Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) venember83


venember83
nagyúr

Hello! havernek meg nekem van 1-1 Plextorunk, u.a. a tipus, mas gep meg OS, de szerintem ez lenyegtelen. Az enyem szinte minden cd-t megir, de az ove NAGYON valogat!nem szereti: Samsung, TDK d-view, Memorex CDRW, Sky, e-proformance, stb.A Princo-t meg kajeli, pedig az se egy vilagmarka!Az enyem meg a Samsung-on kivul minedennel ki van bekulve.Firmware is ugyanaz.Na, velemenyek?

(#2) bitfarkas válasza venember83 (#1) üzenetére


bitfarkas
őstag

Az egyik selejt.

(#3) Draki


Draki
aktív tag

Vagy selejtes a válogatós vagy csak firmwaret kell frissíteni.
Nézd meg, ha nem legalább 1.02-es a firmware akkor az lehet a bibi.
Plextor oldaláról lekaphatod a legújabb 1.03-ast...
Egy próbát megér! :)

Bassz nem olvastam végig... ''A firmware is ugyanaz'' :B
Akkor az egyes pont él. sajna

Egyébként hányas az a firmware?

[Szerkesztve]

(#4) zsolt123


zsolt123
csendes tag

Nekem a Plextor + Nero kombináció nem megy, sorra rontja a lemezeket (a TDK Metallic-ot és a Philips-et, Verbatimot is).

zsolt123

(#5) Draki válasza zsolt123 (#4) üzenetére


Draki
aktív tag

Más progival nem ront?
Nekem Nero+Plextor mindent megír...

A Philips cd-ket köztudottan rontja a régi firmwarekkel.

De ha az új firmwarerel is ront, akkor valsz selejtes. :(

(#6) KovacsUr


KovacsUr
addikt

Nem értem. A CD-írónak az a dolga, hogy CD-t írjon. Ha következetesen, sorozatban rontja a CD-ket, akkor _hibás_, és vissza kell vinni a boltba. Senki sem várja el a felhasználótól, hogy nekiálljon firmware-t frissítgetni, mielőtt használni akarja a hardvert. /Megjegyezném, hogy a lassan három éves Mitsumi íróm még egyetlen CD-t sem rontott (semmilyen márkájút).../

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#7) Draki válasza KovacsUr (#6) üzenetére


Draki
aktív tag

Nem nem itt félreértés van! Nem mondtam, hogy ez normális! :)
A régi firmwarerel sem szabad ennyi (fajta) cd-t hibáznia...
Tehát ebben az esetben nem finyáskodásról van szó, hanem komoly (garanciális) hibáról.

Egyszerűen a Philipseket nem szereti a régi firmwaerel és ilyen más íróknál is van, csak általában nem pont a Philipsel. Pl. volt Teacem az nem szerette a Fujit stb...
Én aszondom vigye vissza gariba, de én már csak kíváncsiságból is frissítenék egy firmwaret csak, hogy lássam hogy tényleg sz@r az egész... :)

[Szerkesztve]

(#8) KovacsUr válasza Draki (#7) üzenetére


KovacsUr
addikt

[off]Persze, nem is neked válaszoltam, csak úgy általában kinyilatkoztam :) Sok ilyen gond van mostanában. Ha egy hűtőgép nem hűt, gond nélkül nyúlsz a garancialevélért. Miért lenne más egy CD-író?[/off]

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#9) Myki19


Myki19
tag

ilyen irom volt nekem is de nekem csak a kommerszebb cd-ket nem irta meg!Bosszantott is mert a Lg mindent megirt!

Ha 10 Tyúk 10 Nap alatt 10 Tojást tojik! Akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap?

(#10) Draki válasza Myki19 (#9) üzenetére


Draki
aktív tag

Érdekes nekem jelenleg is ilyen íróm van és még a zsíros kenyeret is megírja! :D
Haverjaim már szó szerint kutatnak über tré noname f*s cd-ék után, hogy egyszer már én is találkozzak vmivel amit nem tudok megírni... :) Eddig nem jött össze! :)

(#11) venember83 válasza Draki (#5) üzenetére


venember83
nagyúr

Plextools-al meg rosszabb volt, ott szinte mindegy volt a cd, par fajlt hibasan tett fel ra, vagyis olvashatatlanul.Kulonben 4bol 1 TDK Metallicot is elrontott, mikor masoltam fel a fajlokat a rontott cdrol 97%nal kinyomta a Can not read...-szokasos win-hibauzenetet. Firmware-et nemtom pontosan, de asszem1.02, szolok neki hogy frissitsen...1 probat meger.Koszi mindenkinek! En meg azt hittem, hogy az ember legalabb a Plextorban megbizhat, de:(

(#12) Joe_Black7


Joe_Black7
tag

Hali! Jelen pillanatban én is hasonló problémával küszködök: a premium-os plextor cd-író nem hajlandó philips lemezeket megírni, pedig 1.05 firmware van. Félreértés ne essék nem elrontja a lemezeket, hanem el se kezdi írni, kidobja, hogy a meghajtón nincs elég szabad hely az íráshoz (ez biztos hogy nem igaz, cd-t másoltam, tehát nem lehetett több adat, és original kibontott philips cd volt). Valami ötlet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.