Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

"szeretnénk újabb fantasztikus élményeket nyújtani felhasználóinknak, többek között új exkluzív játékokkal és változatos hálózati szolgáltatásokkal"
Hálozati szolgáltatás alatt mit érthet?EA access?...stb?

Brutál számok.Veszik mint a cukrot.Mondjuk ezen nem is csodálkozom.

[ Szerkesztve ]

(#2) Zolik


Zolik
senior tag

Azok után, hogy egy jobb VGA többe kerül mint egy PS4 kompletten nincs min csodálkozni...

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#3) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Egy PS-sel részese vagyok ennek az eladásnak, eddig nem bántam meg. :N

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#4) RudY válasza ProEvoFan (#1) üzenetére


RudY
addikt

Ha változatos, akkor nem EA :DD :DDD ;]

(#5) oriic válasza ProEvoFan (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Inkább csak a PSN-re gondol szerintem mint szolgáltatás. Lehet kap új funkciókat a rendszer.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6) leslieke válasza 30z.Samu (#3) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szintén. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7) mad1 válasza leslieke (#6) üzenetére


mad1
veterán

+1 itt is figyel karacsony ota. ;]

Ne szemetelj ! = Steam

(#8) zzola


zzola
félisten

Nem semmi! :))

(#9) Scholes9 válasza Zolik (#2) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na pontosan :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#10) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Nem rossz egy több,mint 4 éves terméktōl. Én most a BlackFriday alatt szereztem be egy slimet kemény 199 euróért. Most megkapta az öreg laptopból az ssd-t szóval budget gaming a köbön. Ez volna a célja a konzoloknak,nem?

Life, Uh, Finds A Way

(#11) Def26


Def26
félisten

Jó lenne egy ilyet látni xbox one x -ből is, mert semmit sem közöl az ms, csak hogy több helyen kiárulták a készleteket, jelentsen ez bármit is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12) 30z.Samu válasza Def26 (#11) üzenetére


30z.Samu
félisten

Biztos megvan az oka, hogy miért nem dicsekednek. :P

Sic Parvis Magna

(#13) tailor74


tailor74
őstag

Nem meglepő a jelenlegi hardver árak mellett.
Én is hozzá járultam egy pro-val a számokhoz.☺

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#14) adamssss válasza Def26 (#11) üzenetére


adamssss
veterán

Ja. Kiraktak demonak az egy db-os keszletet. :D

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#15) Def26 válasza adamssss (#14) üzenetére


Def26
félisten

Hát azért azt csak nem, de azért, azt gondolom ha valaki akkor az ms szeret villogni a számokkal és tudomásom szerint szép fagyások voltak.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16) hombre[EU] válasza Def26 (#11) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nagyon sajnálom az X1X-et. Egy ilyen jó gépet ennyire szarul,kvázi gamek nélkül,kidobni az emberek közé...így utólag pánik lépésnek tūnik és nem egy átgondolt üzleti tervnek.
4K Halo: the_60 _fps + 3 hónap free multi ez a minimum,amit hozzá kellett volna csapni a géphez

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#17) Bogyi007 válasza hombre[EU] (#16) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem akarom a szokásos vitát megindítani, de azért ezt gondold már át légyszíves újra például ez alapján...

A legtöbbet eladott PlayStation Store játékok 2017-ben (PS4):

FIFA 2018
Call of Duty WWII
Rocket League
GTA V
Crash Bandicoot N Sane Trilogy
Horizon Zero Dawn
ARK: Survival Evolved
FIFA 2017
EA Sports UFC 2
Rainbow Six Siege
Destiny 2
Battlefield 1
Minecraft
Star Wars Battlefront
The Witcher 3: Wild Hunt
Ghost Recon Wildlands
Gran Turismo Sport
Star Wars Battlefront 2
Battlefield 4
Assassin’s Creed Origins

Ezen címek közül nézd meg hogy mennyi az amit csak Ps4 konzolon lehet játszani, a többit viszont most már az Xbox One X konzolon lehet a legjobb minőségben elérni. S ott vannak azok a címek az Xboxra még amiket más konzolon nem érhetsz el.

És mielőtt nekem esnél hogy elfogult vagyok az Xbox iránt tavaly nyáron én is beszereztem egy Ps4 Slimet is az Xbox One S mellé és azóta szép számmal költöttem is el zsetont a PsStoreban.

