Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

Nekem tetszik, jópofa dolog :)

(#2) localhost


localhost
Közösségépítő

Így nézve, ígéretes, lássuk meg majd 20-30 év múlva.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3) Mooka-Miki válasza localhost (#2) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Gondolod kell hozzá annyi idő? Általában ami prototípusokat így mutogatnak azok 5-8 éven belül kereskedelmi forgalomba szoktak kerülni. Na persze a kereskedelmi forgalomba kerülés meg az elterjedés két különböző dolog.

(#4) benedekco válasza localhost (#2) üzenetére


benedekco
addikt

Érdekes motyó!
Szerintem 10 év múlva már lehet majd kapni egy mezei játékboltban is olyan készülékeket amik ezen alapulnak.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#5) localhost válasza Mooka-Miki (#3) üzenetére


localhost
Közösségépítő

5-8 év múlva forgalomba kerülhet, mint most a 3d TV... De mire elterjed, kiforrja magát, addigra eltelik 20 év, és úgy jár mint a CD lemez. ELAVUL :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#6) Dany007 válasza localhost (#5) üzenetére


Dany007
veterán

Inkább mint a BD lemez... :)
Amúgy szerintem ez még közel sincs kiforrott állapotában. Attól meg még messzebb van, hogy boltba kerüljön. Batár nagy... : )
Meg egyenlőre még annyira nem vagyok elájulva tőle...

A múltkor linkelt valaki egy ilyen holografikus koncertet... Ahol minden megvan csinálva, mint egy rendes koncerten, színpad, háttérzene fények stb... aztán egyszercsak az énekes helyett valami manga figura ugrált a színpadon 3D-ben kivetítve! Brutál komoly volt!
Na azt inkább eltudnám képzelni előbb-utóbb valami home kivitelben.

[ Szerkesztve ]

(#7) tuser


tuser
aktív tag

ARToolKit MS edition ? :U

[link]
[link]
[link]

4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

(#8) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Nekem a sok kis buborékról a kézen egy régi film, a Fűnyíró ember jutott eszembe.

(#9) moonman


moonman
titán

szemét nem-innovatív MS. ;]

#7: hát ennek nem sok köze van a cikkben tárgyalt témához, ennél hatásosabb trükkök is vannak a YouTube-on. (repülő iPhone, stb.)

[ Szerkesztve ]

(#10) hunbi


hunbi
tag

Nem kellene neki sok idő, szoftveren kívül tök primitív, és vagy meglévő technológia... Lássuk mi van itt, kinectes kéz illetve arc követés (ez a meglévő). "félig áteresztő tükör" khm... üveglap. Felette meg egy tök normál kijelző (szvsz). A nagy cucc itt az, hogy ilyen pontosan követi a tárgyakat. Ezért tudja a virtuális teret mindig a megfelelő helyen megjeleníteni, a megfelelő térérzetet keltve ezzel.

(#11) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

Nagyon érdekes, de a videó alapján azért még van mit fejlődni... :U

essexboy

(#12) #06658560 válasza Mooka-Miki (#3) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ha Holovíziót nézzük, akkor igen, kell neki ennyi.

(#13) Tibl


Tibl
tag

Már anyi mindent kitalálnak. Én maradok a jo kis gépemnél. Comodor 64 forewer :U

Hardstyle i's my style ! Feel the beat !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.