Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) erdoke válasza Karma (#19) üzenetére


erdoke
titán

Igen, de egy 90 ezres készüléket hasonlítunk 6-8 140-160 ezreshez. Egyetlen készülék mögé a marketinget odatenni is lényegesen könnyebb, mint 4 gyártó 8-féle vasához.

Most mondenki azt érti bele az általam leírtakba, hogy ez mennyire jó eredmény, és minden máőst visz? Hol írtam én akárcsak ehhez hasonlót?
Csak annyit próbálok sugallni, hogy körtét a körtével (vagy WP7-et almával :D) próbáljunk összevetni. Majd megnézzük a WP7 dinamikáját bő két év múlva, és akkor meg tudjuk mondni, hogy van-e legalább olyan, mint amit az Android mutatott az első időszakban (ahol most járunk). Nyilván a MS elvárásai szerint dinamikusabban kellene alakuljon, hiszen valamennyire közelebb szeretnének hozzá kerülni.

(#25) Bluegene
Nem értem, ha láma vagy az egészhez, és sose próbáltad, akkor minek jössz téríteni. Menj inkább az esőerdőbe a maradék emberevőket téríteni, ahhoz is kb. annyira érthetsz, mint a WP7-hez. ;] :))

"jó én nem támogatom az MS-t a monopoliuma elérésében, ezért érdemes a kisebbiket támogatni hogy beálljon az egészséges egyensúly, inkább az android mint az ios vagy a winmo7"

Mondjuk ez tipikus vallásháború, úgyhogy lehet, hogy tévedtem a térítéshez való hozzáértéseddel kapcsolatban. :DDD

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.