"4K Halo: the_60 _fps + 3 hónap free multi ez a minimum,amit hozzá kellett volna csapni a géphez" - Adtak mellé más játékot...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#18) #52588800 válasza Bogyi007 (#17) üzenetére


#52588800
törölt tag

A gép : multiplatform
B gép : multiplatform + exkluzívok

Nehéz választani ;]

(#19) szzoo válasza Bogyi007 (#17) üzenetére


szzoo
tag

Gondold át, miért a Switch és a PS4 eladási számokat ismerjük? Mert mindenki rosszabb minőségben szeret fifázni?

(#20) Bogyi007 válasza #52588800 (#18) üzenetére


Bogyi007
veterán

A gép: multiplatform + nyers erő még Pc-hez viszonyítva is olcsón
B gép: multiplatform + exkluzívok

Így talán még nehezebb. :DDD :DD

(#19) szzoo A Nintendo gépe számomra érdektelen (egyedül a Bayonetta érdekelne róla) A Fifa (és a többi EA cím) meg jó lesz nekem később az EA Access mellé adva is. :DDD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#21) RudY válasza hombre[EU] (#16) üzenetére


RudY
addikt

Gamek nélkül? Bakker, alig 1,5 hónap alatt csak 27 játékot vettem hozzá, és nem a szutyvadékokat, hanem a húzós neveket :DDD Ha kételkedsz kapsz fotós listát. Pár hónapig el leszek velük asszem :U
Ja bocs, ebből az egyik demo - Fifa18.

(#22) #52588800 válasza Bogyi007 (#20) üzenetére


#52588800
törölt tag

Bizony, lássuk az eladási adatokat mindkét oldalról. Lehetne az a következő kommented? ;]

(#23) <Lacy85> válasza Zolik (#2) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Hát valahogy engem sem nagyon vonz a PC gaming, mióta megvan a konzol.
Ennek az árából vehetsz egy GTX 1060-at. :D

Az Uncharted, Horizon, meg a többi cím pedig megmutatta, hogy bőven elég még az alapgép hardvere is, ha áll leejtő grafikát akarsz. :K
A Pro-ról már nem is beszélve.
Pedig 2 évvel ezelőttig én is PC megszállott voltam, de ezentúl szerintem csak azt fogom rajta játszani, amit konzolra nem adnak ki.

(#24) <Lacy85> válasza Bogyi007 (#17) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Mint ebből a listából is látható, a PS Exkluzívok elég erősen ott vannak a top listában.
Ezek meg azért elég erősen húzzák a mérleget a a Sony felé.

Az X is annak jó, aki nem akar sokat költeni PC-re, mert a MS agymenése miatt már Windows-ra is elérhető az összes játékuk. Ami egyrészt jó dolog, mert nem kell ezért konzolt is venni, ha van PC-d, másrészt elég nagy ballépés, mert nem kell ezért konzolt is venni, ha van PC-d. :DDD

Én is megvettem asztali mellé a konzolt, mert baromira bejönnek a PS játékok. De Box-ot pl. nem vennék semmi pénzért, mert minek? Win store-ban ott van minden.

(#25) Silεncε


Silεncε
őstag

A legtöbben azt fejeltik el, hogy a Windows is MS termék... Szóval nekik tök8, hol veszed meg a játékot, a Windows 10 miatt lényegesen egyszerűsödött a játékok fejlesztése, szóval mondhatjuk azt is, hogy egy viszonylag kis befektetéssel sikerült megnövelni a potenciális vásárlók számát 30-35 millióról 630millióra... Ezt felejtik el a legtöbben: az MS-nek így már mindegy, mire veszed, a first party címek nem fognak máshol megjelenni, csak a Store-ban, így gyakorlatilag a bevétel 100%-a hozzájuk meg.

Ettől függetlenül gratulálok a PS4-nek, elképesztő számok, csak így tovább :R

(#26) <Lacy85> válasza Silεncε (#25) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ez igaz, csak kb. 10x-esét bukták annak, amit ezzel nyertek, mivel konzolon minden egyes játék eladásból volt pénzük, Windows-on meg kb. csak abból, amit ők adnak ki.

Amit steam-en, uplay-en, blizzard-tól, origin-en, stb. vesznek, abból egy forintot nem látnak.

