Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

"az árazás pedig 3200 dollár körül alakul." ---->>> Nem semmi! (magánember biztos nem költ ennyit egy ilyen készülékre....) :U :B

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Lassan jöhetnek az 1-2TB-os memóriakártyák is ezekhez a készülékekhez.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#3) winhate válasza MaxxDamage (#1) üzenetére


winhate
őstag

Igen nekem is ez szúrt szemet erőteljesen.

Pontosabban ez csak a váz ára ! :Y

"Az a99 Mark II full frame vázát a Sony novembertől kezdi szállítani a kiskereskedelmi partnereinek, az árazás pedig 3200 dollár körül alakul."

Maradok a kis "olcsó" gépemnél ami egy d3300 kitobival. ;)

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#4) Jhonny06 válasza MaxxDamage (#1) üzenetére


Jhonny06
veterán

A többi gyártó full frame modelljei is hasonló árban mennek, semmi meglepő nincs benne. Másrészt de, magánemberek is vesznek ilyet. (3200 dollár nem mindenhol felel meg egy vagyonnak szerencsére.)

[ Szerkesztve ]

(#5) toth_janika válasza MaxxDamage (#1) üzenetére


toth_janika
őstag

Hát mondjuk az 5d mk3 is 2500 dollár körül van... De, adnak ennyit magánemberek egy gépért :DDD (Az más kérdés, hogy nem én vagyok :D)

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#6) rumos14


rumos14
nagyúr

nekem kifejezetten tetszik a gép, méretcsökkentés sztem dícséretes, így alig nagyobb mint a belépő lufi A68.
kicsit el is kapott az A mount nosztalgia :)
ami viszont az SLT nagy rákfenéje volt számomra, az az, hogy videó AF-fel nincs F3.5-nél tágabb rekesszel. attól tartok, ez itt sem változott.

(#7) tailor válasza winhate (#3) üzenetére


tailor
őstag

"A Mercedes bejelentette az új S-osztályt" *** "Hah, na én maradok az Opel Astrámnál...!"
Minden rosszindulat nélkül mondom: ez a váz munkaeszköz, teljesen felesleges összehasonlítani a belépő kategóriás gépekkel. A Sony legjobb SLT tudása van benne. Szóval ez ennyibe kerül. A Sony amúgy sem a "best buy" kategória (sajnos - én is Sony felhasználó vagyok).

toth_janika És az már egy kifutó termék, az 5D mark IV váz 3500 dollár :U

rumos14 Na, ha elkapott a nosztalgia, akkor amortizált áron átveszem azt a fostos kis tükörnélküli mókuskattogtatódat ;]

[ Szerkesztve ]

(#8) .mf


.mf
veterán

Vajon ez egyben az A-mount hattyúdala is lesz-e?...

A7Rm2 a99 köntösben, nem látok azon túl nagy újítást. Ezzel végre elcsitítják az A-mountosokat, de időszerű lenne A7-fronton is már valami újat mutatni, A7m2 is már 2 éves, a szenzora pedig annál is régebbi, az A7Rm2 rengeteg újítása is kimaradt belőle. Jó lenne végre egy modern 24~30 Mpx, BSI, hátul-huzalozott, nagy érzékenységű, gyors kiolvasású szenzor, sok PDAF-ponttal, gyors AF-fel, AA-szűrő nélkül. S az ergonómiát is igazán gatyába rázhatnák végre (gombok, tárcsák, menü), mert amint kézbe vettem kipróbálni, teljesen elment tőle a kedvem.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#9) tecsu válasza tailor (#7) üzenetére


tecsu
addikt

"ez a váz munkaeszköz"
Erre utalt az #1 is. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#10) Dare2Live válasza Jhonny06 (#4) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

D750 2000$ bhphoton, D610 1500$

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#11) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Ez az a7sII-vel egy kategória?

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#12) Dare2Live válasza CYBERIA (#11) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

FF volt kitétel...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#13) Kristof93


Kristof93
senior tag

"4K at 100Mbps (using XAVC S) with full sensor read-out and no pixel binning" Ez azert nem semmi 42 megapixellel. Gondolom 8k is menne ha nem feltenek a cinema vonalat.

(#14) Bundyta válasza Kristof93 (#13) üzenetére


Bundyta
tag

Nem biztos, mert az 4x annyi pixel: 3840x2160 -> 7.5x1024 x 4320.

Azért egy kicsit izmosabb hw kell ide.

A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

(#15) p_adam válasza Kristof93 (#13) üzenetére


p_adam
addikt

Ez csak Super 35mm vagyis APS-C módban érvényes, ami 18MP

(#16) mildwood


mildwood
tag

nem értem...egész végig egy fényképezőről szólt a cikk, a végén meg egy vázának az árát írják mellé :(

P

(#17) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

"A szenzor emellett réz huzalozást kapott az gyorsabb kiolvasás érdekében"

Eddig mit használtak?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#18) rumos14 válasza Dare2Live (#10) üzenetére


rumos14
nagyúr

Sony A7 1098 USD.

(#19) p_adam válasza Tigerclaw (#17) üzenetére


p_adam
addikt

[link]

[ Szerkesztve ]

(#20) .mf


.mf
veterán

Hű, micsoda kommentek repkednek itt...
Néha komolyan elgondolkozom, hogy nem ártana a fórumos regisztrációkat IQ-teszthez kötni...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#21) tailor válasza Dare2Live (#10) üzenetére


tailor
őstag

Zenit 12XP 500 Ft

(#22) rumos14 válasza tailor (#21) üzenetére


rumos14
nagyúr

;]
mindig van lejjebb :D

(#23) eclipse006


eclipse006
őstag

Elfogott a birtoklási vágy a cikket olvasván. Sajnos ez váz csak álom marad számomra.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#24) MaxxDamage válasza winhate (#3) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Jogos is... :B
Jól is teszed, céljaidra az is megfelelő (szerintem)

(#4) Jhonny06: Igen, ez M.O. és igaz itt sem mindenkinek "egy vagyon" ez az összeg.... :D

(#5) toth_janika: Akár még te is lehetsz, kitudja! :P

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#25) mzso


mzso
veterán

Ilyen hírek megjelenésekor nem értem, hogy miért nem forgatnak minden hollywoodi filmet minimum 8kUHD-ban már évek óta.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.