Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gyimger


gyimger
őstag

Sokat vártunk.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#2) Jakesz


Jakesz
őstag

Az árán már fent sem akadok, lesz ez olcsóbb is nem olyan sokára. De azt, hogy 30 fps-sel fog futni egy ilyen régi játék, azt már nem tudom hova tenni.

(#3) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Na ennek aztán van értelme :W :U Mindegy, spórolt a rockxar nekem 50 eurót :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Oszt' natív PS5 verziót mér' nem kap ennyi erővel? (költői kérdés)

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#5) EquinsuOtcha válasza vm93hun (#4) üzenetére


EquinsuOtcha
kezdő

Miért kéne olyan?
A ps5 kompaitibilis visszafelé.
Ezt csak működővé teszik ps4-en.
Inkább azt nem értem miért nem jön pc-re is.
Miből állna? :U

(#6) Jakesz válasza vm93hun (#4) üzenetére


Jakesz
őstag

Nem akartak egy lusta portnál többet belefektetni, illetve ezzel próbálkozhatnak magyarázkodni, hogy azért néz ki így a játék, mert ez a "régi" konzolra készült. Elképesztő, hogy a GTA Definitive Editiont kell felhoznom pozitív példának technikailag, de ott a PS5 verzió kapott magasabb felbontást és fps-t, meg picit jobb effekteket, de itt már erre sem voltak képesek.

(#7) gyimger válasza EquinsuOtcha (#5) üzenetére


gyimger
őstag

Az utánad következő hozzászólás lehetne erre válasz. Azzal foglalkozni kellett volna. Legalább egy magasabb felbontás vagy némi effektet, vagy uram bocsá' némi grafikai opciót kénytelenek lettek volna beletenni, de azzal már munka lett volna.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#8) Plazmacucci válasza EquinsuOtcha (#5) üzenetére


Plazmacucci
félisten

[link]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9) EquinsuOtcha válasza Plazmacucci (#8) üzenetére


EquinsuOtcha
kezdő

Ez így csodalátos csak azt is nézd meg milyen a vas amin fut.
Egy porttal, még ha kikúrt igénytelen tré is, nem kéne egy 10-es szérás i3-nál több ez meg egy milla feletti atomreaktor baze.

#7 Semmi baj nem lenne azzal, hogy nincs benne rája követés meg a többi látványszemét.
Az ára ami gyalázatos.
20 aeróért oké lenne.
#6 cseszheted amgasabb felbontású textúrákat ha a modellek is trék.
Kb. az egész pálya áll annyi polygonból mint egy mai játék 1 db karaktere.

[ Szerkesztve ]

(#10) Plazmacucci válasza EquinsuOtcha (#9) üzenetére


Plazmacucci
félisten

És?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#11) Jakesz válasza EquinsuOtcha (#9) üzenetére


Jakesz
őstag

2-3 hónap múlva már féláron fogják akciózni, szóval ezt az 50 eurós árat csak nyelje le az, akinek minden azonnal kell. És még azért is érdemes várni, mert ez sem egy profi csapat kezébe került, szóval simán lehet, hogy ki kell várni jópár patchet.

(#12) gliskard


gliskard
senior tag

Lehet, hogy a Switch 'butább grafikája' jót fog tenni a látványnak (ha már csak egy sima port lesz) Assassin's Creed IV: Black Flag is jobban mutatott Switch-en mint a PS4-en a kisebb felbontás és a kevésbé szaturált színek miatt (persze ez erősen szubjektív).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.