Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Tomaaasz válasza banhammer (#36) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Idézném a 11. hozzászólásod:

Miért kell sajnálni őket, ez a dolguk.
Tudják mire vállalkoztak.

Oda mentem, ahol vagyok!

(#252) sziku69 válasza sziku69 (#250) üzenetére


sziku69
senior tag

De komolyan. A multik nem fognak ebbe tönkre menni. A dolgozóknak nem lesz több a pénzük. Nem tudom, de nyilván inkább kevesebb, a pótlékok miatt. Amúgy sem keresnek jól. Sőt
A legtöbb család, általában egy helyen intézi el a nagy bevásárlásait. Ez nem fog változni. Viszont éppen emiatt például a péntek délutánok, és a szombatok katasztrófálisak lesznek majd a bevásárló központokban. Épp mint ünnepek előtt, csak most már minden héten. Vagyis kijut majd mindenkinek a "jóból".

(#253) zolikaDB válasza Viktor77 (#59) üzenetére


zolikaDB
veterán

Én is dolgoztam kint Németországban. Tipikus rabszolga Ausländer. Igaz, nem a tipikus nullaész munkakörben.
Kva szr volt megszokni, h reggel 6-tól este 7-ig nyomtam 2 cnc megmunkáló mellett, és bolt a fasorba sem... Szombaton is. Vasárnap meg...
Szaladtak is lefelé a kilók... De jólvanez. El kell dönteni, h mi a jó nekünk.

(#254) Lauda válasza zolikaDB (#253) üzenetére


Lauda
félisten

Rengeteg idot toltottem ott eddig es sosem szenvedtem hianyt semmiben. Tudod mi a rend, ahhoz igazodsz. Illetve annyit kellett megszoknom, hogy vasarnap reggel nem tudtam az aldiban friss mogyorokremes croissant venni. De ezt megoldottam ugy, hogy vettem 1 kilos nutellat es azt zabaltam ketpofara. :DDD Emellett 80 millio ember el ott, szoval valamit te nem csinaltal jol. :D

[ Szerkesztve ]

(#255) sziku69 válasza Lauda (#254) üzenetére


sziku69
senior tag

Tudtok valamit arról, hogy a bevásárló központokon belüli, kis üzletek nyitva lesznek? Most helyi vonatkozásban az Auchan kisüzleteire gondolok.
Ugyanis van ott egy gyógyszertár, ami ugye vasárnap is nyitva volt, ezért nem kellett ügyeletes gyógyszertárat keresni.

(#256) bambano válasza buherton (#248) üzenetére


bambano
titán

"Azt azért ne felejtsd el, hogy az egyházak elég nehéz helyzetben vannak a hívők számának csökkenése miatt.": csak ezt nem úgy kellene megoldani, hogy összefekszenek a nagypolitikával és erőszakos térítés kezdődik. ez minden rendes országban (plusz nálunk is) alkotmány/alaptörvény ellenes.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#257) Syl válasza bambano (#256) üzenetére


Syl
nagyúr

Majd szépen módosítani fogják az alkotmányt, láttunk már ilyet ezektől... :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#258) buherton válasza bambano (#256) üzenetére


buherton
őstag

Olvasd el a hsz elejét is.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#259) banhammer válasza Lauda (#254) üzenetére


banhammer
veterán

+1

Érdekes módon mi is meg tudtuk oldani a bevásárlást az útba eső Aldiban, Lidlben, NPben, Reweben.
Pedig mi se nyolc órát melóztunk kint.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#260) bambano válasza buherton (#258) üzenetére


bambano
titán

olvasd el azt is, hogy te mire válaszoltál.

(#257) Syl: "Majd szépen módosítani fogják az alkotmányt, láttunk már ilyet ezektől...": akkor még volt kétharmaduk :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#261) Lauda


Lauda
félisten

Azt nyilatkozta az auchan, hogy ott sem fognak leepiteni: [link]

(#262) banhammer válasza Tomaaasz (#251) üzenetére


banhammer
veterán

Ez tényleg kicsit skizoid pillanat a hozzászólásaimban.

