Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#92) ricsi99 válasza gzbotii (#87) üzenetére


ricsi99
addikt

" "mert a saját, nem importált söpredékünket"
Import az, csak 4-500 éves. "

Lol , mert a te szerinted valós /vélt őseid 1000- évvel ezelőtt /kiirtva elüldözve az itt élőket ,leverte a sátrát akkor már tiéd minden?
Kizárva a nagy faji keveredést te vissza tudod vinni 20. dédapádig/mámáid a felmenőid?
Mert ha nem te is a söpredékhez tartozhatsz...
Mivel másabb neked az aki az utca végében /született /ugyan abba a oviba/suliba/diszkóba/kuplerájba járt emberke aku ugyan azt a nyelvet beszéli mint te? Van rajta sapka? És rajtad van e?

"Ez is tipikusan a liberális felfogás, hogy aki konzervatív/jobber az automatikusan hülye, nem lehet értelmiségi, sőt, értelmes sem. Mert ha értelmes lenne, nem nyalná be a sok jobboldali dumát. Amúgy két egyetemre jártam, négy nyelven beszélek, iskolában éltanuló voltam, munkahelyen is a jók közt voltam mindig - de nem lehetek értelmes, mert jobber vagyok. Logika körbeért."

Az iskoláid száma nem jelent /se műveltséget se inteligenciát se tájékozottságot....de egy nagyon jó alap hozzá amit neked kell kihasználnod..

"Amúgy nem vagyok naracspárti, soha nem szavaztam rájuk. Csak jobboldali. Rajtuk kívül is van más párt. És akkor már inkább ők, mint valami balról."

pártoskodhatsz... mert az jó a demokráciában... már csak oda kell költöznöd ahol van.

fidess már régóta nem az a párt amire te gondolsz,se a cimbik akik ott vannak velük...

lehetsz:
Jobbos akik ,ha nincsennek benne a haveri körben ,akkor nagy ivben lesz@rnak és kihasználnak /pusztulj.
Balos :akik ,ha nincsennek benne a haveri körben ,akkor nagy ivben lesz@rnak és kihasználnak /pusztulj.
Egyikse:akik ,ha nincsennek benne a haveri körben ,akkor nagy ivben lesz@rnak és kihasználnak /pusztulj.

Cimbik: akik a góré /haveri körök által leosztott aprópénzből élnek

Te hova sorolnád magad?

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.