Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LÁZ


LÁZ
addikt

nem is tudom, mikor fogom cserélni a Z10-et, ha cserélem egyáltalán :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2) balaaazs


balaaazs
senior tag

Ez érthető, ha céges telefonként lenne egy BB-m, amin foltyon email-eket kellene olvasgatnom, nekem sem jutna eszembe jobb megoldás és le sem cserélném.

¯\_(ツ)_/¯

(#3) moleculez


moleculez
veterán

A cél közönség már csak ilyen...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#4) Fejvadi válasza LÁZ (#1) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Amikor tönkremegy. :)

(#5) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Vajon a nagy alsó kategóriás kínálat miatt van ez a nagyon gyors WP csere? :F

Finn the human

(#6) Mercel válasza Matada2.3 (#5) üzenetére


Mercel
senior tag

Többnyire csak simán megismerik a csempét..

Marcel

(#7) Paul119 válasza Mercel (#6) üzenetére


Paul119
addikt

Van akinek 1-2 hónap múlva elég belőle :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#8) akosxyz válasza LÁZ (#1) üzenetére


akosxyz
senior tag

Ámen :R Most vettem bele Gold aksit, ha ténylegesen beválik, akkor elég hosszútávra tervezek vele, mivel csak az üzemidejével van bajom :)

(#9) eventus


eventus
veterán

27. hónapban járok a Q10-el :) Mivel csak tepsiket gyárt a BlackBerry, nincs kompakt méret, így marad is sokáig.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#10) icezozo válasza eventus (#9) üzenetére


icezozo
addikt

en 9 eve BlackBerry-vel :K

http://qwankido.hu/

(#11) Crafter32 válasza eventus (#9) üzenetére


Crafter32
őstag

2 évnél járok én is. Szegény Q10 kezd viseletes lenni.

(#12) eventus válasza icezozo (#10) üzenetére


eventus
veterán

Azonos keszulekrol van szó.. de 2008 óta én is.

Crafter: nálam semmi baja, fólia sincs rajta. Erős az acél váz + bortok

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#13) bostone


bostone
addikt

A venice android?

(#14) eventus válasza bostone (#13) üzenetére


eventus
veterán

BlackBerry által fejlesztett droid. És itt nem a tacsviz kategória a fejlesztés :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#15) icezozo válasza eventus (#12) üzenetére


icezozo
addikt

tudom mirol van szo , csak ugy irtam mert tudom, hogy te sem ma kezted a szeder hasznalatat ;)

http://qwankido.hu/

(#16) bostone válasza eventus (#14) üzenetére


bostone
addikt

Mégis betolja a szekerét a google táborába?

(#17) eventus válasza bostone (#16) üzenetére


eventus
veterán

Inkább színt és megújulást visz bele saját fejlesztésével. Nem egy újabb tipikus "custom" droid lesz.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18) akosxyz válasza eventus (#17) üzenetére


akosxyz
senior tag

Én már nagyon várom, hogy milyen lesz :)

(#19) MittuDomain_ válasza akosxyz (#8) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Remélem beválik, lassan naponta kétszer kell töltenem, pedig még csak 18 hónapos, és nem sokat nyúzom. A HTC sokkal jobban bírta.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#20) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

A leggyorsabban a Windows Phone operációs rendszerrel szerelt dolgokat unják meg a júzerek
Ezen mondjuk nem csodálkozom.

valami

(#21) bostone válasza eventus (#17) üzenetére


bostone
addikt

De eredeti droidot futtat, nem? Google cuccaival.

(#22) MeGabee


MeGabee
senior tag

A win10-el ez lehet majd kicsit megnő :D
Androidon nem csodálkozom,a legtöbb vas 1 év után elavult az újabb főverzióhoz,és csak akadozik rajta.Persze ha optimalizálnák rendesen,nem csak a flagship-ekre,akkor ez is változhatna.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#23) Воланд válasza bostone (#21) üzenetére


Воланд
titán

eredeti droid csak a nexusokon van!!!!

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#24) Воланд


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25) aronocs válasza akosxyz (#8) üzenetére


aronocs
tag

Tudsz esetleg linket dobni ehhez az akksihoz?

Aut inveniam viam aut faciam.

(#26) eventus válasza Воланд (#24) üzenetére


eventus
veterán

Hiányoltam volna :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#27) Mercel


Mercel
senior tag

Fél éve BlackBerryzek és minden vélt vagy valós problémájával együtt sem szeretnék másra váltani a közeljövőben.

