Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

Magyarul szóval 4 GByte-ot fogsz elérni teljes sebességgel, a maradék 8-at már csak felezett sebességgel.

Megéri 12 GByte-os telefont venni, vegyétek-vigyétek... :DDD

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2) #72042496 válasza Cifu (#1) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem tudom, a közönség hogy van vele, de én nem 8 vagy 12 GB-os telefont veszek, hanem csúcstelefont, mert hasítanak. A következőben lehet, hogy 12 GB Samsung RAM is lesz, de borítékolom, hogy az is hasítani fog, függetlenül attól, hogy miként drótozták be a chipet. :)

A terás S10+-ban már amúgy ilyen lehet?

[ Szerkesztve ]

(#3) satz18


satz18
őstag

Egy kicsit Nvidia 970 utóíze van a dolognak.

Komolyra fordítva a szót. Ideje volt már ennek a 12 GB-nak. Nem tom mit tököltek eddig. Veszek is idén egy telefont 4 GB-al.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#4) ncc1701 válasza Cifu (#1) üzenetére


ncc1701
veterán

Mivel a népek 99,99% úgysem használ ki több memóriát, mint 4G, ezért ebből nem igazán lesz nagy probléma.

(#5) .mf


.mf
veterán

Ott tartunk, hogy az átlag telefonban lassan nem csak több procimag, hanem több RAM is lesz, mint az átlag PC-ben. Nem tudom, csak én érzem ezt gáznak, hogy a droid ennyire nevetségesen optimalizálatlan és erőforrás-pazarló?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#6) KIRA/\NOVA válasza .mf (#5) üzenetére


KIRA/\NOVA
csendes újonc

Felollhasználói felület túltextúrázott csicsás felület hidd hogy a dos izgalmas és letisztúlt akarom mondani le pusztult... Ebbe a telefonomba elfér csak bele kéne rakni egy chip foglalatot amolyan be pattintósat.

[ Szerkesztve ]

https://m.facebook.com/home.php?refid=52 Kira komány találmányaim science

(#7) ATi GAMES


ATi GAMES
tag

Ártani nem fog bár nem tudom minek 1 telóba 12 giga ram...

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCPOOVQF1ff2oAL3strJ_5Uw

(#8) macilaci78 válasza .mf (#5) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem az a visszás, hogy egy PC-vel összemérhető egy mai telefon procierőben, memóriában, háttértárban, felbontásban, GPU-ban, de egy azonos teljesítményű PC (igen, Celeron, Atom, stb) a hozzá illő Windows-zal fluidabb, mint egy telefon egyes alkalmazásokban. A google sheets kezelés fájdalmasan nehézkes még BT-os billentyűzettel, egérrel is, a mentések sokkal lassabbak, stb.

Balika911: szerintem a közönség kis hányada tudja és akarja megfizetni csúcstelefont, "mert hasít".
Én se használok csúcstelefont, de ha 5 éve a jelenlegi lett volna a csúcs, agyf@szt kaptam volna. Néha rápróbálok a szolgáltatóknál kirakott csúcs készülékekre és nem fog el a "must have feeling", csak mert tízszeres áron csak fele annyi ideig tart egy-egy művelet. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#9) #72042496 válasza macilaci78 (#8) üzenetére


#72042496
törölt tag

Itt a közönség a csúcstelefonok közönsége, mert a szóban forgó lapkákat azokba építik, az első pár évben biztosan. Ott pedig nem lehet olyan, hogy megtelik a 4 GB, majd észrevehetően lassul a telefon. Vagyis lehet, de én nem számítok rá.

[ Szerkesztve ]

(#10) palyi3 válasza .mf (#5) üzenetére


palyi3
csendes tag

De azt is figyelembe kellene venni, hogy az ARM és az X86-64 nem túl összemérhető.

(#11) Bandi995 válasza ATi GAMES (#7) üzenetére


Bandi995
aktív tag

Spec scheet-en nagyon jól mutat, amúgy más értelme nincs :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.