Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ByB


ByB
addikt

Helo!

Adott egy Quick time 6.5 legálisan ingyen töltött cucc. Van mellette egy Asus 9800XT 4.7 Ati driverrel. Akár beépített, akár letöltött filmeket nézve, szemcsés a kép, mintha túlmelelgedett volna a kártya és szitálna.
Semmilyen más képi és játék alkalmazás képével nincs gond! MI LENNE A MEGOLDÁS???

(#2) ByB


ByB
addikt

Semmi ötlet?

(#3) AND1


AND1
őstag

4.6-al is ezt csinálja?

Egy régi PH-s.

(#4) ByB válasza AND1 (#3) üzenetére


ByB
addikt

Nem...4.6 nem volt fenn, előtte gyári asus driver volt. Utolsó 4.4 volt fenn, az jó volt... Cseréljem 4.6-ra, szeretem 4.7-et?!

(#5) nap válasza ByB (#4) üzenetére


nap
addikt

Csereld vissza 4.4-re.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#6) ByB válasza nap (#5) üzenetére


ByB
addikt

De azzal meg rossz volt a FC. Asszem marad ez és gyönöyörködöm a hóesésben.
Azt esetleg el tudjátok képzelni, hogy más Quicktime segíthet, vagy az kizárt?

(#7) AND1 válasza ByB (#6) üzenetére


AND1
őstag

Cseréld 4.6-ra. Azzal szinte senkinek sem volt gondja. Gyári cd meg hanyagold mindig.

Egy régi PH-s.

(#8) Smoothy


Smoothy
tag

Hali!

Olyan gondom lenne hogy, van pár quicktime-os filmem, de nem tudom megnézni, mert nem enged telepíteni, állítólag”a never version of quick time'' bla bla van a gépen, de csak a vezérlőpultba van valami quicktime settings, de abba meg nincs lejátszó.
Szar a helyzet mivel azt meg nem lehet leszedni, na most ilyenkor mi van, ha van valami ötletetek, írjátok meg!
Előre is kösz!

(#9) Sanya válasza Smoothy (#8) üzenetére


Sanya
nagyúr

tölts le egy igazi quictime-ot innen:
Bővebben: link

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#10) ollie válasza Smoothy (#8) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sok ellentmondás van abban amit írtál. Nem enged telepíteni mit? Mit nem tudsz leszedni? Az újjabb verziót nem találod? Van egy ''állítólag'' az egyik mondatodban. Lehetne pontos adatokat közölni? Hogyan segítsünk, ha nem is tudod pontosan, hogy mi a probléma? :U

***

(#11) Smoothy


Smoothy
tag

Na ez úgy van hogy a vezérlőpultba van nekem egy Quictime settings, de a maga a lejátszó az nincs benne csak különböző beállítási cuccok, pl: Media keys, sound in,out, Streaming Proxy, stb! Na ezt a Quictime settings-et akartam leszedni, mivel azt gondoltam, hogy, azért nem telepíti föl a 6.2-es Quictimot mert régebbi verzió, és tényleg így lett, mert közbe letöltöttem a 6.4-est és az jóóóóóóóóó!
De köszönöm hogy írtatok!!!!!
:C

(#12) KnightMan


KnightMan
csendes tag

Üdv

Nékem volna egy kérdésem.
A Quick time 7-ben próbáltam HD minőségű filmet nézni, de oly annyira szaggat hogy halott az ügy. Ez mennyire eszi meg a gépet? Igaz hogy 64 bit-es winfosom van, integrált vga-m és 512 memóm de ugyanezt csinálta egy másik, jobban felszerelt gépen is.


Ha valakinek van okos ötlete hát had szóljon.

[Szerkesztve]

(#13) Challanger


Challanger
tag

Hello!

Igazából nem is tudom, hogy milyen probléma....
Nézegettem a fórumokat, hogy hova írhatnám a problémámat, de nem volt konkrét, így hát ide írom, mivel a Quick Time-mal kezdődtek a gondok (azt hiszem).

Augusztus elején gondoltam egyet és lecseréltem a videokártyám (GeForce 6600 GT) driverét, az akkori legfrissebbre. Ideje is volt, ugyanis mindvégig a gyárit használtam, ami már elég elavult volt.
Megtörtént a frissítés........és hát azt tapasztaltam, hogy amikor a Quick Time betölt pl. egy trailert, majd elindítom fogja megát és "besz@rik", hibaüzenetet ír ki (már a legelső másodbercben), amit ha leokézok be is záródik az egész böngésző. Másik eshetőség, hogy elindítom a trailert...most nem ír ki semmit, megy a hang, képet viszont nem látok.

Ezzel kezdődött....Azóta már volt fent másik QT verzió, visszaraktam a régi drivert, XP csere, legújabb driver, stb. És egyik kombináció sem oldotta meg a problémát.

Ma szembesültem egy újabb gonddal, ami összefüggésben lehet az előzővel:
Elhatároztam, hogy egy szakszerű leírást követően beszerzem a megfelelő szoftvereket az akadálymentes 720p HD filmek lejátszája végett (ffdshow + media player classic).
Telepítés kész, indítom a filmet MPC-ban...játssza szépen ahogy kell, majd 1 percen belül a következő történik: elsötétül a monitor, a kis led narancs színüen világít, mint mikor kikapcsolom a gépet, de a monitort nem. Igen ám de a PC ugyanúgy "zúg" tovább, mintha menne. És itt nem tudok mit csinálni vele, még a RESET gomb sem működik. Csak a power gombbal tudom kikapcsolni.
Nem tudom ez milyen állapot, de ezzel már találkoztam korábban is (azt hiszem, hogy a Quick Time-os probléma alkalmával is előfordulhatott. Nem csak a szimpla hibaüzenet).

Elég hosszú lett a hozzászólás, de egyszerűen nem tudom, hogy mi lehet a probléma és már nagyon idegesít. Nagyon megköszönném, ha valaki adna egy-két tippet.

Előre is köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.