(#27) Bogyi007 válasza Silεncε (#25) üzenetére


Bogyi007
veterán

Lényegében leírhatnám ugyanezt - annyival megtoldva hogy én szívesem adom a pénzem a Microsoftnak is a Sony mellett, de én kizárt hogy PC-n toljak bármilyen játékot is ellenben az Xbox One S is bőven elég számomra nem érzem szükségességét az X konzolnak, A Ps4 Slim is elég egyenlőre de ott még nincs kizárva hogy némi pénz hozzáadásával azért átváltok a Pro-ra.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#28) Def26 válasza Silεncε (#25) üzenetére


Def26
félisten

Azért szerintem nem mindegy, hogy valaki az orgin -be veszi a battlefield 1 -et, vagy a steam -en a gtav -öt és nem a túlárazott xbox one játékokat (meg persze ps4 -re is, de most a boxról van szó). :D Azért gondolom, hogy több csorog a ms -nek, ha xbox -ra vesz meg valaki játékot.

Az igazi az lenne, ha MINDEN xbox one játék play anywhere lenne, ami pc -re is megjelenik és nem csak az a pár cím.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#29) szzoo válasza Bogyi007 (#20) üzenetére


szzoo
tag

hombre[EU] arra utalt, hogy a Microsoft most változtathatott volna, amit nem tett meg. Mondjuk mint más gyártók saját játékokkal eladhatta volna a gépet.

Én meg arra, hogy úgy néz ki a számok nem a te elméletedet igazolják. Hanem azt, hogy az egy évben megjelenő tucatnyi exkluzív elad pár millió plusz gépet, amire megveszik a Fifát és a többit is...

(#30) szzoo válasza Silεncε (#25) üzenetére


szzoo
tag

Ha elad a forza egy xbox-ot, akkor a gépre eladott minden játékból részesedne a Microsoft. Ha elad egy windows 10 PCt, akkor Microsoft nem részesedik a steam-es eladásokból.

(#31) Silεncε válasza <Lacy85> (#26) üzenetére


Silεncε
őstag

+mindenki: na akarok én megmondóember lenni, ezt meg kifelejtettem... Igazatok van :R Ettől eltekintve az elméletem akkor is megállja a helyét, az MS a PC piac pénzére pályázik, mindenképpen meg akarják tartani a PC-s felhasználóbázist + növelni a Win10 részesedését (ha ehhez az kell, hogy jöjjön a Forza PC-re, akkor jön, ha az, hogy "kvázi" ingyen kell adniuk a Win10-et, akkor ingyen fogják adni). Arra, hogy ez miért van, vannak tippjeim, de ezek is csak tippek

(#32) Xaels válasza Bogyi007 (#17) üzenetére


Xaels
félisten

Ezzel a listával csak pár apró gond van:
- csak PSStore eladásokat tartalmazza. Látszik is, hogy a legtöbb cím olyan aminek masszív az online háttere. Azért is ezek fogynak jobban digitálisan mert ezeket tovább tart megunni. Nagyon sok sztori alapú játékot egyszer végigjátsza a tulajdonos majd tovább adja valamilyen formában. Ezeket a multi címeket meg hosszútávra veszik sokan, sok időt szánnak rájuk így néha célszerűbb a digit verzió pláne ha az ember nem akarja a meghajtót hallgatni.
- ebből nem látszik mennyi is a valódi játékos adott platformon adott játékokkal

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33) maximilian4


maximilian4
addikt

Mindenki játszon azon amin szeretne és vegye meg amit akar. Én kb. kvára le**rom hogy több ps fogy, amíg elvagyok a box-szal. Nem fáj, nem érdekel. Ha ps-em lenne és tudnám hogy kevesebb box fogy, akkor is mit foglalkozzak vele? Örülnöm kéne? Max ha annyira lelki szegény lennék, hogy már csak ez okozna neki örömet.

Maxi

(#34) ProEvoFan válasza Xaels (#32) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pontosan.A használtpiac (amit anno a MS beakart tiltani) miatt sokan vesznek dobozos játékokat.EAnak anno volt egy elszólása a doboz vs digitális eladásokról.
26% digitális letöltés és így 74% lemezes

(#35) kiezTe90 válasza maximilian4 (#33) üzenetére


kiezTe90
senior tag

+1!
Teljesen egyetértek Veled!
Nekem ps-em van örülök neki hogy jól megy nekik, de ettől én nem úgy megyek be melózni hogy de fasza minden mert a Ps jól fogy az Xbox meg nem. Mindenki azzal játszik, és azon amivel akar.
De mindegy is, ebből áll a világ hogy az emberek egymásnak essenek, mindenen amin csak tudnak.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#36) Atomgeszi válasza maximilian4 (#33) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Itt inkább mindig azzal van baj, mikor egy Xbox tulaj azt mondja, hogy leszarja az exkluzívokat.. Erre jön egy PS tulaj, hogy "már pedig az exkluzívok király".. Erre jön az xbox tulaj, és behoz egy piacot nem 100%-ban lefedő és abból is csak 20 játékot tartalmazó listát, hogy "Nézdmeg hülye ps-es, csak 3 exkluzív van a listán te gyagya".. és innentől megy megint a labda ide-oda..

