 2002-01-04 01:54

(#27) Viktor77 válasza atee (#26) üzenetére


Viktor77
titán

Akkor annál jobban fogy a játék, minél régebbi telepítés. :D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#28) Wolverine válasza Viktor77 (#27) üzenetére


Wolverine
félisten

Vagy csak te törölted a régebbi patcheket, ő meg nem :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.