Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) S@c@


S@c@
őstag

Ha van elofozum es korabban nem.toltotem le utolag is megtehetem?

(#2) oriic válasza S@c@ (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az adott játékot csak az adott hónapban szerezheted be, máskor nem. Viszont ha beszerezted már (Aktiváltad a fiókodra) akkor utána akármikor letöltheted (Már amennyiben van élő előfizetésed)

Live-Die-Respawn

(#3) hhenry


hhenry
őstag

Hát ez elég gyenge lett

(#4) S@c@


S@c@
őstag

[link]

Itt latszik a video elejen h amikor megy a teherkocsi a pcnel ott vannak a kavicsok. A xbox one x meg epp kiteszi oket.

(#5) Padree


Padree
senior tag

Ez a két 360as játék benne volt korábban a backward compatibily listben?
Mert a nemrég bejelentett utolsó BC játékok között nem szerepelnek [link].

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#6) oriic válasza Padree (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, ezek teljesen újoncok. Nyilván nem volt benne előző listában, mert nem tudta még MS sem hogy ezeket kapjuk GOLD játékként.

Live-Die-Respawn

(#7) oriic válasza oriic (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

szerk:

Ok, hülyeséget beszélek. Volt már mindegyik BC-ben. ÚJ nem lesz, vagyis minden további BC-s játék már a korábbi listából kerül ki. Elnézést hogy butaságot mondtam.

Castlevania: Symphony of the Night 2016/03/17

Meet the Robinsons 2017/03/02

Live-Die-Respawn

(#8) eeXaa válasza hhenry (#3) üzenetére


eeXaa
addikt

...jja. annyi a goldnak... kivégezték.. az ultimate-t nyomatják mostmár...

(#9) rdt89


rdt89
addikt

Te jó ég, egyik játékkal se játszottam ezek közül sose. :DD

(#10) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Azt meg elhet valahogy nézni hogy milyen jatekok vannak amik már igy megmaradtak? Vagy pl ha van game pass és gold, elinditok egy x360 rol portolt jatekot, utana ha lejarnak, akkor is megmarad?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#11) Wesder válasza laceszgamer (#10) üzenetére


Wesder
félisten

A Gold alatt kapott X360 címek örökre a tiéd maradnak. Gamepass-os X360 címek nem mennek ha lejàr az előfizetés.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) laceszgamer válasza Wesder (#11) üzenetére


laceszgamer
addikt

Értem, köszi.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.