Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Radeon 9100, mit tudtok róla? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) T 1000


T 1000
aktív tag

Sziasztok, infó kéne a karimrol: Ati Radeon 9100, 64 mb. Az érdekelne, hogy tudását tekintve, milyen kártyához lehet hasonlítani, sajna én a neten nem sok mindent találtam róla. Előre is köszi!:DD :DD

(#2) Alvin_ti4200 válasza T 1000 (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=35&swhat=9100&show=AND&ssep=%20&sid=[/L]
Kereső rullz:P

(#3) Bálintosz válasza T 1000 (#1) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Tudását? 1 Radeon 8500LE-hez!!:)) Mint tudni illik a 2 kari ugyan az, csak más névvel...

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#4) HarryPlotter


HarryPlotter
tag

jaja 9100=LE, de vigyázz!!! van amelyik 9100-as 64 bites és az olyan mint egy F55 Ferrari mondjuk Wartburg motorral;kerva jól néz ki, de minek...
Ja és ált. az R9100-ak memsebje eléggé kiherélt(tuctucnak volt valami kőkemény 183 MHz-s verzsön...)

gyiháááá

(#5) Drizzt válasza HarryPlotter (#4) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ugye nem effektíve volt annyi?

I am having fun staying poor.

(#6) HarryPlotter


HarryPlotter
tag

91.5 DDR

gyiháááá

(#7) rudi válasza T 1000 (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

[L]http://vganfo.uw.hu/ati.html#8500le[/L]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#8) Antinels válasza T 1000 (#1) üzenetére


Antinels
csendes tag

Nekem is ilyen van csak 128Mb 250/200 szerintem elég jó kártya lehet tuningolni is egy picit.3dmark2001 8600pont.A hűtőjét viszont ajánlatos rögtön cserélni mert nem sokáig birja és nagyon hangos lesz egy idő után.

(#9) Cardinella válasza T 1000 (#1) üzenetére


Cardinella
aktív tag

Szerintem, jó. Nekem a vganfo-n elrettentő példaként szereplő Club3D9100LE van:)), egy kis barkácsolás után most 295/217-en megy(mem-cl:1-en:) ).
És Tommy Vercetti pálmafás ingje nagyon szépen fodrozódik motorozás közben(1024-en):D, tehát majd akkor cserélem le kb., ha a DX9 nélkül már semmi sem működik...vagy még akkor sem.
Addigra már az AGP is a múlt homályába fog veszni, lehet majd venni az új kártyákat a 9800xt helyett is.:U;] Éljen a marketing...:DDD

(#10) tuctuc válasza Drizzt (#5) üzenetére


tuctuc
aktív tag

Dehogyis, effektíve lehengerlő 366Mhz, néhanapján 400Mhz is. (mondjuk ennyi a sima 9600 is) :). Ja, és alacsony-nyákos rondaság a'la Club3d. De legalább 128 bites volt...
Ja, bocs, prdr, látom a tied is ilyen, de hát tényleg csúnya. :) Mondjuk kit érdekel?
Teljesítményre tényleg nem volt rossz, szerintem egy 9200-ast azért elüt.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

20 éve a PH-n

(#11) Cardinella válasza tuctuc (#10) üzenetére


Cardinella
aktív tag

Wilma celeronnal 2001Se-ben megy 8100 pontot az enyém, mert kénytelen...:));]
A memóriákra tettem PII bordát, így 450-nél van a vége.:D
Egyébként Vice City, Call of Duty 1024-ben szépen, akadás nélkül megy és ennyi nekem bőven elég; ha kedvem támad egy kis öldökléshez...:DDD

(#12) gerlaip válasza rudi (#7) üzenetére


gerlaip
addikt

Hülye kérdés , csak azért teszem fel, mert pontosítani akarom.. Az olyan kareszoknak, amiknek nincs a nyákján ram, pl S3 Savage 2000 egyes kiadásai, azoknak hol van a memória chip? a gpu-ba integrálva?

lámavakond

(#13) RECSKA válasza gerlaip (#12) üzenetére


RECSKA
veterán

Biztos kondinak álcázták őket.......;]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#14) Lazsa Boy


Lazsa Boy
aktív tag

Lenne egy óriási kérdésem!!!
Tegnap fel akartam egy Sappire Radeon 9100-nak rakni egy GigaByte 9100-as biost de valami ojasmit írt ki angolul, hogy ez nem gigabyte kártya és nem lehet felrakni ezt a biost! Azt hittem nem történt semmi. Reset oszt kanyec kép. Kép nélkül úgy gondolom hogy felraktam az eredeti bioszát de utána is boot SÍP kanyec kép. Majd ma megpróbálom egy PCI os kártyával és meglássuk mi lesz.
Ha valakinek eszébe jut valami legyetek jók és írjátok meg nekem.
Előre is köszike!! By

A térerő legyen veletek!!!

(#15) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nekem egy Club3D 9100-em volt egy ideig 128m ram és 250/250-en ment a kicsike. Nagyon szuper kis kártya volt egy 1800-as cerkával hozott 7000 pontot 3dmark2001 alatt. Mindenkinek csak ajánlani tudom, akinek nincs sok pénze kártyára.

***

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Radeon 9100, mit tudtok róla? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.