BTW

Mindenki csak a boltosokat sajnálja, hogy ja istenem nem lesznek együtt a családjukkal, kevesebb pénzt kapnak, stb.
A vagyonőröket meg mindenki leszarjak akik szintúgy bent vannak a boltban zárástól nyitásig és nekik még plusz pénz se jár a műszak mellé.

Most kezdett kiszürkülni, kifehéredni a vagyonőr szakma, de azért még bőven van hol javulni.
Elmondok pár példát.
Ami nincs vagy érdekesen oldják meg:
- munkaruha. Vedd meg vagy megvetetik veled, pedig a munkatövénykönyve szerint a munkáltatónak kéne biztosítani.
- szabadság. Olyan nincs, papíron létezik, de a valóságban ha elmész szabadságra nem kapsz pénzt. Mit is ír erről a munkatövénykönyve?
-betegállomány. Olyan nincs, papíron létezik, de a valóságban ha elmész betegállományba nem kapsz pénzt. Mit is ír erről a munkatövénykönyve?
- műszakpótlék. Olyan nincs, papíron létezik, de a valóságban nem kapsz pénzt. Mit is ír erről a munkatövénykönyve?

Ezen kívül naponta ha kell kockáztasd az életed.
Ha kell járkálj a bíróságra tanúskodni.
Extrém esetben munka után megvárnak és megvernek.

Az ilyen "tovább kellett volna tanulni" kampó dumával meg nem kell jönni, mert azzal bárkit le lehet szerelni ha panaszkodik bármilyen munkára.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#263) HuMarc válasza banhammer (#262) üzenetére


HuMarc
addikt

És a vagyonőr-kérdés most hogy jön ide? Nekik nem lesz rosszabb? Ők nem fognak kevesebb pénzt kapni, mert nincs vasárnap munka? Ja, hogy de? Nekik nem kell este 8 helyett este 10-ig dolgozni? Ja, hogy kell? Akkor miről beszélünk?

(#264) banhammer válasza HuMarc (#263) üzenetére


banhammer
veterán

Pont errol irtam.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#265) Integrale válasza banhammer (#264) üzenetére


Integrale
veterán

Altalaban azilok sirnak a legjobban a vasarnapi nyitvatartas mellett aki meg eletukbe egy percet se dolgoztak a kereskedelemben foleg nem vasarnap.

Jelenleg is a kereskedelemben dolgozom, de ettől függetlenül nem tetszik. Elég végigolvasni a hozzászólásokat (szelektálás és részrehajlás nélkül), és láthatod, hogy van nem egy dolgozó, vállalkozó stb akit érint.

Ez nem olyan, mint egy munkahely, hogy vegeztem a munkaval es a fonok joindulatatol. fuggoen elhuzhatok haza elobb.
Nem.

Addig kell nyitvatartani ameddig ki van fuggesztve az a bejaratnal, mert ha nem akkor az onkormanyzat, a hely berbeadoja szankcional.
Zaras utan se ugy van, hogy kiesik a munka a kezunkbol es huzunk haza.
Kassza leszamolasa, takaritas, sorok feltoltese.
Mire az ember kikeveredik a boltbol az bo fel, egy ora.

De, pont olyan mint egy munkahely, a munkaidőbe bele van kalkulálva a vásárlók kiszédelgése a standolás, a zárás és minden egyéb. Az, hogy te egy gyárban villáskulccsal a kezedben 4-ig dolgozol és hazamész, vagy a Tescoban 10-ig, úgy, hogy az érdemi munka 9-kor megszűnik (vevő hazamegy, lásd Sülysáp), de te tudod, hogy 10-ig tart, és addig is vagy, szerintem édes mindegy.

Írtad egy másik hozzászólásodban, a fuvarozókat, akik az üzletek vasárnapi készletét (jellemzően friss áru) terítették, szerinted azok nem esnek el munkától? Ha a munkájuktól nem is, de óraszámtól mindenképpen.

De egyébként sem értem, hogy miért kampányolsz a bezárás mellett ennyire. Neked nem tetszik, akkor nem mész a hét utolsó napján vásárolni. Nekem viszont sokszor csak akkor van/volt időm elintézni az ilyen jellegű dolgaimat.

