Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) sz3lim


sz3lim
tag

Így legyen.

(#3) kisgergelyb


kisgergelyb
csendes tag

A vicc az egészben, hogy Facebookon kiposzolták a hivatalos oldalukon és a link egy "404 - page not found"-ra mutat. Ez elég sok minden elmond.. ;]

(#4) halkow


halkow
őstag

a Z10 is messze a
várakozások alatt teljesít, a
legújabb pletykák szerint majdnem
egymilliárd dollár értékben
fekszenek ilyen készülékek a boltok
vagy raktárak polcain.

Akkor jöhetne egy hatalmas akció A neve az lehetne "áraszuk el a piacot bb-kel" 30-50k érd/db átütő siker lenne és még nagyobb csőd

Alcatel onetouch idol2s the king

(#5) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...az a baj, hogy amikor egy cég ilyen nyilatkozatokat kell, hogy tegyen, akkor ott baj van.

Legutóbbi ilyen nagy nyilatkozás a Nokia házatáján volt, amikor is a cég nyugtatta a Symbian felhasználókat, miszerint nem kell aggódni, 2016ig támogatni fogják a platformot.
Azóta pedig mi történt?
eladta...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#6) Воланд válasza halkow (#4) üzenetére


Воланд
titán

huha, es ilyen aron rogton eladnanak vagy tiz darabot ebben az orszagban. kint is lennenek a bajbol...

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7) Воланд válasza mrlujoak (#5) üzenetére


Воланд
titán

sok koze mar nincs a nokianak a symbianhoz. link

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8) halkow válasza Воланд (#6) üzenetére


halkow
őstag

hát nem de kezdésnek nem lenne rosz :-) azért 30k ért szép lenne

Alcatel onetouch idol2s the king

(#9) gzbotii válasza Воланд (#6) üzenetére


gzbotii
veterán

Azért lehet, hogy 10drb több fogyna :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#10) HawerKing


HawerKing
őstag

Birják mig birják, aztán ugyis padlót fognak

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#11) Воланд válasza gzbotii (#9) üzenetére


Воланд
titán

basszus, nezd mar meg, hogy az igazan nagy piacokon mennyibe kerul, aztan megse veszik....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12) mrlujoak válasza Воланд (#7) üzenetére


mrlujoak
veterán

...igen, tudom, hisz írtam is:

"2016ig támogatni fogják a platformot.
Azóta pedig mi történt?
eladta..."

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#13) Воланд válasza mrlujoak (#12) üzenetére


Воланд
titán

fuss neki meg egyszer az altalam linkelt cikknek. a 2016-ig tarto tamogatast a kiszervezessel egyutt jelentettek be.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14) mrlujoak válasza Воланд (#7) üzenetére


mrlujoak
veterán

Egyébként gyorsan rákerestem.
2011 május 26-án cikkeztek, hogy Elop kijelenti, 2016-ig támogatják a platformot.
Nem kellett 1 hónap, és jöttek a cikkek, eladja a Symbian-t (de támogatást ígér).
...végül idén októberben jött a hír, a Nokia befejezi a támogatást 2014-el. Az, hogy az új tulaj majd mit kezd az eredeti ígérettel, nos, az már nem a Nokia "baja"...

Remélem a BB egy hónap múlva nem hasonlóan rossz hírekkel fog a sajtóban szerepelni...

(#13) woland_y2k :

...most olvasom...

Akkor sokan a jövőbe láttak, mert a 2016-os bejelentés 2011 május volt... :U (első linkem alatt keress)
Ekkor még szó sem volt az eladásról...

Symbian frissítések legalább 2016-ig - 2011 május vége

Az Accenture kezében a Symbian - 2011 június vége...

2011 áprilisában még nem volt szó eladásról, csak arról, hogy a fejlesztést veszi át, volt Nokia alkalmazottakkal... Az Accenture folytatja a Symbian fejlesztését 2011 április

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#15) Maxentius


Maxentius
addikt

Jöjjön az a Messenger, kipróbálnám, mennyivel stabilabb a többinél.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#16) Воланд válasza mrlujoak (#14) üzenetére


Воланд
titán

sehol nincs szo eladasrol.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17) eventus válasza Воланд (#16) üzenetére


eventus
veterán

BlackBerry!

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18) gyga


gyga
senior tag

Nem tudom tudjátok e de a bb kivonult a jabilból ami itthon és külföldön több ezer munkahely megszünéséhez vezetett.

