Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Plants vs. Zombies

Hozzászólások

(#1) mad1


mad1
veterán

Plants vs. Zombies

Legjobb 2ds strategia 1 szemelyeben...Bar engem igazan 1 str sem fogott meg igazan,ez kivetel.A gepigeny eleg kicsi.1magos proc,128mb video ram kb.
Egyszer csak azon kapod magad hogy orakat jatszol vele.
Gyerekek,ezt mindenkinek ki kell probalni,hisz mint itt emlitettek,aszolut siker es ezt alairom.

Zombies is conning!!!

Kellemes forumozast mindenkinek!!!

Ne szemetelj ! = Steam

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

ez nagyon jó kis game:)
bár elég volt neki a hír is szerintem..legalábbis megtalálta mindenki azt is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) mad1 válasza Sirandrish (#2) üzenetére


mad1
veterán

Hallod elkezdtem este 10kor es 4kor neztem az oramra...Mondom mivaaa?
Jobban lekotott mint barmelyik 3d s cifra jatek az biztos. :K

Ne szemetelj ! = Steam

(#4) Sirandrish válasza mad1 (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

énis nagyon jól elvoltam/vagyok vele..még azzal is órákig elvagyok hogy rendezgetem a Zen kertet :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) mad1 válasza Sirandrish (#4) üzenetére


mad1
veterán

ja,a noveny termesztes...mar leesett.

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#6) Sirandrish válasza mad1 (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

jahjah..abból is igen jó lóvét össze lehet kapkodni..csak sajna ritka az olyan növény amit 3K-nál drágábban lehet eladni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) mad1 válasza Sirandrish (#6) üzenetére


mad1
veterán

3k :Y ?Nah akkor atmegyek es csinalok 1 kis guerilla ultetvenyt. ;]

Ne szemetelj ! = Steam

(#8) Sirandrish válasza mad1 (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

3K...a virág..ami extrás mint pl a gombák azokat 10K-ért lehet eladogatni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) mad1


mad1
veterán

Megvettem a zsir golyoszoro novenyt vagy mit,de nem reparalja a zold viraggal.... :O

Ne szemetelj ! = Steam

(#10) Sirandrish válasza mad1 (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

a dupla zöld növényre kell pakolni ha jol rémlik

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) mad1 válasza Sirandrish (#10) üzenetére


mad1
veterán

Vazz,es tenyleg.Thx.
Igazabol nem ertem a 100as novenyre miert nem eleg :F

Ne szemetelj ! = Steam

(#12) Sirandrish válasza mad1 (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

mert csak...:)
nemtudom miért nem jó rá

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) mad1 válasza Sirandrish (#12) üzenetére


mad1
veterán

A kávébabszem nem tudod mire jo?

Ne szemetelj ! = Steam

(#14) bullseye válasza mad1 (#13) üzenetére


bullseye
addikt

nappal a gombák alszanak. de ha kapnak kávét...

általában a mágneshez köll.

de van már egy segédtopic erre: http://logout.hu/tema/re_plants_vs_zombies_abszolut_siker/friss.html

és igenis rengeteg növény van, ami 8-10k! :)

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#15) pohár válasza mad1 (#13) üzenetére


pohár
félisten

Ha nappali pályán vagy, és beteszel az alábbiak közül egyet, akkor azt felébreszti, mert nappal alszik a gomba :K
De mint a neve is utal rá, coffein bean vagy micsoda :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16) mad1


mad1
veterán

Nah zsiir koszi a valaszokat,szerintem mar mindent vagok. :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#17) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

"Zombies is conning!!!" Ez szándékos? :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#18) ollie válasza (Darkwood) (#17) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Érdekes, mert ez a mondat sehogy sem tűnik értelmesnek. :)

Ugye a többes szám miatt 'is' helyett 'are'-t kell használni, továbbá a 'conning' szó tanulást jelent, tehát a 'zombies are conning' azt jelenti, hogy 'a zombik tanulnak'. De gondolom 'coming' akart lenni, vagyis helyesen:

'the zombies are coming'

***

(#19) (Darkwood) válasza ollie (#18) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Igen, én is ezért kérdeztem...
Úgy helyes, ahogy Te írtad!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#20) mad1


mad1
veterán

Jovan mar kotekedni azt lehet mi? :DDD
Amugy nem direkt,az en lamasagom. :P

Ne szemetelj ! = Steam

(#21) Zoltááán


Zoltááán
csendes tag

Én Steamen vettem és azon kívül hogy a I Zombie Endlesst 9 edik pályán ott hagytam és 8 éves kistesóm elcseszte meg a vázatőrő endless nincs kész minden megvan de a Bölcsesség fám az csak 101 láb magas kár hogy 1000 ig kell növeszteni ahogy h táncrabírjuk a zombikat.