Dolgoztam Olaszországban, ott szerencsére nincs ilyen jellegű törvény (az tény, hogy napközben is bezár egy-két üzlet), de nem is tudom mit csináltam volna ha vasárnap nem tudok bevásárolni. Elhiheted, hogy napi 10 (esetenként 11-12 is) munka után nincs kedvem még elmenni beszerezni a szükségeseket, és még sorban is állni, mindezt a hét 6 napjában, marad a vasárnap. Na aki ugyan ilyen feltételekkel és körülmények között dolgozik itthon, az most rosszul jár.

Lehet példálózni nyugati országok nyitvatartási módjáról, csak ott nem az megy, hogy ha nem jössz be, akkor kirúglak, hiszen vannak a helyedre kapásból 10-en.

Plusz mi van akkor ha nekem a kikapcsolódás az, hogy vasárnap a barátnőm kezét fogva elmegyünk veszünk egy-egy cipőt, aztán felvesszük és rohangálunk a Városligetben?

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#266) banhammer válasza Integrale (#265) üzenetére


banhammer
veterán

Én nem egy olyan boltban melóztam ahol este 9kor már megállt az élet.
Néha még zárás (22 óra) előtt 5-10 perccel is 4-5 ember kóválygott a boltban és úgy kellett szólni nekik, hogy záróra van.

Más.

Nálam sose volt opció a vasárnapi bevásárlás, boltban császkálás.
Már a gondolatától levert a víz, hogy a sorok között zombi módjára csoszogó embereket kell kerülgetnem, a pénztárnál hosszú sorok (2in front el megbaszva), minden problémás balfasz az én soromban van.

Amúgy se a világvége fog eljönni, hanem egyszerűen be lesznek zárva a boltok.
Ettől függetlenül a kisboltok nyitva lesznek.

Szóval én már alig várom a 2015 március 22-ét amikor a vakbarmok lepattanak a Tesco lezárt ajtajáról.

Elmondom neked, hogy akkor barmok az emberek, hogy karácsony első napján ott álltak a Tesco előtt, nézték a bezárt ajtókat, mint borjú az újkaput és azt mantrázták, hogy "pedig a Tesco mindig nyitva van...".
A legjobb az volt amikor a birka fejjel nekiment az ajtónak, mert az (vajon miért) nem nyílt ki.

Ezek után én úgy érzem, hogy az emberiség megérett a pusztulásra.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#267) nugat válasza banhammer (#266) üzenetére


nugat
tag

(#268) banhammer válasza nugat (#267) üzenetére


banhammer
veterán

Bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#269) Integrale válasza banhammer (#266) üzenetére


Integrale
veterán

De neked az miért fáj, ha mást zavar a bezárás? Miért nehéz megérteni, hogy valakinek a hétvége az nem szombat és vasárnap?
Más megközelítésből. A kieső havi bevételt, és az e miatt munkanélkülivé váló embereket majd te pénzeled/foglalkoztatod? Nyilván nem.

Ha eddig sem mentél boltba vasárnap, akkor neked nem fog hiányozni, de miért ennek miért örülsz? Téged nem is érint, legalábbis közvetlenül (még) nem, közvetve meg valószínűleg előbb utóbb fog.

Sosem értettem ezt, ha nekem nincs szükségem X dologra, másnap pedig van, attól még nem lesz hülye, nekem meg valószínűleg Y dologra van szükségem neki pedig arra nincs.
De most ez az X (részben) megszűnik, osztozhatunk mindannyian az Y-on úgy, hogy sokan emiatt rosszul járnak.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#270) adalbert1 válasza banhammer (#266) üzenetére


adalbert1
veterán

"Nálam sose volt opció a vasárnapi bevásárlás, boltban császkálás.
Már a gondolatától levert a víz, hogy a sorok között zombi módjára csoszogó embereket kell kerülgetnem, a pénztárnál hosszú sorok (2in front el megbaszva), minden problémás balfasz az én soromban van."

Ez alapján te is rosszul jársz ezzel az egésszel, ugyanis a vasárnapi tömeg szétoszlik más napokra, így majd kerülgetheted máskor a "zombi módjára csoszogó embereket".