Persze, ami itt eddig volt ebben a topikban, az semmi ahhoz képest, ami múltkor volt az Xbox topikban, semmi ráció, objektivitás nélkül 1-2 ember személyeskedésével.

(Félreértés ne essék, nekem van One meg PS4Pro is(BF alkalmából ~90k-ért , abszolút worth to buy it volt) és, ha megkérdezik haverok, hogy mit vegyenek, simán rámondom, hogy PS4 . Mert: több az exkluzív( nem a manga játékokra gondolok, Killzone, Bloodborne, Heavy Rain, Beyond Two Souls, az Uncharted széria, Horizon Zero Dawn ésatöbbi - idén Days Gone ,God of War, Pókember, Become Human + VR-ről nem is beszélve)) És, ha valakinek ez az adag bejön PS vonalon,akár csak 1-2 játék utána meg ott vannak a multiplatform címek... Aztán az ismerős megkérdezi, PS-ed van? Igen.. De jó, veszek Én is. Máris elindult a láncreakció..

Xbox oldalon pedig Forza , Gears of war, egy Quantum break film meg egy Ori and the Blind forest(imádom amúgy) Ja meg hozzá jön még a One X 150-165 k-s ára..

Én meg azt mondom, ha valaki ki tud várni egy akciót, akkor simán 50k-ért vesz egy One S-t, meg 90k-100k-ért egy Ps4Prot és 150k-ból(X árából) élvezheti mindkét platform csodáit.. Teszem azt én is.

Egyébként gondolkodtam, hogy lecseréljem-e a One-t X-re.. de elcsábultam, és megmondom őszintén nem bánom... Nekem 3 hajszállal több, meg 10 méterrel nagyobb látótávolság, meg 10 mp-cel előbb való játék betöltődés nem ér fel a PS által nyújtott játék kínálattal. Ha meg jövőre beindul a VR szekér Sony részéről, akcióban megint ott vagy, hogy PS4 Pro + VR ismét One X árából kb megvan..

És ezért írja le minden PS tulaj, hogy mi a véleménye, mert nem csak az Xboxos "minden exkluzív szar, One X nyers erő kell" ... Mindenki tudjon dönteni, aki bejön ide olvasni.

Szóval az Én szavazatom One S + PS4 Pro és a kecske is jól lakott, a káposzta meg megromolhat. ;]

[ Szerkesztve ]

(#37) Bogyi007 válasza Atomgeszi (#36) üzenetére


Bogyi007
veterán

Köszi a kiragadott példát velem kapcsolatban ("Erre jön az xbox tulaj, és behoz egy piacot nem 100%-ban lefedő és abból is csak 20 játékot tartalmazó listát, hogy "Nézdmeg hülye ps-es, csak 3 exkluzív van a listán te gyagya".. és innentől megy megint a labda ide-oda..")

Mondjuk azt a részt is láthattad volna, amit alatta írtam még - És mielőtt nekem esnél hogy elfogult vagyok az Xbox iránt tavaly nyáron én is beszereztem egy Ps4 Slimet is az Xbox One S mellé és azóta szép számmal költöttem is el zsetont a PsStoreban."

Ha csak egy részletet ragadsz ki akkor persze hogy részlehajlónak tűnök, de egyáltalán nem az voltam mint az most is látható - pont úgy mint te is aki persze a hozzászólásában leszögezi hogy mindkét konzol irányába elkötelezett...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#38) Bogyi007 válasza Atomgeszi (#36) üzenetére


Bogyi007
veterán

Az én véleményem épp ellenkező - ismerve hogy a generáció elején a Ps4 Fat és Xbox One Fat gépek között a Ps4 volt az erősebb és ezeknek a Slim kiadásai + HDR opció hozzáadása után is megmaradt az erőkülönbség (annyi különbséggel hogy míg a Fat One konzolok nem kaptak visszamenőleg HDR funkciót míg a Fat Ps4-ek igen) valamint mindkét gép megkapta a kibővített kiadását (amik után a One lett az erősebb konzol) szerintem aki hosszabb ideig nem akar konzolt cserélni az úgy jár jobban hogy vesz egy Xbox One X konzolt és ezzel jó pár évig a multis címek futattását is letudja valamint vesz egy Ps4 Slimet a Sony exl. címek végett.

