Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Merovingian


Merovingian
csendes tag

Az volna a problémám, most egy napja lette egy a témában szereplő íróm. Nem hajalndó 48x-an cd-t írni, csak 40x vagy 52x sebességgel. Továbbá nem ismeri fel a 12x RW TDK lemezemet csak 10x-nek. Miért? Kérem segítsetek?

Volt már olyan álmod, amiről biztosan érezted, hogy valóság?

(#2) warmaster válasza Merovingian (#1) üzenetére


warmaster
aktív tag

Talán firmware-t kell frissíteni, nem tudom, bár megjegyezném, hogy a 48X-os is sok, mert ha megírja is sem lesz jó a CD nagy valószínűséggel.

A kultúra úgy hull le rólam, mint másról a ruha a boldog szerelemben...

(#3) Merovingian


Merovingian
csendes tag

Előtte egy szintén Plextorom volt egy a 48/24/48A szériából. Szépen írt 48-ason, minden cd azóta is ok. Csak az behalt, kb 100 cd-írtam vele. Egy Plextortól nem ezt várom. Az LG 52-es író akkor miért tud 48x írást? Van valami tipp, hogy miért nem ismeri az RW-met csak 10-esnek? Firmwaret még nam akarok frissíteni.

Volt már olyan álmod, amiről biztosan érezted, hogy valóság?

(#4) Arius válasza warmaster (#2) üzenetére


Arius
aktív tag

Ezt honnan vetted??
Nekem gagyi LG 52*-es íróm van, és 52szeresen vagy 48szorosan írom a cd-ket, egyetlen egyet sem rontott 100+ból.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache ;)

(#5) Merovingian


Merovingian
csendes tag

Változott a kép!!! A Clone CD-vel lehet 48x-en. Akkor a többivel miért nem? Nero 5.5.10.32; Alcohol 120 1.4.3.518.

Volt már olyan álmod, amiről biztosan érezted, hogy valóság?

(#6) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Szia!

''Továbbá nem ismeri fel a 12x RW TDK lemezemet csak 10x-nek''
Ez azért van mert hardverileg csak 4x, 10x, és 24x-en tud újraírni.
Ez vonatkozik arra is hogy 40x-es után 52x jön.
[L]http://www.plextor.be/english/products/pxw522452a.html[L]
A CloneCD meg becsap, mert nem valós sebességeket tüntet fel.
ennyi...

napalm

(#7) n@p@lm


n@p@lm
őstag

(#8) _Volkovy_ válasza Merovingian (#3) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ha egy Plextortól nem ezt várod akkor miért vettél megint azt?:D

(#9) Vasy


Vasy
csendes tag

Nekem is ilyen plextorm van, nekem sem ir 48*osan. 1.03.firmware van fenn, de abban sem javitottak ki. Nekem nem azert van ilyen irom, hogy minnel hamarabb megirjam a cdket, hanem azert, mert tudom h a plextor minosegi irokat gyart, es nem akarom lecserelni 1 darabig. De van egy problemam vele, a philips cdket nem akarja megirni, es nem tudom h miert.

ABIT Nf7-s v2.0, 2600+Barton(unlock), Samsung Hynix 512Mb(400MHz), Asus R9800 Pro 256Mb 256bit, +etc

(#10) Hitman


Hitman
aktív tag

Nekem is Plextorom van és tegnap simán írtam 6 Philips cd-t, ebből 2-őt 52x, és hibátlanul, tényleg nem ismeri ezeket a sebességeket 48x,12x..., de ez nem is baj, fő hogy eddig nem rontott, pedig már írtam vele ''pár'' cd-t. (mellesleg nekem eddig minden fajta cd-t megírt a nonemtől a márkásokíg)

(#11) fokukac válasza n@p@lm (#6) üzenetére


fokukac
nagyúr

Azért ír csak 10-szeresen high speed CD-RW-t, mert a high speed szabványt annak idején a 4-10 tartományra találták ki. a plextor úgy gondolta, hogy az ilyen szabványú, ilyen anyagú CD-RW-ken a 12-szeres újraírás már nem biztonságos.

de hogy ez legyen a legnagyobb bajod... :F
én normál Cd-t sem íok 16-szorosnál gyorsabban, mert minek? 5 percem meg mindig van egy CD-t írni.

Pleased to meet you - hope you guess my name

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.