Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) #16820480 válasza <Lacy85> (#49) üzenetére


#16820480
törölt tag

Jaja, ilyenkor jön elő az az ütőkártya, hogy biztos nem használtam :K 4 hónapig volt S10e-m, ugyanazzal a procival. Akármennyire keveset nyomkodtam, akkor sem nagyon ment tovább másfél napnál, ami erős visszalépés volt az éppen hogy nagyobb akksival szerelt OP6 után. Most az Xperia 5 kb hasonló méretű akkuval elmegy két napot, néha többet is. Azért ez nekem számottevő különbség, hogy 30%-nál még simán kihúzom vele fél napot, vagy már töltőt kell keresgélni.

(#52) <Lacy85> válasza #16820480 (#51) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"Jaja, ilyenkor jön elő az az ütőkártya, hogy biztos nem használtam"

Ez nem neked szólt, hanem általánosságban mondtam.

"Akármennyire keveset nyomkodtam, akkor sem nagyon ment tovább másfél napnál"

Ahogy írtam is, minden nap töltöm. Szóval nálam ez abszolút nem szempont. Soha nem várom meg, amíg lemerül. 40% alatt még nem is volt soha.
De elfogadom, ha Te mindenképp csak 2 naponta akarod tölteni. :R

(#53) laci_csk válasza EnterR (#32) üzenetére


laci_csk
senior tag

Teged bizosan meghat, mert maskepp nem irtal volna ide

Xperia XZ3

(#54) #16820480 válasza <Lacy85> (#52) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igazából csak annyira ritkán szeretném tölteni, amennyire lehetséges :R A másfél nap nem sokkal jobb az egy napnál, mert ha nem közben nincs kéznél töltő éppen, akkor igazából csak egy napos. A két nap már sokkal barátibb ilyen szempontból :K
Mondjuk valószínűleg az S10+ az jobb az e-nél, mivel jóval nagyobb akksit tettek bele.

[ Szerkesztve ]

(#55) Sys85 válasza #16820480 (#54) üzenetére


Sys85
veterán

Én is szeretem ha minél tovább bírja egy akku,de az aktív használat mellett naponta töltés se egy nagy gond számomra.
Este az éjjeli szekrényre rakom,akkor meg már a töltőpadra,pedig cirka 30-40%-nál többet nem merül hajnal 4-től este 10-ig a 11 Pro Max-om közepes használat mellett.
2 napot simán kihúzna töltés nélkül,de biztonsági játékos vagyok,szeretem ha 50% felett van a töltöttség amikor elhagyom a lakást. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#56) mirtex


mirtex
csendes tag

Nem értitek a lényeget.
A Sony telefonok csak techdemók, amiben bemutatják az új lencsét, amit aztán láthatunk a többi telefonban is, ahol szebb képeket csinálnak :))

Siemens M35 -> Siemens ST60 -> Sony Ericsson W810 -> Sony Ericsson Aino -> Nokia 3110 -> Sony Ericsson Arc S -> Nexus 4 -> Nexus 5x -> HTC U11+ -> Pixel 6 || Nokia 6220 Classic -> Nokia E52

(#57) Victoryus94 válasza Polarstar (#3) üzenetére


Victoryus94
őstag

Az első kérdésesre 2 választ is tudok adni:

1.) Egyrészt nekik kell megszervezni egy új eseményt a bemutatónak, ehhez nem feltétlen elég 1-2 hét.

2.) Másrészt a koronavírus miatt valószínűleg gyártási nehézségeik is vannak (ha nem nekik, akkor valamelyik beszállítónak), ezért -ha már úgyis esik az eredeti terv- szerintem tolnak néhány hetet a bemutatókon.

8K-nak meg én se látom értelmét. Illetve annyi, hogy ha megfigyeled azon gyártóknak fontos ez a funkció, akik árulnak több milliós 8K TV-ket -amire ugyebár nincs tartalom, így nem veszi a kutya se. Na mobillal szépn gyárthatsz magadnak, és nézheted a nyaralásos videóid a 8K TV-n. (Az más kérdés, hogy egy nagyobb szezorral szerelt eszköz FHD-ban is veri dinamikában, képzajban - és 4K-ban pedig talán minden másban is)

[ Szerkesztve ]

(#58) <Lacy85> válasza #16820480 (#54) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Note 9-ből kiindulva szerintem mindegyik kibírna 2 napot, amiben 4000+mAh akksi van. Ez is simán menne annyit, csak nem merítem le.
De igazából teljes mértékben használatfüggő. Szerintem vannak olyanok, akik bármilyen telefont töltenek már délben, meg olyanok is, akiknél 3 napig elmennek. :D
Én pl. egyáltalán nem játszok mobilon. Minden másra viszont aktívan használom.

(#59) andras.m


andras.m
csendes tag

Kevés ennél fölöslegesebb dolgot tudtak volna bele rakni :C :C
Aztán majd csodálkoznak miért nem fogy... :(

(#60) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Előbb adjanak már friss szoftvert, normális ujjlenyomat olvasót.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#61) laci_csk válasza mirtex (#56) üzenetére


laci_csk
senior tag

kamera szenzort akartal irni nem lencset ugye?

miert nem mentek a samu topikba hogy ott hurrogjatok le a 8K-t ? meg a 20/9 keparanyt? meg a a 108 mpx-t? :C

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#62) EnterR válasza laci_csk (#53) üzenetére


EnterR
veterán

Így van.

PSN ID: marquuard

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.