Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) Atomgeszi válasza maximilian4 (#33) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Itt inkább mindig azzal van baj, mikor egy Xbox tulaj azt mondja, hogy leszarja az exkluzívokat.. Erre jön egy PS tulaj, hogy "már pedig az exkluzívok király".. Erre jön az xbox tulaj, és behoz egy piacot nem 100%-ban lefedő és abból is csak 20 játékot tartalmazó listát, hogy "Nézdmeg hülye ps-es, csak 3 exkluzív van a listán te gyagya".. és innentől megy megint a labda ide-oda..

Persze, ami itt eddig volt ebben a topikban, az semmi ahhoz képest, ami múltkor volt az Xbox topikban, semmi ráció, objektivitás nélkül 1-2 ember személyeskedésével.

(Félreértés ne essék, nekem van One meg PS4Pro is(BF alkalmából ~90k-ért , abszolút worth to buy it volt) és, ha megkérdezik haverok, hogy mit vegyenek, simán rámondom, hogy PS4 . Mert: több az exkluzív( nem a manga játékokra gondolok, Killzone, Bloodborne, Heavy Rain, Beyond Two Souls, az Uncharted széria, Horizon Zero Dawn ésatöbbi - idén Days Gone ,God of War, Pókember, Become Human + VR-ről nem is beszélve)) És, ha valakinek ez az adag bejön PS vonalon,akár csak 1-2 játék utána meg ott vannak a multiplatform címek... Aztán az ismerős megkérdezi, PS-ed van? Igen.. De jó, veszek Én is. Máris elindult a láncreakció..

Xbox oldalon pedig Forza , Gears of war, egy Quantum break film meg egy Ori and the Blind forest(imádom amúgy) Ja meg hozzá jön még a One X 150-165 k-s ára..

Én meg azt mondom, ha valaki ki tud várni egy akciót, akkor simán 50k-ért vesz egy One S-t, meg 90k-100k-ért egy Ps4Prot és 150k-ból(X árából) élvezheti mindkét platform csodáit.. Teszem azt én is.

Egyébként gondolkodtam, hogy lecseréljem-e a One-t X-re.. de elcsábultam, és megmondom őszintén nem bánom... Nekem 3 hajszállal több, meg 10 méterrel nagyobb látótávolság, meg 10 mp-cel előbb való játék betöltődés nem ér fel a PS által nyújtott játék kínálattal. Ha meg jövőre beindul a VR szekér Sony részéről, akcióban megint ott vagy, hogy PS4 Pro + VR ismét One X árából kb megvan..

És ezért írja le minden PS tulaj, hogy mi a véleménye, mert nem csak az Xboxos "minden exkluzív szar, One X nyers erő kell" ... Mindenki tudjon dönteni, aki bejön ide olvasni.

Szóval az Én szavazatom One S + PS4 Pro és a kecske is jól lakott, a káposzta meg megromolhat. ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.