Nekem tetszett és most is tetszik PoP Cap alkotott.

(#22) Zoltááán válasza Zoltááán (#21) üzenetére


Zoltááán
csendes tag


tipikus nehézzúzás :) de ha survivor endlessre megy vki akkor most adok jó tippeket natehát sokat lehet spórolni ha 9 lapot viszel akkor az úgy néz ki hogy..1.kukorica,2.napraforgó,3.vizirózsa,4.olyan kitty cat (légvédelem +hátulról jönnek a bányázszok) 5.magas dió ,6.imitátor is magas dió, 7.ikernapraforgólap,8.kukoricaágyú és a 9. a dinnye na igen következő körben a dinnye az imitátoros bejön a tök mint védő először a diókra majd hátulsó növényekre az azért kell hogy ha jönnek a bányászzombik akkor a kitty cat eknek legyen idejük lelőni őket amíg a tököt zabizzák.
És amikor bejönnek a óriások akkor ja igen 2 kukorica ágyú kell csak mert a 6 értelmetlen. Amit képet csatolok az 1 régebbi kép de amikor az óriások bedobják a kicsiketn aon gyorsan felfalják a ágyút szal csak a baj van vele a 19 edik szint piszok nehéz 18,19 a 20. könnyű 21 megint nehéz szal így kell kezelni ja igen és a kerékkipukkasztókat azokat fel kell upgrédelni mert sokáig bírják és az óriások is ütik őket v 6 ütés ami kb 12 mp ha nemtöbb inkább 16 na és azzal sokat lehet nyerni az olcsó növényeket lehet az óriások elé tenni hogyha nem akarod hogy a mágnesfalad mert mágnesből 4 kell +tököt rá elég diót de már mondtam szal a mágnes fal túl kell hogy élje a dinnye az ajtós zombikat lekapja az nem gond én miután kiépítem a védelmet kb így nézek ki:persze 16 zászló után

1.cseresznye
2.gumipukkasztó
3.imitátor:sütőtök
4.lapítótök
5.gumipukkasztó fejlesztése
6.kávészem
7.erőspaprika
8.atomgomba
9.vizililiom vagy mi ami nagyon fontos hogyl egyen ha vizen is jönnek meg földön óriás elsőn akkor vízre liliom és akkor rá a cseresznye

atomgomba+kávészem+vizililiom + sütőtök rá a védelemért mindig a páros rohamoknál kell 18.,20. tehát a 2. rohamnál én akkor amikor bejönnek lerakom az ott bumm meghal minden é mindneki maradnak az óriások arra ott a többi robbanó meg nyomod elé a tököt meg gumipukkasztót hogy tovább tartson a mágneseket elérni[/IMG][/L]

[ Szerkesztve ]

(#23) bullseye válasza Zoltááán (#22) üzenetére


bullseye
addikt

mondjuk a 6 ágyú nem féltétlen szükséges a 20. szinten, de akik már 500 szintessel próbálkoznak (de irígylem a szabadidejüket), azoknak állítólag még ez sem elég és kellenek a robbantók erősen...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#24) Zoltááán válasza bullseye (#23) üzenetére


Zoltááán
csendes tag

ez survival flag10 és leírtam mit szoktam survivor endlessen

[ Szerkesztve ]

(#25) mad1 válasza Zoltááán (#22) üzenetére


mad1
veterán

:Y Aztaqrva :Y
:C Szep :C

Ne szemetelj ! = Steam

(#26) RidDiCh


RidDiCh
tag

nagyon jó ez a játék, nővérem 6 éves fia is simán pályákat visz át , a kisebb és nagyobb korosztályt is egyszerre leköti. a michaell jacksonos táncosok, hát az haláli :K

(#27) mad1 válasza RidDiCh (#26) üzenetére


mad1
veterán

1het alatt eddig 8 emberbol 7 vegigjatszotta. :K

Ne szemetelj ! = Steam

(#28) Pukii


Pukii
senior tag

kb 6-7ora alat végigtoltam a kampányt ugy ,hogy nem szaltam fel a gép elöl. 1 pályát sem kellet ujrakezdenem. Kis stratégiai érzék és logika kell hozzá.
Hibái:
-vannak pályák amik elégé összevissza vannak és kb ha összevissza pakolsz le mindent akkor is megnyered
-rövid
-nekem túl könnyű volt. Lehetne valami Hard mode is :-)

''A DDR az a winchester?'' by Ziiip

(#29) ollie válasza Pukii (#28) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A kampány nem nehéz, utána jön a neheze.

