Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Plants vs. Zombies

Hozzászólások

(#51) mad1


mad1
veterán

A trainerhez fel kell pachelni a jatekot?

Ne szemetelj ! = Steam

(#52) mad1


mad1
veterán

Örök nap kodot tudtok?

Ne szemetelj ! = Steam

(#53) Sarakrael


Sarakrael
csendes tag

Írtam egy cikket a játékról:

http://gepzelodesek.freeblog.hu/archives/2009/07/23/Vedd_a_hazad_Ultess_novenyeket/

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, legyen az negatív vagy pozitív kritika.

(#54) mad1 válasza Sarakrael (#53) üzenetére


mad1
veterán

Nem rossz,siman megallna a helyet gamepodon is.
Irj Zsoccc nak ha ararsz iro lenni. ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#55) (Darkwood) válasza Sarakrael (#53) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Szerintem is jó!

Jöhetne már a második rész! :K

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#56) ollie válasza mad1 (#54) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem kell ahhoz engedélyt kérnie, bárki írhat a Gamepodra.

***

(#57) mad1 válasza ollie (#56) üzenetére


mad1
veterán

Nem azt mondom,de o segit mindenben,ha kerdese van.

Ne szemetelj ! = Steam

(#58) Jakesz


Jakesz
őstag

Megmondanátok, hogy mennyi helyet foglal a játék?

(#59) mad1 válasza Jakesz (#58) üzenetére


mad1
veterán

30mb-ot.

Ne szemetelj ! = Steam

(#60) Jakesz válasza mad1 (#59) üzenetére


Jakesz
őstag

Na hiszen, az aztán a nagy méret :) Köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

(#61) mad1 válasza Jakesz (#60) üzenetére


mad1
veterán

Vegulis 2d rol beszelunk.Emlexem 10-15eve a donkey cong country mind 3 resze 8mb ba kerult a piacra...Pedig az azert osszetettebb jatek.

Ne szemetelj ! = Steam

(#62) Jakesz válasza mad1 (#61) üzenetére


Jakesz
őstag

De még akkor is meglepett. Főleg, hogy játékmagazinokban is írtak róla, rendes cikket. GameStar-ban 97%-ot kapott, ami nem semmi.

(#63) ollie


ollie
MODERÁTOR

(#64) (Darkwood) válasza ollie (#63) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Ennyit megér simán. :K

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#65) mad1 válasza ollie (#63) üzenetére


mad1
veterán

Koszi az nfo t :R

Ne szemetelj ! = Steam

(#66) Fortissimus


Fortissimus
őstag

eleg addiktiv ez a jatek, most talaltam ra :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#67) Plebi


Plebi
senior tag

Sziasztok!

Nem mintha a grafika lenne a lényeg, de egy dolog nálam valamiért elég gáz, az eddigi popcap-es játékoknál ilyen nem volt. Ha be van kapcsolva a 3D Acceleration és teljes képernyőn van akkor ezt produkálja, de ha ki van kapcsolva a 3D acc. akkor meg leveszi a felbontást 800*600-ra és szép rece nélküli lesz teljes képernyőn is, ha 3D acc be van kapcsolva és nem teljes képernyőn van akkor meg megint minden ok. Másnál is ez van, barátnőm gépén is néztem ott jó. :( Mi lehet, Win7 64bit friss és új. Más popcap játékok tökéletesek.

1.0.0.1051 verzió, nem steames, lehet valahogy pathelni?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#68) Fortissimus válasza Plebi (#67) üzenetére


Fortissimus
őstag

mi itt a gond en nem latom :F
nalam is igy nez ki...

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#69) ollie válasza Plebi (#67) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

800x600-nál azért nem látod a recét, mert vagy CRT monitort használsz, vagy a TFT szétmossa a pixeleket.