Szerintem az egész húzás egy hatalmas nagy lépés visszafelé, szerintem jövő héttől ph! se legyen vasárnap, vagy nem is, inkább az összes internet szolgáltató álljon le az országban, így legalább biztos a családjukkal lesznek az emberek, és nem a gép előtt rohadnak, és különben is, gyerekkoromban se volt internet, mi az a heti 1 nap? ;]

(#271) D1Rect válasza adalbert1 (#270) üzenetére


D1Rect
félisten

Szerintem vasárnaponként tilcsuk be a politikusokat, mittomén, pl. lőjük le az összeset.

(#272) ferensz válasza D1Rect (#271) üzenetére


ferensz
senior tag

+1, de legyunk radikalisabbak, lojuk le oket minden nap :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#273) D1Rect válasza ferensz (#272) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem gazdaságos, a kommunális szemetet is tömbösítve szállítják.
Valószínűleg az első pár héten túlórázni kéne a kukásoknak (Nekik van még hétvégi pótlék vagy tőlük is elvették?), de néhány hónap után valószínűleg beállna a rend.

(#274) ferensz válasza D1Rect (#273) üzenetére


ferensz
senior tag

Az oke, de lehetne letesiteni lelottpolitikus drop-off pontokat, ahonnan rendszeresen elszallitanak oket. Magukat a pontokat meg megepithetik a kozmunkasok, hogy szegenyeknek ne a fak alatt hevereszve kelljen unatkozniuk.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#275) asdf_ válasza banhammer (#266) üzenetére


asdf_
veterán

Nálam sose volt opció a vasárnapi bevásárlás, boltban császkálás.
Már a gondolatától levert a víz, hogy a sorok között zombi módjára csoszogó embereket kell kerülgetnem, a pénztárnál hosszú sorok (2in front el megbaszva), minden problémás balfasz az én soromban van.

Szóval én már alig várom a 2015 március 22-ét amikor a vakbarmok lepattanak a Tesco lezárt ajtajáról.

Azert a te keszulekedben is van hiba, nem is keves...

(#276) banhammer válasza Integrale (#269) üzenetére


banhammer
veterán

Tudod hol van a problema gyokere?
Ott, hogy az emberek felnek a valtozastol.
Kimozditottak oket a komfortzonajukbol es ezt most egyelore megoldhatatlan problemakent tornyosul elottuk.
Elobb vagy utobb, de megfogjak szokni es a vegen rajonnek, hogy a vasarnapot mashogy is el lehet tolteni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#277) D1Rect válasza ferensz (#274) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, végre tényleg aktívan hozzájárulnának a GDP növeléséhez.

(#278) Vladi válasza banhammer (#11) üzenetére


Vladi
nagyúr

"Az ötödik válasz után biztosan rájössz, hogy mit csináltál rosszul"
Én is rájöttem. Nem találtam még meg azt a bizonyos 5 számot.

Egyébként az emberek akiket ismerek és dolgoznak általában nem 40 órában, hanem 60-80 órában mérik a munkahetet. mert ilyen az élet mifelénk. Egyszerűen nem él meg máshogy. Ilyen az életmódunk, ehhez alkalmazkodott a kereskedelem is. Na most nagyonokosan beletúrtak, mertcsak. (Inkább nem gyártok elméleteket.)

Úgyhogy de, jó volt a vasárnapi nyitvatartás.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#279) Integrale válasza banhammer (#276) üzenetére


Integrale
veterán

Abban van igazság, hogy félnek a változástól, ettől függetlenül még lehet baromság. Mint írtam, nem mindenkinek szombat és vasárnap a hétvége, sőt van akinek hétvége mint olyan nem is létezik, egyszer szerdán és csütörtökön, másszor hétfőn és kedden van otthon.
Ebből az következik, hogy ráerőltetek egy döntést a lakosságra, ha jó neki ha nem. Mi lenne akkor, ha neked nem lenne jó?
Vagy mondjuk jövőre változik a helyzeted, akkor is foggal körömmel fogsz ragaszkodni ehhez az állásponthoz?

Ahogy te írtad: Csak az van ellene aki nem dolgozott még kereskedelemben. Ez a másik oldalról úgy néz ki, hogy csak az van mellette aki abban dolgozik, illetve valami oknál fogva az olyanok is oda tartoznak akiknek egyébként mindegy, de valahova csapódni kell. Aki mellette van az a kisebbség, és még ez is csökken azokkal, akik emiatt munkanélkülivé válnak, vagy csökken a bére.

