Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #08052480


#08052480
törölt tag

Veszettül sajnálom, nem kenyerem az MMOG, Bungie ide vagy oda, asszem ez is felejtős lesz. Ettől függetlenül miért kellene őket temetni? A Halokat is főleg a zseniális multi adta el, az, hogy most kizárólag arra mennek rá akár pozitívan is elsülhet (és több mint valószínű úgy is fog elsülni). Megfelelő táborral bármilyen mmo egy arany tojást tojó tyúk.

[ Szerkesztve ]

(#2) kovsol


kovsol
titán

remélem nem olyan jellegű lesz mint mondjuk a Global Agenda is, én azért kíváncsian várom mi sül ki belőle, bár nagyon jónak kell lennie, hogy havidíjat fizessenek érte tömegek hosszútávon is

May the Force be with you!

(#3) Phvhun


Phvhun
őstag

codból kéne mmo crysis fizikával egy teljes bolygón ( mint a prey-ben amikor körbe lehet járni a bolygókat )

(#4) Wolverine válasza Phvhun (#3) üzenetére


Wolverine
félisten

Abba beledöglene a szerver is, és a kliens is a te gépeden.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5) Phvhun válasza Wolverine (#4) üzenetére


Phvhun
őstag

tudom.

(#6) D1Rect válasza Wolverine (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

Mostmég.

(#7) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

A HALO-k eddig bizonyították, hogy a Bungie tud multit készíteni - a konzolosoknak.
Viszont tetszik az sci-fi MMO FPS ötlete, és bízom bennük, hogy ezt frankón meg tudják oldani. Nem úgy, mint az elég ólomlábakon álló Mars War készítői, aminek az alapja egyébként teljesen jó.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#8) atidzsiforc válasza Phvhun (#3) üzenetére


atidzsiforc
őstag

ja az durva lenne, teruletfoglalas, diplomacia, tankok, az ostromlo csapatokat kemrepulogepbol infoznak a killstreakes csavok... na ha egy ilyet osszehozna vki leraknam a quaket.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#9) Phvhun válasza atidzsiforc (#8) üzenetére


Phvhun
őstag

Jéé quake elvtárs, örülök hogy megismertelek :D

(#10) Thome


Thome
addikt

Hmm, kérésem meghallgatott? MMOFPS FTW! :D

(#11) Wolverine válasza Thome (#10) üzenetére


Wolverine
félisten

Global Agenda. :P Sőt, ilyen volt a Tabula Rasa is, aminek a zárásáról még én írtam ide a cikket...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12) Phvhun válasza Thome (#10) üzenetére


Phvhun
őstag

Tehát meghallgattatott :D

(#13) Thome válasza Phvhun (#12) üzenetére


Thome
addikt

Affene, nehéz szó... :DDD

Wolverine: Global Agenda TPS! Ja igen, FPS az kivitelezhetetlen, de talán megoldják a Bungie-nál. Elég, ha kb Morrowind szintű lenne az egész, egy jó kis multival. :) Tabula Rasáról pedig most hallok először!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.