Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  r-chee blogja

Hozzászólások

(#22) r-chee


r-chee
őstag

Tegnap feldobtam a 64bites, SP1-es Vista-t. Win7-en COD4 nem tudtam multizni PB támogatottságának hiánya miatt. Firefox (3.0.5) is állandóan a "nem válaszol" hibával küzdött. Október felé jön majd a végleges változat.
Nem volt türelmem megvárni, míg mára összedobja egy srác a 64 bites, SP2-es Vista-t (HUN), így maradt ez. Majd befrissítem SP2-vel, vagy felrakom majd, ha leér :) . Itt végre müxik normálisan a NIS 2009 90 napos verziója is. Felrakom még az eredeti COD4 mellé az eredeti UT3-mat, s megpróbálom újra beizzítani a fent lévő Dead Space-t is :) . Ez utóbbi egészen bejött nekem, bírom az efféle stílust.

Ma úgy megfájdult a bal bokám, hogy megint csak csökkentett üzemmódban közlekedtem. A lehető legminimálisabbra korlátoztam a járkálást a cégnél. Szerencsére olyan melóm volt, hogy tudtam 3 percet ülni két munkadarab csere között :) . Most muszáj lesz borogatnom vagy kitalálni valamit rá (hideg fűrész :D ).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  r-chee blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.