"Bad reklám is reklám too"

(#280) Peat;) válasza banhammer (#276) üzenetére


Peat;)
veterán

Elég furán közelíted meg a témát, kategorikusan kijelented hogy mással is el lehet tölteni ezt a napot. Úgy gondolom a vásárlók 99%-a azért preferálta a vasárnapi nyitvatartást hogy ne fixen egy napra háruljon a nagyobb bevásárlási herce hurca, hanem mindkét napját azzal töltse amivel akarja. Én legalábbis így használtam fel ezt a lehetőséget és az ismerősi körömben is ez a jellemző. Mert bizony ezt a zárósdit leboltolta a KDNP csak azt nem egyeztette a nagy főnökkel, mármint az igazival hogy akkor szombaton legyen sztenderd mocsok idő és vasárnap aztán bitang jó. Kicsit életszerűbben gondolkozz, lehet megharapott az egyik zombi. ;]

(#281) Viktor77 válasza D1Rect (#271) üzenetére


Viktor77
titán

Nem éri meg, ugyanannyit kapsz értük mint egy normális emberért.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#282) Integrale válasza Peat;) (#280) üzenetére


Integrale
veterán

megharapott helyett haarp-ot olvastam :D

"Bad reklám is reklám too"

(#283) Lauda válasza banhammer (#276) üzenetére


Lauda
félisten

Ez igy van, ahogy mondod. Azonnal jon a vilagvege. Mikor felroppent a hir, hogy nem lehet cigizni zart terben, egybol jottek, hogy be fognak zarni a klubok, kocsmak, szorakozohelyek. Ezzel szemben az tortent, hogy a nem dohanyzo is el tud menni inni egy sort es beszelgetni anelkul, hogy utana otthonrol elzavarnak, a dohanyzok meg kint szivjak a szivni valot.

[ Szerkesztve ]

(#284) Lenry válasza banhammer (#276) üzenetére


Lenry
félisten

Tudod hol van a problema gyokere?

ott, hogy köze nincs a kormánynak, vagy bárki másnak ahhoz, hogy melyik napomat mivel töltöm. hogy én dolgozni akarok, a családommal lenni, bevásárolni vagy munka közben a családommal bevásárolni az az én dolgom.
köszönöm szépen, elmúltam 6 éves már, nincs igényem arra, hogy Viktor apu megmondja, hogy mit csináljak és mit ne.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#285) nugat válasza Lauda (#283) üzenetére


nugat
tag

sot, szaraz kenyeren es vizen is lehet elni. demagogabb ervelest legyszi.

(#286) scope2007


scope2007
addikt

4műszakot mindenkinek
így van hétvégén is meló, illetve hétköznap pihenő
pár évet lehúztam ebben

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#287) Lauda válasza nugat (#285) üzenetére


Lauda
félisten

Te meg hanyadik reinkarnacio vagy?

(#288) Integrale válasza Lauda (#283) üzenetére


Integrale
veterán

Csak a dohányzás zárt térben való megszüntetése egy szükségszerű törvény volt, míg ez nem.
Előbbi józan ésszel belátható, (én ugyan nem dohányzom, de a haveri társaság 80%-a és a családom nagy része igen, ettől függetlenül ők is belátják, több okból is) addig az utóbbi egy mondvacsinált okkal alátámasztott baromság. ->Többet leszünk a családunkkal!

Neked például miért fáj, ha én vasárnap akarok plázázni és a hét többi napján dolgozni, vagy a családommal tölteni.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#289) Lauda válasza Integrale (#288) üzenetére


Lauda
félisten

Mi az, hogy szuksegszeru torveny? Egesz odaig mukodott minden faxan nem? Azt is baromsagnak tartotta a fel orszag.

Neked például miért fáj, ha én vasárnap akarok plázázni és a hét többi napján dolgozni, vagy a családommal tölteni.

Nekem egyaltalan nem faj es nem is erdekel mit csinalsz vasarnap.

