Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Playstation

Hozzászólások

(#1) sonar


sonar
addikt

Helló!
PsX/PS2 re játékot hogyan tudok átirni egyik cdről(természetesen nem gyári cd re gondoltam) a másikra?
Clone CD jó lesz v van hozzá vmi specprogram?
A gyári psx/ps2-t hogy lehet átalakítani ugy hogy olvassa az írott cuccokat?
Hallottam vmi chipről ami a lézer optikai tulajdonságait változtatja meg ezáltal olvassa az írott cdket)
Nem tudna vki egy jó linket?A googleben nagyon sok ps linket találtam de szinte semmi használható.Modemesként elég fárasztó végigböngészni mindet.Jó kapcsolathoz meg nem mindig férek hozzá
Előre is kösz

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#2) sonar


sonar
addikt

Az image file-okat néro/cdr-win nel simán ki lehet irni?(persze úgy, hogy a ps olvassa)

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#3) Bálintosz válasza sonar (#1) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Meg kell chip-peltetni!! ;)

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#4) Cathfaern válasza sonar (#1) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Tényleg egy chip kell bele, de ez nem a lézer optikai tulajdonságait változtatja meg (hisz ha pl. egy írt audio CD-t beleteszel, akkor azt gond nélkül lejátsza). Hanem azt a ''jelet'' cseréli ki az ''adatfolyamban'', ami jelzi a Ps2-nek, hogy most épp milyen CD/DVD van benne (ez a jel nem állítható elő CD írással).

Szvsz nem nagyon kell ehhez link, a kis konzolos boltok (tehát nem Tesco, Sony márkakereskedés ;)) többsége csinál chippelést is.

(#5) sonar


sonar
addikt

Jó azt tudom,hogy kinél lehet megcsinálni.De a neten csak van leirás, hogy mit hogyan merre.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#6) sonar


sonar
addikt

http://www.psxteam.go.ro/instal.htm
aki kitartóan keres az talál

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#7) klepto


klepto
addikt

Szvsz ha már tört progiról, és irótt cd-ről akarsz bármit másikra átmásolni, akkor próbáld meg a Neroban a direkt cd használatát, ami a teljes lemezt másolja át úgy ahogy van. Minek ehez psx, és minek kéne a gépnek felismerni, hogy mit ír? :U Szvsz 170Ft-ot megér egy próba, és ha nem jön be, jó lesz a rontott disc szobadísznek ;]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#8) Cathfaern válasza klepto (#7) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ja, ezt el is felejtettem. Jól mondja klepto, ha másolt CD-t akarsz továbbmásolni, azt gond nélkül megteheted, egy sima CloneCD-vel, vagy Nero-val, vagy akármivel. De az eredeti CD-ről másoltra sem olyan nagy ördöngősség.

(#9) sonar


sonar
addikt

Erre már rájöttem! PSone nál ezt simán lehet.
Az imaget is ugyanúgy ki kell irni és kész
Most majd a ps2höz keresek modchipet.
A ps1 be csak egy pic kellett.ps2 ez kicsit bonyolultabb lesz ahogy nézegettem

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#10) Cathfaern válasza sonar (#9) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Az újabb chip-ek esetén Ps2-be is csak egy chip kell és kész.

(#11) vicces


vicces
addikt

hagy ne nyissak már uj topicot.
ha már igy értetek a lézerekhez, meg a mindenféle ''adatfolyókhoz'', akkor megkérdezém, hogy a discmanemmel mit lehetne csinálni, hogy olvassa a cd-rw lemezeket? /sony/

:)

(#12) sonar válasza vicces (#11) üzenetére


sonar
addikt

Semmit.Ha eddig nem olvasta nem is fogja.Az rw lemez más felépítésü mint egy egyszer irható cd.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#13) sonar válasza Cathfaern (#10) üzenetére


sonar
addikt


IGEN Ez az egyik chip ami jó bele.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#14) sonar válasza sonar (#13) üzenetére


sonar
addikt

Ezt azért házilag nem olyan egyszerü megcsinálni mint egy 4-6-8 lábu ic-t beforrasztani.
Meg több fajta funkcióju modchip van a piacon.Ugyhogy ez nem olyan egyszerű mint PSx esetén.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#15) gecz


gecz
tag

Sziasztok!olyan problémám lenne , hogy egyes CDket(másolt) fekete fehérben játsz csak le a psx!ez mitől van?állítólag ki kell chipeltetni , de nem lehet ezt máshogy megoldani?
előre is köszi

(#16) gecz


gecz
tag

vagy hogy lehet sima psxet chipelni házilag :?mintha olvastam volna ilyet?!

(#17) gecz


gecz
tag

?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Playstation
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.