Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) bteebi válasza #16939776 (#41) üzenetére


bteebi
veterán

Ebben (nekem) nem a datacenter a lényeg, hanem a tárhely (meg a megbízhatóság). Ha jól gondolom, akkor ez a második 10 terás HDD a világon, ami azért elég nagy szám szerintem (amúgy én azt hittem, hogy az első, de valaki azt hiszem írt egy 10 terás Hitachiról).

Egyébként meg nem kell folyamatosan filmeket vagy sorozatokat nézni, de simán lehet, hogy meg szeretnél valamikor nézni egy 10-15 éves filmet, de nem tudod, mert nincs meg, beszerezni meg kb. lehetetlen lesz (hivatalos és nem hivatalos forrásból is). 10 ezer Ft/TB-os árnál egy 10-15 gigás FHD film tárolása kb. 100-150 Ft - nekem megér ennyit. Jóval egyszerűbb valamit tárolni, mint újból beszerezni/létrehozni. Szeretem, ha könnyen elérhetem azt, amit szeretek ;).

Ha valaki szeret videózni (lehet azt is 4K-ban már egy ideje) és sokat fotózik raw-ban, akkor azokból is elég gyorsan (még ha nem is napok alatt) fel lehet halmozni több száz gigányi adatot. Nem lesz azokra se minden nap szükséged, de bármikor kellhetnek.

#42: Nem kell ehhez folyamatosan filmet nézni. Évek alatt viszont összejöhet. Megtartod azt, amit szeretsz/érdekel. Vagy te például kidobod/törlöd a régi fényképeidet, mert nem nézegeted folyamatosan? Amúgy van autód? ;)

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.