[ Szerkesztve ]

(#290) Cthulhu Dawn válasza Lauda (#289) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

"Egesz odaig mukodott minden faxan nem? "

Nem.
A kocsmákban harapni lehetett a füstöt, a nem dohányosoknak levegőt nehéz volt venni. Ez minden volt csak fasza nem.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#291) Lauda válasza Cthulhu Dawn (#290) üzenetére


Lauda
félisten

Amit ugye csak a nem dohanyzok vettek eszre. Lazadt a fel orszag, hogy most mi lesz. Nem lett semmi, csak most mar nem uszik fustben minden. Kulturaltabb es egeszsegesebb kocsmaink lettek, meg ha ez morbidul is hangzik. :)

(#292) Armahun válasza Lauda (#291) üzenetére


Armahun
addikt

Most kijárkálnak megázni

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#293) D1Rect válasza Lauda (#291) üzenetére


D1Rect
félisten

A dohányzás egy rossz példa, hozzad inkább a nyerőgépeset.

(#294) scope2007 válasza Armahun (#292) üzenetére


scope2007
addikt

inkább megúszni pár nem "akart" beszélgetést azzal, hogy ok mindjárt, kimegyek ragyújtani, majd angolosan távozni xD lol

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#295) Lauda válasza Armahun (#292) üzenetére


Lauda
félisten

Menjen is ki. Szivja a minusz 20-ban a meregdraga cigit. :C Meg veletlen se jojjon ra, hogy draga, egeszsegtelen, szuksegtelen, budos amit csinal. Mindezekkel semmi problema nincsen, amig nem erolteti ra a masik emberre is a sajat, egeszseget es penztarcat nem kiemelo szenvedelyet. Epp utobbi miatt jo ez a rendszer. Szivja nyugodtan, csak huzzon ki a kozos terekbol. Buszmegallo foleg. Nem nekem kell elmennem a megallobol amig jon a busz, hogy ne fulladjak meg a fustben.

[ Szerkesztve ]

(#296) banhammer válasza Vladi (#278) üzenetére


banhammer
veterán

A mult heten 60 orat dolgoztam ejszaka es eltudtam menni bevasarolni.
Ego szemekkel, hulla faradtan de bevasaroltam (nem vasarnap vasaroltam) utan meg beajultam az agyba es mentem vissza ejszakara dolgozni.
Biztos az en keszulekemben van a hiba.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#297) bambano válasza banhammer (#296) üzenetére


bambano
titán

igen, hogyha égő szemekkel, hulla fáradtan vásárolsz, és mégis pártját fogod ennek a döntésnek, akkor benned van a hiba.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#298) banhammer válasza Integrale (#279) üzenetére


banhammer
veterán

Az esetek tulnyomo tobbsegeben nekem se szombat, vasarnap van a hetvege.
A tobbi meg nem erdekel, a bevasarlasaim el tudom intezni.

A munkanelkulive valas paraja mindig ott lebegett az emberek feje folott.
Hany embert fenyegettek meg, hogyha nem csinalja ezt vagy azt akkor eleg ha csak kifutyulnek az utcara es n+1 embert talalnak a helyere.

Elobb vagy utobb felismerik a helyzetet a kereskedok es ujra nonstop kisboltok fognak nyilni, amik felszivhatjak a munkanelkuli kereskedelmi dolgozokat.

BTW
Nem csak kereskedelembol all a vilag.
A vilag folyamatosan valtozik.
Mar reg elmultak azok az idok amikor valaki a tanult szakmajabol ment nyugdijba.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#299) banhammer válasza bambano (#297) üzenetére


banhammer
veterán

Elmegyek hulla faradtan vasarolni, mert tudom, tul vagyok rajta es utana pihenhetek.

Inkabb gyorsan tulesek rajta, mint halogassam.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#300) daczkó


daczkó
aktív tag

Banhammer te tényleg a házmesterek mintapéldánya vagy. Jó dolgod lett volna a kommunizmus szocializmusban. Tuti valamilyen talpnyaló III/II -es ügynök lettél volna, és kémelhárítottál volna minden "felforgató" egyedet.

A lényeg az, hogy neked szar az életed, szar a munkád, ezért szenvedsz, így szenvedjen mindenki más is, akinek kicsit is jobb az élete és a munkája.

[ Szerkesztve ]

/ignore wwenigma

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.