A Slim Ps4 önmagában is erős konzol az exl. címek bitangul néznek ki rajta még FullHD felbontásban is megspékelve a HDR funkcióval Akinek Slim gépe van az simán ki tudja húzni a Ps5 érkezéséig míg a One S esetében én nem lennék olyan biztos hogy a Microsoft másfél-két év múlva nem lesz-e kénytelen kihúzni a szőnyeget alóla mivel addigra túl gyenge lesz az S a piacon már.

Az más tészta hogy én valószínűleg a Ps4 Slimet fogom Pro-ra cserélni mivel ott eleve a váltást kb 25-30e forintból meg tudom oldani másrészt a One-ra olyan backlogom van hogy ha innentől nem vennék rá semmit akkor is kb 2 évre elegendő címem van bespájzolva rá.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#39) hombre[EU] válasza Bogyi007 (#17) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Valószínū én fejeztem ki rosszul magam. System seller IP-rōl beszéltem.

Life, Uh, Finds A Way

(#40) Atomgeszi válasza Bogyi007 (#37) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ne haragudj, nem rád gondoltam itt most(lévén, hogy több topikban is volt ez most napokban téma és többen is felhozták ezt a cikket, vagy csak utaltak rá), tehát csak úgy általánosságban. :R Peace!

Xbox One topikban, a PS-es tulajok nyers számos adataira válaszolt személyeskedő hsz-ekre gondoltam főként.

Az objektív megítélésű hsz-ekkel természetesen semmi baj nincs.

A többiben egyetértek, hogy manapság sajnos nagyon bizonytalan egy-egy konzol jövője, és nehéz tervezni, hogy mi is az okos döntés. :(

[ Szerkesztve ]

(#41) 30z.Samu válasza Atomgeszi (#36) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Aztán az ismerős megkérdezi, PS-ed van? Igen.. De jó, veszek Én is. Máris elindult a láncreakció.."

Egyik ismerősömből pont az ellenezőjét váltotta ki... :D Megkérdezte melyiket vegye, mondtam neki hogy én PS 4-et vennék, de nyilván neki kell tudnia melyik tetszik jobban. Viszont PS-en ugye akkor tudnánk játszani online együtt. Egyetlen baja volt a PS-sel, a controller kialakítása, az Xbox-é jobban tetszik. Mondom van olyan kialakítású PS-re is 30k-ért. "De hát az sok". Mondom de így is olcsóbban jössz ki, mint ha vennél egy Xboxot. Már azt hittem hajlik a dologra, aztán másnap bejelentette, hogy megvette az Xboxot, mert hogy annak erősebb a hardvere... :(

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#42) mike1334 válasza 30z.Samu (#41) üzenetére


mike1334
veterán

Minden trollkodás nélkül:
alapból drágább ps4 konzol (olcsóbban még nem láttam ps4-et, mint xboxot)+30e fortintos kontroller<xbox (árra értem)

Hacsak nem X-et vett...akkor viszont tényleg igaz, hogy erősebbet vett.

Amúgy nekem is főleg a kontroller döntötte el a dolgot, illetve az ea acces (ami jó dolog, de most már nem befolyásolna a döntésemben). Na meg az, hogy olcsóbb volt, mint a ps4...koca játékos vagyok, szombat óra pl fél órát, ha játszottam, de legoptimálisabb esetben is napi 1 óra jut csak rá, ezért kár beruházni sokat, mire rég új generáció jelent meg is lesz olyan játék, amit megvettem és hozzá se tudtam szagolni.

Tervben van azért egy használt ps4, de majd szerintem csak később sokkal. Lehet beelőzi a Switch. Hiába no, egy tv van, asszony is nézné rajta az ő dolgait, és nem azt, hogy játszok :DDD

Amúgy örülök a PS4 sikerének..minél jobban megy a Sony szekere, annál jobban bele kell húznia az MS-nek ami több akciót és kedvezményt jelent :)