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#19) Воланд válasza gyga (#18) üzenetére


Воланд
titán

meh....

a bb a jabil masodik legnagyobb partnere es a jabil vezetosege fontolgatja - latva a bb vergodeset -, hogy felmondjak a ket ceg kozotti egyuttmukodest. ergo a jabil nem fog tobb bb keszuleket gyartani. de meg nincs eldontve.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#20) gyga válasza Воланд (#19) üzenetére


gyga
senior tag

már felmondták....

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#21) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

:D :D :D

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#22) Воланд válasza gyga (#20) üzenetére


Воланд
titán

forras?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23) PoganyPtR válasza Воланд (#22) üzenetére


PoganyPtR
tag

A magyarországi gyártás leáll, ez 100%, smt gyártás már megszűnt régebben, most pedig elkezdődött az összeszerelő részlegek kiseprése is. Elvileg decemberben végleg leállnak vele. Nem hiszem, hogy a többi telephelyen erőltetnék a gyártását.

(#24) gzbotii válasza Воланд (#11) üzenetére


gzbotii
veterán

Igen. Ha ott is a jelenelegi ar 60% lenne, biztos tobb elkelne. Ott jelenleg is egy draga keszuleknek szamit.
Nagyjabol egy arban van az S3 -al. Ennyi.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#25) Воланд válasza gzbotii (#24) üzenetére


Воланд
titán

a free-bol hova vagjanak meg? :U

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#26) gzbotii válasza Воланд (#25) üzenetére


gzbotii
veterán

Azert, nem mindenhol free. Es ahol free, ott meg olyan konstrukcioban van, hogy elonyosebb valasztani egy konkurens termeket.

Amit itt irok, az angliai tapasztaltaim alapjan irom.

Ja, meg hasznaltkent sem egy olcso keszulek...lestrapalt darabot sem kapni 210 font alatt

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#27) Lambach válasza #20749568 (#1) üzenetére


Lambach
tag

Tetszenek a telefonjaik, mondjuk magamnak nem vennék. Kár lenne értük. A sok embert meg elbocsátják, hogy a fene egye meg. Csináljanak Androidos meg WP-s telefonokat is. Hátha az bejönne nekik jobban. Full Qwertys Androidos okostelefonokra lenne igény...

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#28) Воланд válasza Lambach (#27) üzenetére


Воланд
titán

"Full Qwertys Androidos okostelefonokra lenne igény..."

az elmult ket hetben minden bb-s topicban elojott ez. ha valoban erre van igeny, akkor a samsung pl miert nem gyart qwerty-s keszuleket?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#29) Lambach válasza Воланд (#28) üzenetére


Lambach
tag

A Samsung mindenszart gyárt. Van az is nekik csak szar hardverrel meg kijelzövel. Valami chat a neve. Meg ott a kagylófon... Rendes gombokkal nagy kijelzővel hatalmas vétel lenne.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#30) Воланд válasza Lambach (#29) üzenetére


Воланд
titán

aha, biztos nagy igeny van ra, ha meg a samsungtol is csak egy olyan izere futotta.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#31) Paul119 válasza Lambach (#29) üzenetére


Paul119
addikt

"A Samsung mindenszart gyárt" erdekes azert ok a piac elsok :) es azert nem gyartanak ilyen elavult tragyadombokat :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#32) sz3lim válasza Lambach (#27) üzenetére


sz3lim
tag

Iskolapéldája a HTC ChaCha... :N

(#33) Lambach válasza Воланд (#30) üzenetére


Lambach
tag

Hát lehet direkt csinálják szarra, hogy leszokassák az embereket róla. Nekem az tetszene ha lehetne olyan billentyűzetes dokkolót (plusz akkuval) tenni telefonokra mint a Transformerre. A Lapdock is okos koncepció volt csak szarul árazták. Szerintem sokak örülnének a fizikai gomboknak.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#34) haxiboy válasza halkow (#4) üzenetére


haxiboy
veterán

30k ér venném a a z10-et.. :D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#35) Lambach válasza haxiboy (#34) üzenetére


Lambach
tag

Igen a BB a pofátlan árairól (is) híres. De a cuccaik állítólag ki...ott időtállóak.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#36) Solicidium válasza Воланд (#30) üzenetére


Solicidium
aktív tag

A hozzászólásod előzményeitől elvonatkoztatva: attól, hogy a Samsung nem gyárt valamit, miért mérvadó szükségszerűen? Más piaci igényt teremteni, amit ők jól is csinálnak és más meglévő piaci rést lefedni. Nem biztos, hogy amúgy arra lenne igény, amit ők "tukmálnak" a vásárlókra. Ismételten függetlenül az előző feltevéstől. Kíváncsi lennék, ha akarnának, tudnának-e igényt teremteni a fentebbiekben szóban forgó konstrukcióra...

