Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

....csak a pénztárcánk nem fogja bírni... :U

(#2) janeszgol válasza atike (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

A drágulás meredeken elindult felfelé. Érdekes cikk, pláne ennek tükrében: [link]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3) k-adi válasza atike (#1) üzenetére


k-adi
nagyúr

ja.. de így is van aki évente cseréli újabbra :DDD

(#4) Zeki


Zeki
nagyúr

Lesz valami érdekesség, vagy továbbra is csak az lesz csiszolva, amit tizen sok éve is tudtak az okostelefonok?

(#5) johnny500 válasza Zeki (#4) üzenetére


johnny500
tag

Akksiban hátha lesz fejlődés. Mit szeretnél még?

(#6) Zeki válasza johnny500 (#5) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mondjuk épp akkuban. De jelentőset.
Mit szeretnék? Nem tudom.
Anno mikor még vezetékes telefonra is várni kellett, max azt szerettem volna, hogy ne kelljen várni. Utána meg kicseréltük vezeték nélküli hangrögzítősre , amit külföldről kaptunk. De akkor még eszembe sem volt olyan telefon, ami ma van. Na most is várok valami hasonló áttörésre, amire még csak nem is gondolnánk.

Valahogy megtorpanást érzek, igaz másban mégjobban.
A TV-k is nem 3D, nem 400Hz meg társai, hanem ugyanannyiért csak 60Hz.
Valahogy mintha a hologram technológia nem tört volna úgy utat, mint ahogy 30-40 éve várták, vártam. Már akkor a BNV-n olyan hologram bemutató volt, hogy csak lestem. Kanadából hologramos képeslapokat kapott egy rokonom. Stb.. a mai szemedre húzott VR világ izgalmasabb lenne valóság + hologram világgal.

(#7) johnny500 válasza Zeki (#6) üzenetére


johnny500
tag

Értelek, különbözőek vagyunk. Nekem egy akkuban való ugrás bőven elég lenne. Jelenlegi okos telefon használatom már bőven a csúcsán van. Nem várok semmit igazán. Még a 90-120Hz tetszeni fog gondolom a következő telefonnál ha lesz benne de kb. ennyi is. Kép minőség tökéletes, méret bőven jó (esetleg szétnyitható telefonok jók lesznek de majd ha eljutnak a Westworld sorozatban látott szintre, ha láttad), fényképezés bőven elegendő, sebesség is teljesen okés pedig 3 éves telefont használok.

[ Szerkesztve ]

(#8) kchris78 válasza janeszgol (#2) üzenetére


kchris78
veterán

annak a tukreben hogy mivel tudnak tobbet az uj telefonok, nem gondolom hogy ez olyan nagy katasztrofa kellene legyen... ha a vasarlok egy kis/kozepes resze halasztja meg 1-2 evvel a vasarlasat (mondjuk az erzelembol cserelok) akkor mar jelentosen csokkenne a nyomas a termelesi oldalon. ugyanez igaz az autogyartasra is. bejott az amire alig gondolt valami: kapitalizmus van meg minden hogy fordulhat elo hogy ilyen masszivan keresleti piac alakuljon ki ami akar evekig is kitarthat?

(#9) swayze


swayze
tag

Sziasztok!

Számomra is hihetetlen, hogy ezt jelzik elő, egyre több ismerősöm vesz Xiaomit (remélem így írjuk), mert lassan csak az van az emberek számára emészthető ársávban. De jó vagyok én is példának volt 5-ös majd 6-os és most egy 7-es iPhone-om, és ezek időrendbe is követték a megjelenést. Ezen látszik, hogy még az 5-ös 180 volt a 6-os 200 a 7-es 240 majd a következő 300 lett volna, de ekkor mondtam én azt, hogy nem kell nekem 2 évente új telefon, mert túl drágák. Mostmár 4+ éve használom a 7-esem és az igaz, hogy idén le fogom cserélni, de ez még is csak azt jelenti, hogy én fele annyi telefont veszek mint, 4-6 éve.

(#10) Noukoum válasza swayze (#9) üzenetére


Noukoum
veterán

Nagyon sokan cserélik 1-2 évente rutinszerűen a telefonjukat, az előfizetés miatt. Magas havidíjak mellett relatív alacsony áron tudnak telefont cserélni, részletfizetésről nem is beszélve.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#11) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Biztos, hogy nem veszek új phabletet, mert a régiek közt is bőven van vonzó készülék nekem. A 2014-es Galaxy Note 4 olyan szépen működik, hogy öröm használni. Én úgy látom, hogy 2018 óta nincs lényeges fejlődés. Három éves zászlóshajó is űrtechnika szintjén van nálam. Bármelyiket elfogadnám abból az évből.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#12) #72042496 válasza Zeki (#6) üzenetére


#72042496
törölt tag

Azt tudod, hogy a 400 Hz és hasonló frekvenciák csak arra vonatkoztak, hogy annyin villogott a háttérvilágítás? Az utóbbi évekből épp egy újdonság, hogy a 120 Hz-es jelet fogadják és megjelenítik a tévék.

[ Szerkesztve ]

(#13) kchris78 válasza #72042496 (#12) üzenetére


kchris78
veterán

a masik ujdonsag meg hogy a normal vonalon a 120Hzes panelok helyett visszavaltanak 60Hzre :D. Az en philipsem meg 120-as, 60-as jel 60 black frame insert-tel hogy szep legyen a mozgas, de mostmar csak az abszolut premium vonal (vagy az se) ad 120Hzes panelt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.