Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Plants vs. Zombies

Hozzászólások

(#22) Zoltááán válasza Zoltááán (#21) üzenetére


Zoltááán
csendes tag


tipikus nehézzúzás :) de ha survivor endlessre megy vki akkor most adok jó tippeket natehát sokat lehet spórolni ha 9 lapot viszel akkor az úgy néz ki hogy..1.kukorica,2.napraforgó,3.vizirózsa,4.olyan kitty cat (légvédelem +hátulról jönnek a bányázszok) 5.magas dió ,6.imitátor is magas dió, 7.ikernapraforgólap,8.kukoricaágyú és a 9. a dinnye na igen következő körben a dinnye az imitátoros bejön a tök mint védő először a diókra majd hátulsó növényekre az azért kell hogy ha jönnek a bányászzombik akkor a kitty cat eknek legyen idejük lelőni őket amíg a tököt zabizzák.
És amikor bejönnek a óriások akkor ja igen 2 kukorica ágyú kell csak mert a 6 értelmetlen. Amit képet csatolok az 1 régebbi kép de amikor az óriások bedobják a kicsiketn aon gyorsan felfalják a ágyút szal csak a baj van vele a 19 edik szint piszok nehéz 18,19 a 20. könnyű 21 megint nehéz szal így kell kezelni ja igen és a kerékkipukkasztókat azokat fel kell upgrédelni mert sokáig bírják és az óriások is ütik őket v 6 ütés ami kb 12 mp ha nemtöbb inkább 16 na és azzal sokat lehet nyerni az olcsó növényeket lehet az óriások elé tenni hogyha nem akarod hogy a mágnesfalad mert mágnesből 4 kell +tököt rá elég diót de már mondtam szal a mágnes fal túl kell hogy élje a dinnye az ajtós zombikat lekapja az nem gond én miután kiépítem a védelmet kb így nézek ki:persze 16 zászló után

1.cseresznye
2.gumipukkasztó
3.imitátor:sütőtök
4.lapítótök
5.gumipukkasztó fejlesztése
6.kávészem
7.erőspaprika
8.atomgomba
9.vizililiom vagy mi ami nagyon fontos hogyl egyen ha vizen is jönnek meg földön óriás elsőn akkor vízre liliom és akkor rá a cseresznye

atomgomba+kávészem+vizililiom + sütőtök rá a védelemért mindig a páros rohamoknál kell 18.,20. tehát a 2. rohamnál én akkor amikor bejönnek lerakom az ott bumm meghal minden é mindneki maradnak az óriások arra ott a többi robbanó meg nyomod elé a tököt meg gumipukkasztót hogy tovább tartson a mágneseket elérni[/IMG][/L]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Plants vs. Zombies
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.