[ Szerkesztve ]

(#37) madd dogg válasza Lambach (#35) üzenetére


madd dogg
senior tag

Ja, a javas alkalmazásaikkal meg 4 év múlva is ugyanúgy működnek. Vegulis telefonálni lehet vele. Bár egyetemi körökben Én meg csak lestrapált, hardverhibás BB-kkel találkoztam.

(#38) Воланд válasza Solicidium (#36) üzenetére


Воланд
titán

a samsung csak egy pelda volt. igazabol az osszes droidos gyartot felsorolhattam volna.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#39) Воланд válasza gzbotii (#26) üzenetére


Воланд
titán

itt kezdodik a problema, hogy ha valamelyik konkurens termekkel egy arban van, akkor 10 esetbol 9 az, amikor nem bb-t vesz a user....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#40) gzbotii válasza Воланд (#39) üzenetére


gzbotii
veterán

Mert uj
Mert nem ismeri
Mert nincs app
Mert nem Csamcsung
Mert nem Alma

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#41) Elims


Elims
veterán

Így van! Ezt Kell mondaniuk!
Muszáj!
Nem vallhatják be,hogy nagy gáz van.
Bankokra is azt szokták mondani...nem szabad pánikot kelteni,mert az teszi tönkre,ha mki kiveszi a pénzét.
Itt is hasonló a helyzet.

(#42) sz3lim válasza gzbotii (#40) üzenetére


sz3lim
tag

Mert nem divat.

(#43) gabesszg


gabesszg
aktív tag

Régebbi BB-t használtam huzamosabb ideig, az újakat csak próbálgattam, de sose értettem, hogy mit szeretnek benne ennyire.Amúgy nem rosszindulatból de röviden elmondhatná nekem valaki mert én tényleg nem értem(és most nem kezdek semmiféle analízisbe ezzel kapcsolatban de én egyszerűen eddig se láttam értelmét ezeknek a készülékeknek és ez természetesen "csak" az én személyes véleményem)

(#44) eventus válasza gabesszg (#43) üzenetére


eventus
veterán

Androidnal, iosnek, wpnek, babának, firefoxnak stb mi értelme? Mindegyiknek megvan a maga celkozonsege, kinek milyen a stílusa, gondolkodása. Ennyi.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#45) gabesszg válasza eventus (#44) üzenetére


gabesszg
aktív tag

Én értem azért is írtam, hogy az én véleményem, és sose értettem, hogy mire ez a nagy rajongás a BB iránt

(#46) myckie2 válasza Lambach (#35) üzenetére


myckie2
őstag

Mivel ugyan azokat a hardvereket alkalmazzák mint mások, nem lehet időtálóbb a több telefonnál.

(#47) eventus válasza gabesszg (#45) üzenetére


eventus
veterán

Többi platformert miért ez a nagy rajongás? Kinek mi kell... ennyi

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#48) gabesszg válasza eventus (#47) üzenetére


gabesszg
aktív tag

Értem amit mondasz de én azt kérdeztem, hogy a BB-ben mi volt olyan korszakalkotó egy átlagfelhasználó számára(nem vállalati és naponta több szám e-mailt küldő egyénekről beszélünk)(én amúgy 5 évnyi iPhone-ozás után most szeretnék egy kis galaxy note féle Android kitérőt használni, szóval nem vagyok (teljesen) elvakult iOs függő azért kérdezem)

(#49) sz3lim válasza gabesszg (#48) üzenetére


sz3lim
tag

Egyszerű: QWERTY.

(#50) sad_Vamp válasza sz3lim (#49) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Qwerty van a Nokia E5-00-ámon is, és nem dobja el úgy a wifit mint az egyik régebbi BB bold (ha egyáltalán csatlakozni hajlandó)... szóval a BB engem sem győzött meg, drága, eléggé vacak a támogatás, és keveset ér ha nincs aza a BB messaging előfizud vagy mi.... egy jó dolog van benne nagyon nagyon kényelmes a billentyűzet, de ezzel le is lőttünk minden poént. sajnos. Az új BB meg ugye full touchos... ott már ez sincs... az utolsó szög a koporsóba.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.