Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gybazsi


gybazsi
senior tag

Azért a Nintendo játékok eléggé többségben vannak.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#2) Viktor77 válasza gybazsi (#1) üzenetére


Viktor77
titán

Mert a Nintendo szerepel a legtöbb géppel a listában?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Én a Gran Turismo 4-et is hozzávenném, PS2-re.

(#4) Zigur


Zigur
senior tag

Kb egyezik a véleményem, érdekes volt visszanézni milyen is a "blockbuster" múlt :)

(#5) tDr1v3r válasza _Volkovy_ (#3) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Inkább a 3-at, több újdonságot hozott ha jól emlékszek... igen, amikor az megjelent, akkor kezdtem az általánost. :D

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#6) _Volkovy_ válasza tDr1v3r (#5) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Sokan a 4 miatt vettek anno PS2-t, én is. :)

(#7) vhunor


vhunor
őstag

Zeldákat hiányolom.

(#8) kovsol


kovsol
titán

1. Super Mario Bros. /NES

nálam is befigyelt :)) esküszöm azokat az időket jobban szerettem, nem ment a rinya, hogy a crysis2 jaj nem dx11 stb... csak élveztük a játékokat és kész

May the Force be with you!

(#9) #08052480 válasza vhunor (#7) üzenetére


#08052480
törölt tag

én meg a Metroidot, főleg, hogy a GT-sek rohadt nagy metroid fanok. A resi4 mellett a Gamecube egyetlen olyan játéka volt, ami nem a hulladék kategóriában indult.

(#10) skyboi


skyboi
tag

Ha már itt tartunk, Gran Turismo 1 PSX-en. Nem ismerek másik autós játékot, ami a GT-hez foghatóan népszerűvé vált volna. Metal Gear Solid. Szintén PSX. Kb. 6 milliós eladás a GC port nélkül, szerintem ez magért beszél:) Tekken 3. Mai napig überelhetetlen hangulatú arcade búnyó PSX-en, szintén 6 milliós siker. Természetesen Super Mario befoghatatlan. A Wii sports viszont picit unfair. A gép mellé csomagolták alapból, a többit külön kellett megvenni. Szándékosan kihagytam a 2000 utáni időszakot. Akkor már nagyon üzletté vált minden, hatalmas eladások valódi kincsek meg csak elvétve, tisztelet persze a kivételnek: Metal Gear Solid 3, például.

True story.

(#11) hoffman_ válasza kovsol (#8) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ne is mond...

Super Mario Bros./NES - abszolút kedvenc

Super Mario Bros 2/NES

Super Mario Bros 3/NES - az egy után a legjobb

Banana Joe/NES - úrsiten... de imádtam :D

Tetris/NES - ezzel is mennyit tököltem kiskoromban...

The Flinstones/NES

és persze...

Donkey Kong Country/SNES - az abszolút király mindenkor

Donkey Kong Country 2/SNES

Donkey Kong Country 3/SNES

Battletoads & Double Dragon/SNES - és az utolsó utánozhatatlan titán

Asterix/SNES

Ezeken nőttem fel, beleégtek a muzsikák az agyamba :D De jó is volt... :(

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12) kovsol válasza hoffman_ (#11) üzenetére


kovsol
titán

Donkey Kong pl nálam teljesen kimaradt :F Aladin, Street Fighter pl ezt a kettőt is nagyon szerettem, de sorolhatnám, mert volt vagy 20 játékom

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#13) kovsol


kovsol
titán

első helyre tettem volna: Internet - PC :DDD

May the Force be with you!

(#14) vhunor válasza #08052480 (#9) üzenetére


vhunor
őstag

Számomra a Wind Waker volt a system seller :) . A mai napig az egyik legnagyobb kedvencem.

(#15) adalbert1 válasza hoffman_ (#11) üzenetére


adalbert1
veterán

Ezek tényleg hatalmas játékok voltak... :K Párral még ma is tolom emulátoron, a SNES emulátort lehet normális gamepaddal is kezelni, tegnap pont a Super Mario Bros. 3-mal játszottam (kiadták SNES-re is az összes NES-re kiadott részt 1 kazin).
Nekem csak NES koppintás TV játékom volt pár rajta lévő játékkal (amik mondjuk 1 az 1-ben a NES-es játékok voltak), az absz. kedvenc a Super Mario Bros. mellett a Contra volt, ha tehetitek próbáljátok ki, nekem anno meghatározó játékélmény volt.

(#16) hoffman_ válasza kovsol (#12) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Aladdinom is volt, méghozzá NESen is. Az is fenomenális volt :)

adalbert:

Én most tervezek venni gamepadet, hogy tudjak snes emulatorral is rendesen pcn játszani :) És találtam egy nest is, tök olcsón, arra is rárepülök. Alig várom hogy osztalgiázzak :) (mert a régi sajnos tönkre ment :( )

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#17) vhunor válasza hoffman_ (#16) üzenetére


vhunor
őstag

Ajánlom mindenki figyelmébe, aki szeretne egy kicsit nosztalgiázni, ritka vagy régi konzolokkal, kvarcjátékokkal nyomulni.

III. Retro video- és kvarckáték kiállítás.

(#18) ldave


ldave
félisten

PS1-emet FF 7-el és GT 1-el vettem, PS2-t GT 3 bundle kiadásban, mellé egy FF 10 került a kosárba.
PS3-am meg nincs, terveztem venni, de Wii lett belőle :)

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.