Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chp


Chp
őstag

A kezes résznél megnőtt a köztem és a monitor közt lévő táv... :DDD

(#2) Ryder62


Ryder62
őstag

Akkor ez azt jelenti hogy hosszú évekig nem jön új Fallout? :(

(#3) xmaas


xmaas
őstag

Milyen jo maszazst tudna csinalni a 4 kezes csaj yummm :D

(#4) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na akkor már nem írom meg. :DDD

Live-Die-Respawn

(#5) Mr.White


Mr.White
senior tag

a végén kirázott a hideg rendesen.:D

(#6) sutyesz96


sutyesz96
őstag

fujj :Y :DDD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#7) Physicist03


Physicist03
senior tag

Megérkeztek az első képek is, a hírben linkeltem őket.

(#8) #57919488


#57919488
törölt tag

Jöhet jöhet :C

(#9) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Akkor ez kimarad... :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#10) trufa12


trufa12
addikt

Hát ez még nekem is DURVA... várós .. :C

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#11) prolad


prolad
őstag

Nem is rossz.De előtte adják ki következő Falloutot. :D

(#12) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na, megint horror... manapság mindenki horrormániás? :F

A Tomb Raiderből is horrort csináltak és mi lett a vége...

...ez ezer százalék, hogy nem szerepjáték, pláne nem fantasy, úgyhogy akkor részemről nem érdekel... :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#13) sagem válasza Ryder62 (#2) üzenetére


sagem
addikt

Miért ne jöhetne?:)
"és a Tango Gameworks stúdió fejlesztésében készül" szóval a Bethesda mint kiadó bábáskodik a cucc felett, a saját fejleszőcsapataik máson pörögnek :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#14) oriic válasza Vistaboy (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig azt hittem a horror játékokat mindenki szereti. :D

Live-Die-Respawn

(#15) Vistaboy válasza oriic (#14) üzenetére


Vistaboy
veterán

Filmben kifejezetten nem szeretem, sajnos nem elég erős a gyomrom, manapság pedig elég valósághűek a filmek. Haveri körben volt pár idióta, akik mutogattak nekem valódi felvételeket, hogy hogyan fejeznek le egy embert élve fűrésszel, láncfűrésszel, késsel... és röhögtek a marhák rajta. Na, én azóta messziről kerülöm az ilyesmit (és őket is), nem bírom elviselni... :(

MOD: Játékban még elmegy, de ott is csak mint színesítőelem, például a Clive Barker's Jericho-val sem játszottam, az már nagyon durva volt nekem annak idején.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#16) Ruuwa


Ruuwa
tag

"Sorry for party rocking"

Nem sikerült komolyan vennem. :U

Valami tréfás, humoros, mégis mélyenszántó gondolatokat magában hordozó, rövid, velős mondat, mely egyéniségem rendkívüli sokszínűségéről tesz tanúbizonyságot.

(#17) oriic válasza Vistaboy (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amnesia: Dark Descent sem a te játékod akkor. :)

Live-Die-Respawn

(#18) Mans20


Mans20
addikt

Bemegyek pesten belvárosba ott van elég horror,századik ilyen helyett inkább fallout jöhetne már.

(#19) FZsolt93


FZsolt93
csendes tag

:W Pont evés közben néztem a videót :O

(#20) velizare


velizare
nagyúr

/skip

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#21) Huma


Huma
addikt

Ez várós.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#22) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy érzem ez is egy olyan játék lesz ami megosztja a gamer társadalmat. :DDD

Live-Die-Respawn

(#23) Wasp_HUN


Wasp_HUN
tag

Álljon meg a menet. Ezt a Bethesda adja ki, nem ők fejlesztik, szóval van esély arra, hogy valójában a Fallout 4-en dolgoznak.

"Bethesda has officially announced The Evil Within, the first game from Resident Evil creator Shinji Mikami’s studio Tango Gameworks"
forrás

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#24) Physicist03 válasza Wasp_HUN (#23) üzenetére


Physicist03
senior tag

Senki nem írta, hogy a Bethesda fejleszti. A hírben is benne van, hogy a Tango Gameworks a fejlesztő.