Marcel

(#28) Burki válasza Mercel (#6) üzenetére


Burki
aktív tag

Ugyanilyen cinikus megjegyzéseket szerintem mindegyik platformra lehetne alkotni. Lumia 710-es volt az első Windows Phone rendszerű telefonom, és imádtam. Majdnem két évet húzott le nálam, majd anya még fél évig használta. Utána Lumia 820-at nyúztam,decemberben lenne két éve. Most váltottam egy hete Lumia 830-ra, és ha ilyen minőségű készülékeket fognak ezután is piacra dobni, akkor maradni is fog ez a szokásom. Én speciel az androidot nem tudnám újra elképzelni magamnak, Apple pedig szóba sem jöhet, mert nem vagyok hajlandó annyi pénzt fizetni egy telefonért.

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#29) Воланд válasza eventus (#26) üzenetére


Воланд
titán

mit, a tenyeket? hat igen, azok makacs dolgok.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30) akosxyz válasza MittuDomain_ (#19) üzenetére


akosxyz
senior tag

Akkor arra ráférne egy aksi csere. Én mostanság mondjuk keveset nyomkodtam, de az energiatakarékos üzemmódot szinte soha nem kapcsolom be. Mióta frissítettem is javult az üzemideje :)

aronocs: Aliexpressen kerestem rá és 8 dollárért találtam. Ha nem válik be, ez az összeg nem olyan kár. Egy próbát megér :)

(#31) eventus válasza Воланд (#29) üzenetére


eventus
veterán

De nem erről van szó. :) csak.... :(

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#32) Látnok válasza Воланд (#29) üzenetére


Látnok
aktív tag

Igen, a tények makacs dolgok. De az olvtárs nem is erre gondolt. Bár ezt Te is tudod...

Viszont a cikkből az is kiderül, hogy akik megismerik a BlackBerry-t nem igazán váltanak másra. Amit mondjuk meg is értek.

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#33) Mercel válasza Burki (#28) üzenetére


Mercel
senior tag

Elnézést.
Nekem a felsőkategóriás lumiákkal minőségi gondjaim nincsenek.
A rendszerrel vannak gondjaim.
A win 6-6.5 után azt hittem, hogy jó lesz a 7. Az irány jó volt, de összeségében nem jött be. Gondoltam a 8-8.1 majd jó lesz. Egy 930-as Lumia után azt gondolom nem lett jó.
Most azt gondolom majd a win10..
Félre ne érts nem utálom a Windows platformot.
Egyszerűen azt gondolom, hogy jó az irány de évek alatt nem lett jól és rugalmasan használható.
A win10-nek egyébként én is drukkolok.

Marcel

(#34) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem mára csak a keménymag rajongói tábor használ BB telefont, akik nem az átlag ember szempontrendszere alapján választanak telefont. Kíváncsi vagyok, hogy hosszú távon az androidosítás több vásárlót hoz nekik, vagy többet visz el. Az Apple esetén még sokkal nagyobb a fan tábor, és ott az iTunes ökoszisztéma is marasztalja kemény érvekkel azt, aki egyszer amellett döntött, mert ha átmegy máshova, hiába vette meg a rengeteg appot és digitális tartalmat.(nem beszélve arról, hogyha komplett Apple rendszert használ, iPhone-okkal, iPadokkal, Macbookkal, Apple TV-vel) Samsung esetén viszont könnyen mozoghat a user az Androidos telefonok között, google accal.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#35) eventus válasza Látnok (#32) üzenetére


eventus
veterán

Vasaló fórumbam is ezt nnomja, hogy áll a BB. Nem bír leállni, nincs jobb dolga, saját köre :)

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#36) Воланд válasza Látnok (#32) üzenetére


Воланд
titán

"Viszont a cikkből az is kiderül, hogy akik megismerik a BlackBerry-t nem igazán váltanak másra. "

a cikkbol, pontosabban a forrasbol az derul ki, hogy a bb tulajok atlagosan 32 havonta cserelik le a keszulekuket egy uj bb-re. az iphone tulajok atlagosan 25 havonta cserelik le a keszulekuket egy uj iphone-ra, a lumia tulajok pedig 16 havonta cserelik le a keszulekuket egy uj lumiara.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#37) joey04 válasza Воланд (#36) üzenetére


joey04
titán

na végre valaki aki ezt leírta. mondjuk mosolyogva olvastam, hogy mennyire félreértelmezi a legtöbb tag a hírt. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#38) Petya88 válasza Воланд (#36) üzenetére


Petya88
tag

Ez még annyit is jelent, hogy a BB tartósabb eszközöket gyártott három éve, mint tavaly a picipuha...

Tepsik az új telefonok!!!

