Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Radeon 8500le help (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) sanyica


sanyica
csendes tag

Üdv,


a problémám a következő:

a windows XP játék közben kék képernyőt mutatott, majd mire végig tudtam volna olvasni mi van rajta újraindult. azért annyi kiderült, hogy a VGA nem tudott egy rajzolási műveletet befejezni (asszem)

jött egy format, windows újra, alaplapi biost is visszaraktam a régebbit, amivel rendesen működött, cserébe most már kék képernyő nélkül újraindul.
azoknál a játékoknál is, amik régebben teljesen jól mentek.

van valami tesztprogi, amivel kijönne, ha a videokártyának lenne baja?
légyszi segítsetek, még 10 nap van a garanciából, jó lenne addig kideríteni hogy a kártyával van-e a gond

köszike

When man invented fire, he didn’t say, 'hey, let’s cook', he said, 'great, now we can see naked bottoms in the dark.'

(#2) Sanya válasza sanyica (#1) üzenetére


Sanya
nagyúr

Nekem is ilyen kártyám van, de ilyet még nem produlkált. szerintem 3dmark 2001-et futtasd le sokszor (batch mode). ha van vmi gáz, akkor kiírja

Ja másik: volt húzva valami a gépben? bármi(videókártya, mem, cpu)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#3) sanyica válasza Sanya (#2) üzenetére


sanyica
csendes tag

nem semmi tuning nem volt.

a 3dmark hogyan jelzi, ha gáz van? lefagy, hibaüzenetet ad?

When man invented fire, he didn’t say, 'hey, let’s cook', he said, 'great, now we can see naked bottoms in the dark.'

(#4) hesszan


hesszan
aktív tag

Szia. Nos nekem is Radeon 8500 LELE(250/200) videókarim van. Nekem a 2d-s alkalmazásoknál fagyott le. (pl. explorer ablak bezárása) A kék halált bedobta de nem indult ujra mivel a RendszertulajdonságokSpeciálisinditás és helyreállításautomatikus ujrainditás nincs kipipálva.

A kék képernyőn ati driver hiba volt. Javaslom hogy ne pipáld ki az ujrainditást, és olvasd el hogy mi van odairva.
Nekem driver hiba volt. A 2.6os (gyári CD) és a 3.7, 3.8driverrel megy minden fullosan

Sungdurung

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Radeon 8500le help (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.