***

(#70) Plebi válasza Fortissimus (#68) üzenetére


Plebi
senior tag

Ha kinagyítod a képet, most lehet hülyeséget írok, de olyan mint amikor a jatákokon nincs élsimítás minden tiszta rece, namármost ha kikapcsolom a 3d acc-ot akkor meg olyan mint a normális flash game-k szépen megrajzolva, tiszta élekkel. Nem gond, csak a barátnőm gépén szintén bekapcsolt 3d acc esetén ugyanúgy 1280*1024 es asztali felbontást használva olyan recementes volt mint nálam 3d acc nélkül 800*600-ban. Valahogy nem lehet levenni a felbontást alapból 800*600-ba mert a peggle, peggle nights, zuma, zuma revenge, mind abban mennek, és szép élesek. Csak ennyi nem akarok én fullhd-t meg akaármit, jóó nekem a 800*600 csak szép recementes legyen, mint nem teljes képernyős módban, vagy a többi popcap játékok.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#71) Plebi válasza ollie (#69) üzenetére


Plebi
senior tag

Lehet. TFT-t használok és a barátnőm is!

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#72) Plebi


Plebi
senior tag

Amúgy csak az volt a lényeg, hogy nálatok is ilyen a játék mint ahogy a kép mutatja, ha a képet teljes nézetben nézitek? Ha igen akkor ok! A játék amúgy nagyon jó.

Amúgy még egy kép. Teljes képernyő, bekapcsolva minden a menüben. 3d acc, teljes képernyő. A táblák elég mosottak. kép

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#73) ollie válasza Plebi (#72) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen olyan, mint a te screenshotod.

***

(#74) Fortissimus válasza Plebi (#72) üzenetére


Fortissimus
őstag

kikapcsoltam a 3d es nalam is simabb lett. :) erdekes...
amugy jatek kozben nem veszem eszre a kulonbseget
most eppen az a palya szivat ahol a lathatatlan zombik jonnek :(((

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#75) Fortissimus


Fortissimus
őstag

a Zen kertben a gombak csak abban a 30000-es gombakertben nonek?

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#76) mad1 válasza Fortissimus (#75) üzenetére


mad1
veterán

A gombak itt nolnek. :K

Ne szemetelj ! = Steam

(#77) Fortissimus válasza mad1 (#76) üzenetére


Fortissimus
őstag

Thx! :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#78) Fortissimus


Fortissimus
őstag

az imitator mire jo? hogy erdemes hasznalni?

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#79) mad1 válasza Fortissimus (#78) üzenetére


mad1
veterán

Klonoz 1 adott fegyvert,igy akar 2x betehetsz pl.cseresznye bombat vagy barmit.

Ne szemetelj ! = Steam

(#80) Fortissimus válasza mad1 (#79) üzenetére


Fortissimus
őstag

aham, ertem. koszi

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#81) Fortissimus


Fortissimus
őstag

na ugy nez ki majdnem kicsontoztam a jatekot, mar csak survival endlesst jatszok :)
jo ez a zen kert, egy locsolas utan a csiga osszeszed 20-30000-et
mar csak azon vagyok, hogy a kertjeimet feltoltsem novenyekkel

a bolcsessegfat meddig erdemes noveszteni? mar az is 100 lab magas

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#82) mad1 válasza Fortissimus (#81) üzenetére


mad1
veterán

En elvittem 450ig,de még semmi.

Ne szemetelj ! = Steam

(#83) Fortissimus válasza mad1 (#82) üzenetére


Fortissimus
őstag

100-nal adott egy "cheat"-et, ha beirod, h 'daisies' mikor jatszol a halott zombik utan viragok maradnak. Csak kerdes, h kesobb is ad-e meg ilyet... :F

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#84) mad1 válasza Fortissimus (#83) üzenetére


mad1
veterán

100ig adott ilyen tippeket,az felett nem sajnos. :(

Ne szemetelj ! = Steam

(#85) Ifju válasza mad1 (#84) üzenetére


Ifju
aktív tag

500nál és 1000-nél ad utoljára, de csak szokásos csilivili dolgot, szal nem hiszem hogy igazán érdemes tökölni vele ;)
gugül megmondja a szófüzéreket :K

(#86) mad1 válasza Ifju (#85) üzenetére


mad1
veterán

Akkor vegulis a 450em hez nem all tul messze.
Az ok hogy gugli,de nem jo az angolom.
Esetleg hogy mit ad 500nal es 1000nel azt nem tudod?