(#39) Воланд válasza Petya88 (#38) üzenetére


Воланд
titán

nem, nem jelent ilyet, ugyanis az okokat nem vizsgalta a kantar.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#40) Воланд válasza joey04 (#37) üzenetére


Воланд
titán

igazabol az ma cikk eleg rendesen maszatol a cseret illetoen, de ezen mar nem is lepodok meg.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#41) willope


willope
tag

A WP egyszerü, gyors, olcsó, és...unalmas. Ez a tapasztalatom a lumia 720-al, és pont belepasszolok az átlagba. kicsit kevesebb, mint másfél évig használtam. Jó volt benne, hogy sokszor kapott frissítéseket. Meg, hogy Nokia. Meg a heretérkép. De:
1 eltörtem :W my fault, ok.
2 here már androidra is van.
3 unalmas, ronda, primitív, még a legújabb verzió is(ízlés kérdése)
4 a Note 4-em fényévekkel fejlettebb.
Szóval szétkaptam a lumiát, képernyöcsere, és apám azóta is használja.

A mostani note 4-et meg addig megtartom, amíg lesz értelmes csere. Az új iPhonokat majd megtapogatom, de eddig nem nyertek meg. majd még a robotos blackberrykre kíváncsi leszek meg az új Nexusokra. De addig is marad amim van. Szerintem megéli a két évet és utana is a családban marad amíg megpusztul.

NOKIA 101(bárcsak lenne Note 2-m) -->LUMIA 720(bárcsak lenne Note 3-am) --> Galaxy Note 4 (Vajon milyen lesz a Note 8)

(#42) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Anno kb. 4-5 ev droidozas utan a Blackberry Z10-et mocskosul megszerettem, majdnem ket evig hasznaltam. Maradtam BB-nel, a jelenlegi Classic meg a Z10-nel is nagyobb kedvenc, pedig a proci kvazi ugyanaz. De a Q20-at terveim szerint tobb, mint ket evig nyuzom majd (annyira szep, karakteres es praktikus telefon). A BB elotti droidos telefonokat 6-8 honap utan cserelgettem.

[ Szerkesztve ]

(#43) Mercel válasza turbulencia8 (#42) üzenetére


Mercel
senior tag

Nekem a Zájfon van Classic cserére ítélve.
Elkövettem azt a hibát, hogy megláttam kézbe vettem megnyomkodtam.. KELL:)

Marcel

(#44) akosxyz válasza turbulencia8 (#42) üzenetére


akosxyz
senior tag

Én Q10-zel kezdtem kb egy éve, nemrég váltottam Z10-re, de azóta nem nagyon akarok BlackBerry-ről váltani :) Nekem teljesen megfelel :) Nem tudom még mi lesz a Z10 utódja, de sanszos hogy BB :))

(#45) Dosi válasza willope (#41) üzenetére


Dosi
tag

"A WP egyszerü, gyors, olcsó, és...unalmas."
hmmm...ezt nem értem :F

mikor megvettem a Lumia 1520 hát ég és föld volt a Samu i9505 után, csúcskészülék volt mind2 de valahogy a Lumia nem akadt...S4 flagship mégis meg-megdöccent, meg naponta tölteni meh... :N kb azért is váltottam le mert már "kicsi" volt a kijelző, az akksi, no meg NOKIA az NOKIA :) jah meg mert, nincs vírus! vagyis biztos van...de még nem találkoztam vele :B (ugye WP-n az appok egymástól függetlenül futnak, nincs átjárhatóság köztük), Droidon azért bele lehet futni akarva-akaratlanul is 1-2be, amit csak gyári visszaállítással lehet orvosolni. :))

Csak h miért nem unalmas:
- Vállalati környezetben az egyik legjobb (Windows)
- manapság sokat használt beépített QR-kód olvasója van
- Office, itt kiemelném az Office Lens-t
- Van Here Droidra? :) csak h WP-n van még HERE Transit, Lens, Drive és a vicces hogy offline módban ezek is 100%ban működnek (nem mint a Gmaps, ami mobilnet nélkül nem tudja merre van észak, valamint a sebességet sem tudja megmondani), nem igényelnek + adatforgalmat kivéve a Transit, mert az mindig a helyi közlekedést üzemeltetőnek a szervereiről szedi az adatot, meglepően jó és pontos.
- Alsó szegmensben most már sokkal stabilabb, és jobb működés
- Idősebb korosztálynak az egyik szerintem legjobb választás a csempék miatt
- kevés vírus(ha van, nyílván azért is kevés mert nem olyan elterjedt mint az Epül vagy a Droid), meg az appok egymástól függetlenül futnak (nincs átjárhatóság közöttük, így kevesebb a fertőzés esélye)

Én tuti csak akkor váltanék vissza Droidra, ha normálisan megcsinálják, és nem 21314 féle verzió lesz és furamód mindig csak a legcsillivillibb-menő-atomteljesítménnyel rendelkezőn fut akadásmenetesen....1 hétig :DDD

Nem akarom a fellegekbe dícsérni a WP-t, DE :D kezd az android eléggé lefelé ívelni a lejtőn...szerintem

Hiányzik azért a jobban testre szabhatóság, meg egy-két app, de vannak alternatívák bőven, és jól ellet rajta lenni, ha nem vagyunk elfogultak. Ahogy a mondás tartja és ez mindenre le lehet vetíteni:
"Nem a Linuxot nehéz megtanulni, hanem a Windowst elfelejteni" :C
Volt kezemben BB, nos igen az BB. Nincs rá több szó.