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#43) 30z.Samu válasza mike1334 (#42) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja igen, azt elfelejtettem megemlíteni, hogy X-et vett igen..de ha vett volna egy Pro-t és egy controller-t (ami az egyetlen kikötése volt igazából) az ünnepek alatt, akkor is jóval olcsóbban jött volna ki, a különbségből pedig vett volna játékokat. Most az akció alatt be is tudott volna vásárolni. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#44) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Meg is dolgoztak érte ilyen exkluzív felhozatallal, most vettem én is egy pro-t. Ennyiért még egy értékelhető videokártyát sem kaptam volna...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#45) mike1334 válasza 30z.Samu (#43) üzenetére


mike1334
veterán

Így se járt rosszul szvzs, mivel egy erősebb gépet vett. Valóban több az exkluzív tartalom a PS4-re, mint az Xboxra. De pár év múlva, ha már elkezdenek ezek a gépek (pro és X) is elavulttá válni, akkor is az X-nél később következik majd be az, hogy xy játék szaggat, csúnya, egyebek. Az előző generációt is tovább húzták a gyártók, mint illett volna, meg is látszott az utolsó 1-2 év játékain, illetve azon, hogy sok játékból kijött ilyen-olyan edition, remaster stb az új generációra is. Ha hosszú távon tervez, akkor jobban járt szerintem az X-szel. Nem tudom mennyi időt nyer vele, ez majd kiderül, de tény, hogy a nagyobb teljesítménnyel valószínűleg hosszabb ideig fog tudni zavartalan minőségben játszani a játékokkal. Ha gonoszkodni akarnék, akkor mondhatnám, hogy 3 év múlva a stabil 30fpssel futó Call of Duty Xbox One X exkluzív lesz (legalábbis ebben a generációban) :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#46) 30z.Samu válasza mike1334 (#45) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem járt rosszul, csak legalább tudtunk volna együtt játszani online. :)

Sic Parvis Magna

(#47) szupermacs válasza hombre[EU] (#16) üzenetére


szupermacs
veterán

Első 2 játékom X-re Enhanced cím volt: Shadow of War, Gears of War 4.
Emellé még a Gears 3 is befigyelt, mert 360-ra megvettem és most feltornázták a grafikáját annak is.
Ha most karácsonykor PS4-et veszek, akkor ezek közül csak 1-et tudok rajta játszani, azt sem ilyen minőségben.
360-as játékok is vannak az Enhanced listán, ha már csak az exkluzívokat nézzük. (GoW3 nem játszható PC-n, ha most ez jelenti az exkluzivitást. Bár, szerintem PC nélkül nekem így is exkluzív a GoW4.)
December óta meg már PUBG bundle-ben is lehet kapni a gépet.

Az meg más kérdés, hogy vannak akiknek PC-je is van a PS mellé és a mostani generációs MS játékokat is tudják futtatni rajta a Play Anywhere miatt és ezért döntenek a PS mellett. Nekem ilyen szempont nem volt vásárlásnál.

[ Szerkesztve ]

(#48) <Lacy85> válasza mike1334 (#45) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ha valaki szigorúan multiplatform játékokkal akar játszani, akkor igen, mindenképp az X a nyerő.
Viszont ezt a Sony meg elég jól ellensúlyozza a játékfelhozatallal. nyilván sokaknak ez nem szempont, de pl. nekem is megvan majdnem az összes PS4 exluzív, és baromira szeretem is őket.

A Pro miatt nem aggódnék amúgy. Nem lesznek azzal teljesítménygondok évek múlva sem. Az alapgépen is tök jól futnak a normálisan megírt játékok a mai napig. Baromi szép grafika mellett.
Ha tippelnem kellene, akkor a 2 alapgép fog háttérbe szorulni mindkét oldalon.
A MS már el is kezdte leépíteni rögtön az első saját játékukkal.
Konzolon mondjuk nem láttam a Forza 7-et, de ha hinni lehet pár bemutatónak, akkor elég rondára sikerült a sima One-on.
Mármint az előző részekhez képest.
Szerencsére PS-nél ilyet eddig nem tapasztaltam.

(#49) mike1334 válasza 30z.Samu (#46) üzenetére


mike1334
veterán

Ja, úgy mindenképpen :)

EclipseGT

Egyáltalán nem ronda, én demoval játszottam S-en és nagyon szép szvsz. De sokan megvették a teljes verziót és elégedetten játszanak vele S-en vagy FAT-en is.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#50) <Lacy85> válasza mike1334 (#49) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Otherworld bemutatóból indultam ki.
Ott azt mondták, hogy a "generáció leggyengébben kinéző darabja" az alapgépen.
Vadásztak is összehasonlító képeket, hogy 1-1 pályarész még az 5-ben is szebb volt.

[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.