Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ett


ett
aktív tag

Keresek Quantum lct15 elektronikát. Az adatkábel csatlakozójánál letört az egyik kis tüske. :O Remélem tud valaki segíteni.

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#2) ett


ett
aktív tag

Segítsen valaki! :F
UP

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#3) Male


Male
nagyúr

Nem tudod visszaforrasztani (vag visszaforrasztatni valakivel)? Jobban járnál, mint egy új elektronikával (az sokszor nem működik rendesen).

(#4) ett


ett
aktív tag

Ha te azt visszaforrasztod,akkor nagyon ügyes vagy. Sajnos nem a panel felőli részen tört le a tüske,hanem ott ahol az adatkábelt rá kell rakni,tudod a 40, illetve 39 kis tüsinél. Vagy kéne egy elektronika, vagy arra gondoltam, hogy esetleg egy másik régi quantum vinyóról leszedni azt a műanyag csatlakozósort és átrakni. Csakhát nekem nincs weller pákám és annyi kis lábat egyenként leszedni meg visszarakni elég macerás. Meg túl közel is vannak egymáshoz. De azért köszi a segítséget. :D

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#5) _Volkovy_ válasza ett (#4) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Meg lehet csinálni.Nem egyszerű,de még mindig egyszerűbb mint egy másik elektronika..

(#6) ett


ett
aktív tag

Lehet igazad van. De honnan szerezzek most wellert? Pedig lehet az lesz.Igazából nem a visszaforrasztással van a bajom,hanem a mostani leszedésével.Hiszen nem tudok minden lábat egyszerre forrasztani,hogy leszedjem. Köszi a segítséget.

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#7) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

up

(#8) ett


ett
aktív tag

up

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#9) steve@prhw válasza ett (#8) üzenetére


steve@prhw
őstag

Most pillantottam rá egy 20GB-s maxtorra, ahogy néztem, sztem kellő határozottság, egyszerű forrasztópisztoly (nem kell weller...) és egy kis fogó segítségével egy láb is cserélhető. Tiéden hogy van felforrasztva?

Egyébként a vinyók sorozatának is stimmelni kell, nem feltétlenül lesz jó rá akármilyen lct15-ös elektronika...

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#10) ett


ett
aktív tag

Csinálok róla képet, bár nem lesz valami csúcsminőség. Csak csütörtökön tudom elküldeni, majd berakom. Vagy elküldöm mailben. Muszáj az egész csatlakozósort lecserélnem, mert nem a panel felől tört le a tüske, hanem ott, ahol rárakod az adatkábelt. És persze tőből. Úgyhogy azt az egyet visszaforrasztani nem egyszerű. De köszi a segítséget.

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#11) marcee válasza ett (#1) üzenetére


marcee
addikt

(anno egy floppy drive-ot sikerült megbuherálnom, amiből az adatkábel kihuzott két tüskét. Drótdarabot dugtam a helyére, azóta is megy :D)

\m/

(#12) ett


ett
aktív tag

Nem rossz. :) Nekem nem kihúzta, benn van a tüske, csak letört.

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.