[ Szerkesztve ]

There is no such thing as overpowered graphics card. There are only underpixelled displays.

(#46) akosxyz válasza Dosi (#45) üzenetére


akosxyz
senior tag

"Volt kezemben BB, nos igen az BB. Nincs rá több szó."
Ez elég negatívan hangzott. Volt a kezedben és hogy használtad az két dolog :) Nekem is volt a kezemben wp mégsem állítom, hogy tudom milyen huzamosabb ideig használni.
És ha már a wp kapcsán ne legyünk elfogultak, akkor te se a BlackBerry kapcsán. :)

[ Szerkesztve ]

(#47) ferrari1


ferrari1
őstag

Leírom az én esetem és a véleményem. Írom ezt úgy, hogy nem vagyok egyik rendszernek sem az elvakult imádója!

Érdekes dolog ez a BB - droid kérdés. 3 éve volt kezemben először BB. El sem tudtam volna képzelni, hogy használjam, csak a droid! Aztán hozzám került egy "i" eszköz és nem állt rá az agyam a rendszer logikájára. Azt sem tudtam volna hosszú távon elképzelni. Telt-múlt az idő és én is öregedtem vele együtt:) Szokásaim, felhasználási feltételeim mások lettek. Ismét előtérbe került az említett "i" eszköz. Pár hét használat után rá kellett jönnöm, hogy jobban fekszik az igényemnek, mint a robotos telefon, ami egyre több hibát ejtett. Aki ismer tudja, hogy volt az összes csúcs droidos telefonom, nem alsó kategóriákról beszélek. Kezdtem átszokni és hanyagolni mindent a google-tól. Több ismerősöm is aki BB-t használ, kérdezte miért nem váltok? Nagy fenntartások közepette látatlanban beleugrottam egy Passport-ba. Csak kapkodtam a fejem a sok beállítási lehetőségek, a telefonálás minősége meg a készülék egésze miatt. Még csak kb. 2 hónapja használom de ki merem jelenteni: bőven lenne mit tanulnia a többi gyártónak a szedres cégtől! Leginkább az optimalizálást és a telefonálás minőségét. Azt mondanám még, hogy nem fiataloknak, a média tartalom korlátlan fogyasztására használatos telefon a BB. Természetesen lehet arra is használni, de nem ez a fő profilja. A kapcsolat tartásban, levelezésben, telefonálásban véleményem szerint verhetetlen. Ha kijön az androidos BB, az új szintre fogja emelni az Android fogalmát, ebben biztos vagyok!

(#48) liquidgold válasza Mercel (#33) üzenetére


liquidgold
tag

WP-t nem lehet rugalmasan használni? Inkább mond, hogy neked nem megy :D

(#49) Látnok válasza Dosi (#45) üzenetére


Látnok
aktív tag

A WP telefonokról írt véleményed túlnyomó többségével egyet kell, hogy értsek.
Tulajdonképpen a droidot akartam cserélni, és rá kellett, hogy jöjjek, nekem WP (Lumia 820 volt még akkor) kell. Nagyon megfogott az a készülék!

Aztán olvastam itt a Z10-ről a cikket, és bár már teljesen előkészítettem a droidról WP-re való átállást (pl.: minden adatom, a teljes szinkronizáció win e-mailre került, a googlet már csak ilyen-olyan oldalakra való regre használom) a BlackBerry mellett döntöttem. a közel 2 éves használat után nem is váltanék másra, amíg van BB10 OS, vagy egyáltalán BB OS.

[ Szerkesztve ]

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#50) kekkola válasza Tigerclaw (#34) üzenetére


kekkola
senior tag

"Szerintem mára csak a keménymag rajongói tábor használ BB telefont, akik nem az átlag ember szempontrendszere alapján választanak telefont."

Én az átlagember szempontrendszere alapján választok. Kamera, sebesség, alkalmazások, akku, kijelző, operációs rendszer kezelhetősége, kommunikáció. A Passport mindenben nagyon kellemes, az operációs rendszer színvonalában pedig kiemelkedő (szvsz).

[ Szerkesztve ]

O+8T

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.