(#25) finest


finest
őstag

Sunáznám a négykezű csajt, egész jó a cicije. :))

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#26) Wasp_HUN válasza Physicist03 (#24) üzenetére


Wasp_HUN
tag

Igen tudom... megtanultam szerencsére olvasni. Csak arra írtam, hogy sokan azt hiszik, hogy most ezt a Bethesda csinálja és nem lesz FO4.

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#27) Televan74


Televan74
nagyúr

Sok embernek bejön ez a stílus.Nekem nem. Alapból nem játszom horror játékokkal.

(#19) FZsolt93 Jó kis véres steaket enni vacsorára, film nézés közben. Na az a tuti. ;]

(#25) finest Az lenne az utolsó ölelés amit kapnál. :K

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#28) Helmoras


Helmoras
őstag

Komoly trailer filmnek is el lwhetne adni ez alapjan.

(#29) CsuBaKamBra


CsuBaKamBra
tag

Na ezt is csak nappal merném játszani. :DD

(#30) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Na akkor félig-meddig bejött amit szerettem volna...!
Tehát új játékról van szó, csak éppen külső nézetes.
Hmm... lehetett volna inkább fps... de megbocsájtok mivel horror játék lesz, és azokat nagyon komázom. Még akkor is, ha mindegyiket nagyon félve, libabőrösen játszom! Na persze... pont ez a lényege az egésznek. Az Én gyomrom nagyon nem bírja a félelmet, de pont ezért játszom. Szeretem magam kicsinálni idegileg. Pl. amikor sokat játszottam a Dead Island-el, volt olyan amikor zombikkal álmodtam! Csodás volt... ;]
Tényleg... véletlen nem tudja vki milyen "káros" hatással van az emberre a félelem és a reszketés(L.Vegasban)? :F Ha jól tudom olyan mint a stressz, növeli a vérnyomást, tehát erősen káros! Vagy tud vki pontosabbat?

[ Szerkesztve ]

(#31) Mans20 válasza RyanGiggs (#30) üzenetére


Mans20
addikt

Aki kitalálta hogy káros az a káros,nem az a film.Én mondjuk nem gyártanák semmi horrort,van elég az életbe,nem még azon rettegni,bár a amnesiát elkezdtem mert mindenki dicséri,de nem bírtam végigvinni.

(#32) ldave


ldave
félisten

Ha minden igaz, akkor ez a játék id Tech 5 motort fog használni, amit RAGE óta nem láttunk, szóval kíváncsi vagyok mennyit fejlődött azóta ez a játékmotor.

A Slime draws near! Command?

(#33) Chp válasza ldave (#32) üzenetére


Chp
őstag

Ha minden igaz, akkor ez a játék id Tech 5 motort fog használni,

Akkor itt kezdődik az érdekes rész... :K

(#34) sutyesz96 válasza CsuBaKamBra (#29) üzenetére


sutyesz96
őstag

+1! :DDD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#35) plejik


plejik
addikt

Azért nem rossz kis előzetes.. :D:D:D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#36) saelin


saelin
veterán

Mintha a készítők összegyúrták volna a Risen és a 13 szellem gonosz karaktereit. Nem rossz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#37) ch003067


ch003067
addikt

Ilyen előzetesből se sok van :D.

Annak ellenére hogy most ezt csinálja a Bethesda, remélem lesz új Fallout a közeljövőben.

(#38) ldave válasza ch003067 (#37) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem itt csak kiadó maga a Bethesda, mint a Dishonored esetén, ők valami olyasmin dolgoznak, amit még nem jelentettek be.

A Slime draws near! Command?

(#39) ch003067 válasza ldave (#38) üzenetére


ch003067
addikt

Jah értem. Akkor oké.

(#40) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Ez a gépigény valami átverés lehet kinek van rá ilyen kurva sok pénze egy ilyen atomerőműre pfffffffffff.

(#41) AMD Power


AMD Power
titán

Olyan volt másnál is a The Evil Within-nél ,hogy egy bizonyos résznél gyengébbre vette az erősséget, de utána vissza állítani már nem tudta!?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.