***

(#30) Pukii válasza ollie (#29) üzenetére


Pukii
senior tag

Oké akkor nekiállok csak ennem kell mert a hsz megirása elöt kb 5 percel keltem fel a gép elöl :-)

''A DDR az a winchester?'' by Ziiip

(#31) Pukii válasza ollie (#29) üzenetére


Pukii
senior tag

dupla

[ Szerkesztve ]

''A DDR az a winchester?'' by Ziiip

(#32) RidDiCh


RidDiCh
tag

végignyomtam az adventurert , survivorozok meg kertészkedek :) , jó kis game a növénytermesztés bejövős :K

(#33) Wasp91


Wasp91
aktív tag

Na ez nem semmi:

Mi a helyzet a víz alól felbukkanó zombikkal? :)

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#34) RidDiCh válasza Wasp91 (#33) üzenetére


RidDiCh
tag

csalással nem nehéz , látod menni napja van !!! napraforgó meg sehol!! :U

(#35) (Darkwood) válasza RidDiCh (#34) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Vannak hozzá ilyesfajta csalások?

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#36) ollie válasza RidDiCh (#34) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A napraforgókat már lecserélte, de amúgy van a képen.

***

(#37) RidDiCh válasza (Darkwood) (#35) üzenetére


RidDiCh
tag

igen vannak hozzá csalások. ( trainer )
én is szedtem le. pl : végtelen nap. nem kell várni hogy újratöltődjön a növényed , lehet ültetni egyből. azért mondtam hogy csalással nem nehéz. :K

ollie : az csak azért hagyta ott hogy megtévesszen :))

de lehet nem csalt , csak feltételezem , ha mégsem , sry

[ Szerkesztve ]

(#38) (Darkwood) válasza RidDiCh (#37) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Én csak a szemüveges "csalást" ismertem! :D

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#39) RidDiCh válasza (Darkwood) (#38) üzenetére


RidDiCh
tag

:D az melyik ??

(#40) (Darkwood) válasza RidDiCh (#39) üzenetére


(Darkwood)
őstag

"future" :DDD

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#41) mad1


mad1
veterán

Szeretnem atvinni laptopra a mentesemet,de nem talalom....Valaki vagja hova teszi a jatek?

Ne szemetelj ! = Steam

(#42) Wasp91 válasza mad1 (#41) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Userdata könyvtárban vannak a mentések!

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#43) mad1 válasza Wasp91 (#42) üzenetére


mad1
veterán

Jaja mar megtalaltam csak a win7 elrejti.
Azert thx. :)

Ne szemetelj ! = Steam

(#44) Wasp91 válasza mad1 (#43) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Nincsmit ;)

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#45) L!NK->Q3


L!NK->Q3
senior tag

üdv
mitől függ h mikor tudok új palántát venni crazy davetől?
esetleg honnan tudok még :) ?D

régóta nem volt olyan minigame amibe időt fektettem volna - nah ebben akad pár óra...

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#46) mad1 válasza L!NK->Q3 (#45) üzenetére


mad1
veterán

Csak jatszani kell es jonnek a palantak,legyen adventure vagy puzzle stb...

Ne szemetelj ! = Steam

(#47) flashfly válasza Wasp91 (#33) üzenetére


flashfly
csendes tag

hi, ezt a screeent igy lelteg googlen?

csodálkozok hogy eddig még senki se kérdezte, de én megkérdem mert nagyon nem hagy nyugodni ...
Vajon mia fenét rakhatott az elso 2 oszlopba ez a 200 flages joember :D
(azt sajna már nem látni =( )
mindig az ugralos tököt ?! ;)

:W :R

"Ha azt gondolod képes vagy rá, vagy azt, hogy nem vagy képes, mindkét esetben igazad van."

(#48) mad1 válasza flashfly (#47) üzenetére


mad1
veterán

Tuti csiiter ;]

Ne szemetelj ! = Steam

(#49) sirdond válasza flashfly (#47) üzenetére


sirdond
őstag

squash,jalapeno, vagy cherry bomb
szerintem egyértelmű

(#50) flashfly válasza sirdond (#49) üzenetére


flashfly
csendes tag

ok, thy :D

"Ha azt gondolod képes vagy rá, vagy azt, hogy nem vagy képes, mindkét esetben igazad van."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Plants vs. Zombies
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.