Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tudom, ez igy ebben a formában nem életrevaló.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ez a modern telefonok új anti - okos modellje.
Az ötlet jó.
Nagy merészség, hogy nincs rajta közösségi app.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3) Segal válasza Polarstar (#2) üzenetére


Segal
veterán

Pedig hidd el van élet anélkül is. Nekem pl abszolut nem hiányzik hogy mások ezredik feltöltött képét nézegessem önmagukról vagy a gyerekeikről. (kutyájukról, ruháikról, kocsijukról, idén második nyaralásairól, hol és mit ettek, idézetek stb.) röviden f*szságaikról.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4) pusszycat válasza Segal (#3) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én töröltem is magam, te miért nem teszed?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#5) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Hát szerintem bármilyen app telepíthető rá. Valószínű csak a Google keretrenszer fog hiányozni róla. Ahogy látom van saját appstore rajta.
[link]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#6) Polarstar válasza Segal (#3) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem vagyok fent én sem ilyen-olyan közösségi akármiken. Sok esetben iskola és érdeklődés is ott feneklett meg, hogy mail vagy telefon nincs - de fészbuk és társai ezerrel tolják.
A tartalom kívülről nem érhető el.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7) Segal válasza pusszycat (#4) üzenetére


Segal
veterán

Mert ahhoz előbb regisztrálnom kéne :C

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#8) Polarstar válasza dilajoska1 (#5) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Rémisztő kicsit amit látok. Az is lehet, hogy ejropai nyelvet sem tud? Sailfish OS-t lehetne rátenni? :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9) dilajoska1 válasza Polarstar (#8) üzenetére


dilajoska1
őstag

Szerintem csak China only :) és az a baj hogy így az XDA-s srácok se nagyon szeretnek vele foglalkozni.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#10) Örni


Örni
senior tag

Szóval ilyet megéri csinálni, de középkategóriás kompaktot meg nem... Ok!

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#11) nobela


nobela
senior tag

És telefont miért nem csinálnak ekkora méretben?

A múltkor láttam valakinél egy első generációs iPhone SE-t, úgy irígyeltem érte :DDD

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#12) Plug Life


Plug Life
senior tag

A 2500-as akku a gyenge pont. 6 éve a Redmi 3S volt 5"-es képernyővel, és 4100mAh-s akku volt benne...

(#13) xsjado93 válasza Plug Life (#12) üzenetére


xsjado93
senior tag

Annak is milyen kicsi kávái voltak :N nyilván, nagyobb készülékházba könnyebb nagyobb akksit is pakolni.

Your life is a lie.

(#14) NemMo


NemMo
őstag

Ez nagyon gagyi lett sajnos

(#15) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Végre valaki megcsinálta, ilyet keresek már mióta. (Qin 2 Pro is jónak ígérkezett anno)

Kompakt méret, viszonylag erős hardver. Remélem elérhető lesz valami nemzetközi variánsa is.

Ettől függetlenül lehet nézek egy régi kompakt modellt, és ráhajítok egy Ubuntu Touchot.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) domos


domos
senior tag

Ez mióta "pici"? Az első generációs iPhone SE pl. pici, ez nagyon messze van attól.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#17) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

“az alkalmazásboltban pedig kizárólag funkcionális alkalmazások érhetők el, így sem játékok, sem szórakoztató tartalmak, sem közösségi média appok nem kaptak helyet a kínálatban.”

Fogadjunk, hogy GMS licence, így saját áruháza van.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#18) PirosHello


PirosHello
senior tag

Egy másik oldal tech rovatában közzétették a készülék méreteit is: "A 118 grammos készülék 126,8x61,85x8,7 mm-es".

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#19) RobbyJr válasza nobela (#11) üzenetére


RobbyJr
őstag

Valóban jobbak voltak azok a méretek :K

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#20) Graphics válasza domos (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Méretileg kb. ugyanakkora, mindössze a kijelző nagyobb, mert nincs akkora káva.

Tehát pici. :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) johnny500 válasza xsjado93 (#13) üzenetére


johnny500
tag

Na igen de manapság egy akkora készülékházba nem raknak 4100-as akksit sajnos.

(#22) janeszgol válasza PirosHello (#18) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha 8.7 mm helyett lenne 10 mm a vastagsága (kisebb telefonnál nem baj, ha vaskosabb, mivel jobb a fogása, a tepsiknél meg pont fordítva, minél vékonyabb, annál könnyebben megfogható) és mondjuk 3000-3500 mah-s akksija.

De az ötlet tetszik, tetszene, de én, mint kompakt telefon rajongó (így ismernek itt) is beláttam, hogy a világ elment ezek mellett. Nézzétek meg a weboldalak elrendezését, de már az appok is kezdik ezt.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#23) Polarstar válasza janeszgol (#22) üzenetére


Polarstar
nagyúr

No problemo. Csinálunk egy Indigiego vagy Kickstart kampányt és mehet a gyártósor KiskunfélegyházáraSavonlinába. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#24) Graphics válasza Polarstar (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ott csak fegyvergyár van, meg műanyaggyár, kettőből akármi is kisülhet .

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) pelyib válasza nobela (#11) üzenetére


pelyib
tag

Tavaly majusban vettem egy elso generaciosat hasznaltan (beazott az S8). Imadom! Alap netezes, mindennapi appok mennek. Nem vagyok pro user, nem kell 8 kamera stb. Utodja 99% egy 12 vagy 13 Mini lesz.

(#26) eszgabor


eszgabor
aktív tag

Minek ilyen erős hw, ha csak telefonálni lehet vele???

Van élet a Dokumentumok mappán kívül is...

(#27) Graphics válasza eszgabor (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem csak azt lehet. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.