Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  r-chee blogja

Hozzászólások

(#12) r-chee


r-chee
őstag

Ma délelőtt végleg széthullott a Vista-m, nem lehetett már normálisan használni. Pedig nem telepítgettem össze-vissza programokat, mindig karbantartottam, mégis beállt. 32 bites Windows 7 RC ( build 7100) lett helyette (64 bites verzió telepítő lemeze valami oknál fogva nem sikerült). Az eddig telepített progik közül egyedül a Norton IS 2009-nek (90 napos teljes verzió) van vmi Advanced Protection problémája, amúgy az összes védelem működik. Különösebben nem izgat. Úgy tűnik, kicsit lomhábban indul el, mint a Vista, viszont gyorsabbnak érzem. A kapott kóddal online aktiválva használhatom még jó darabig, legálisan (remélhetőleg):).

Tegnap kora estétől olyan izomlázam van, hogy ihajj. Ehhez ma hozzácsapódott, hogy a bal lábamon a nagyujjam melletti ujjam (de szépen hangzik .P) piszkosul fáj. Talán feltörte az acélbetétes munkahelyi bakancs, nem tudom. Semmi külsérelmi nyom nincs, de fáj. Összegezve úgy mentem ma, mint egy zárlatos android :) . Holnap délelőtt fűnyírózni kéne...

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  r-chee blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.