Ne szemetelj ! = Steam

(#87) Ifju válasza mad1 (#86) üzenetére


Ifju
aktív tag

500-nál pinata
1000-nél dance
(vagy fordítva, már nem emlékszem)

összefoglalásképp a játék közben aktiválható dolgok (próbáld ki őket):

pinata: a shower of candy when a zombie dies
trickedout: Alternate Lawn Mower appearance
future: Gives zombies futuristic shades
sukhbir: toggles the zombie's call for brains-sound
daisies: Zombies leave small daisies behind when killed
Mustache: Zombies Now Have Mustaches
tohot: Infinite Sun
dance

én level 500 körül untam meg a survival endlesst, azóta nem indítottam el a játékot (mentés eltéve) :B

[ Szerkesztve ]

(#88) Fortissimus válasza Ifju (#87) üzenetére


Fortissimus
őstag

en meg csak 30 korul jarok, nem volt tobb ido ra :B

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#89) Domc30


Domc30
csendes tag

Nem tudja valaki hogyan lehetne a napos cheatet aktiválni?És hol találnék több gombát a zen kertembe?

Köszi :((

(#90) daneez


daneez
csendes tag

Heló!

Valaki megtudná mondani h hogyan lehet végtelen pénzt és végtelen napot szerezni?előre is köszi

(#91) dízelracer


dízelracer
senior tag

Elakadtam (Adventure, Level 4-3). Van valami cheat amivel tovább juthatnék ezen a pályán?

(#92) mad1 válasza dízelracer (#91) üzenetére


mad1
veterán

[link] ;)
Ha ez nehez mi lesz a teton? ;]

Ne szemetelj ! = Steam

(#93) dízelracer válasza mad1 (#92) üzenetére


dízelracer
senior tag

már ott vagyok. :D

(#94) Petya25


Petya25
addikt

Függő vagyok én is egy ideje, nagyon jó játék. :C
Az Endless pályán 26 körig jutottam segítség nélkül.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#95) P00By


P00By
nagyúr

Ennek a csokinak mi az értelme? Ha tele a kert a csiga nem érne körbe a pénzért vagy mi? :D

(#96) csoli31 válasza P00By (#95) üzenetére


csoli31
aktív tag

A csiga egy idő után szundikál egyet, és a csokival tudod újra munkára bírni. ;)

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#97) P00By válasza csoli31 (#96) üzenetére


P00By
nagyúr

Ha rákattintok akkor is felébred. És gondolom nem sokáig van fent, hogyha a tálcán van a játék. Pedig az lenne a jó egész nap kolbászolhatna a zsetonért! :D

(#98) biggamer válasza mad1 (#92) üzenetére


biggamer
veterán

Hali, mivel vetted fel ???

Fraps-al ???

Nyom6nál 1 linket, honnan lehet lecibálni a felvevő progit.

Elöre is THX !!!

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#99) mad1 válasza biggamer (#98) üzenetére


mad1
veterán

Nem en vettem fel csak rakerestem...
Persze frapsal szerintem fel lehet venni.udvi.

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#100) Fortissimus válasza P00By (#97) üzenetére


Fortissimus
őstag

egy csokival kb 1orat porog a csiga, az jo kis penz egy teli kertben kozvetlen ontozes utan :K
es fut hatterben is, tudsz kozbe netezni v akarmi

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Plants vs. Zombies
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.