Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Elég vad kinézete van, nem biztos, hogy utcán hordanám... :D

B.Cs.

(#2) Usgyi


Usgyi
aktív tag

Szerintem női kézben jól néz ki...

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#3) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Női kézen még jobban mutathat, de ez férfi emberen úgy mutatna mint a piros cipők...

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#4) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én ProductRed-es SE-t vettem pár éve, de messze nem ilyen vad a színe. Bár ez igaz az újabb színárnyalatokra is. Rettenetesen vakító, a 13as széria variáns volt a legjobb.

All→M8

(#5) Usgyi válasza Fritz Teufel (#3) üzenetére


Usgyi
aktív tag

:C

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#6) bollokcs80 válasza callmeakos (#4) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Változott, egyszer egy tesztben néztek össze különböző Iphone-okat és ott sem volt egyforma az árnyalat. Telónál még elmegy amúgy (meg azt lehet tokban is hordani), de ez szerintem elég vad.

B.Cs.

(#7) xsjado93 válasza Fritz Teufel (#3) üzenetére


xsjado93
senior tag

Mitől femininebb egy ilyen, mint pl egy piros sportautó? Egyik (közel kétméteres, férfi) kollégámnak product redes AW-csa van, de egyáltalán nem tűnik extrémnek / megbotránkoztatónak.

Your life is a lie.

(#8) Fritz Teufel válasza xsjado93 (#7) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

A szandál zoknival sem megbotránkoztató, de van egy bizonyos kicsengése... remélem így már érthetőbb ;-)
A piros sportautó vagy úgy autó egyáltalán, meg egészen más tészta. A Mazda Soul Red kifejezetten tetszik.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#9) Luck Dragon

Szerintem szép ebben a színben , bár a szíj nem éppen a legjobb , de van bőven alternatíva kiváltására .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) 485 válasza Fritz Teufel (#3) üzenetére


485
aktív tag

Egy apple watch alapból is full homár egy férfin.

(#11) Fritz Teufel válasza 485 (#10) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Aztán még én vagyok radikális :D

Csak annyi a bajom vele, hogy a lekerekített szélek miatt fénylik a felülete és azt nem nagyon tudom elviselni, ezt utáltam a Samsung Galaxy telefonokban is. Ultra lesz a karék, de csak kifejezetten emiatt. Jah, meg még amiatt is, mert tuti, hogy ez első napokban ide-oda beütöm és azt a lekerekített kijelző nem köszönné meg. A Galaxy Watch is koccant, de az okosan lapos, nem sem kottyant neki, védte a tok pereme.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#12) 485 válasza Fritz Teufel (#11) üzenetére


485
aktív tag

Véleményemtől függetlenül most is 3ast használok, de nagyon gondolkodom a piros 8ason.

(#13) LosBlancosRM válasza xsjado93 (#7) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Vannak akik csak akkor érzik férfinak magukat, ha feketét hordanak. Régebben nekem is volt ellenérzésem, de mára kinőttem. :D

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#14) xsjado93 válasza Fritz Teufel (#8) üzenetére


xsjado93
senior tag

Mert a vrümmögő autó már önmagában annyira férfias dolog, hogy annak már a színe sem befolyásoló tényező a a használója megitélését tekintve? De izgalmas dolog szín preferencia alapján prekoncepciókat gyártani másoktól.

@LosBlancosRM
ünnepnapokon, meg gyúráshoz a fehér is beleférhet :DDD

[ Szerkesztve ]

Your life is a lie.

(#15) LosBlancosRM válasza xsjado93 (#14) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Szigorúan trikó, egy kis pörkölt szafttal. :DD

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#16) scdlsc válasza xsjado93 (#7) üzenetére


scdlsc
aktív tag

"Az él a köztudatban, hogy a kisfiúk színe a kék, a lányoké pedig a rózsaszín, de ez régen fordítva volt."
"A 20. század elejére a rózsaszín-fiú, kék-lány párosítások általánossá váltak, és a ruhagyártók ideológiát is gyártottak mögé, mondván, a rózsaszín erőteljes, maszkulin szín, míg a (világos)kék, finomabb, femininebb, ezért jobban illik az egyik a fiúkhoz, a másik a lányokhoz. A Time magazin még 1927-ben is ezekről az irányvonalakról írt a vezető amerikai gyerekruha-bolthálózatokat végigkérdezve a divatról. Aztán, valamikor a 20-as és 40-es évek között a dolog, máig ismeretlen okok folytán megfordult, és így maradt egészen máig."
:DDD

(#17) A Molyember


A Molyember
tag

Fekete szijjal meg el is tudnam kepzelni.

(#18) nagysuhi válasza A Molyember (#17) üzenetére


nagysuhi
tag

Nekem pont így van. Ez a 3. Watchom, 2 ezüst után direkt piros S7-t vettem fekete szövet szíjjal. Már többen dícsérték, hogy jól néz ki.

Többet ésszel, mint fűrésszel...

(#19) UnA válasza Fritz Teufel (#3) üzenetére


UnA
Korrektor

Ez a férfi + piros cipő érdekes kérdés, mert:
- mostanában van egy trend piros edzőcipővel
- de volt persze régebben is, egy dandy kötelező darabja volt a piros bőrcipő
- sőt a magyar népdalban is megtalálod: "piros csizmám lába nyomát hóval födi el a tél"

Cipőben mondjuk én konzervatívabb vagyok, de póló, kabát esetén kedvelem a színeset, akár az erőteljes / szokatlan változatokban :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.