Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pala


Pala
veterán

Nah, gondoltam most már nyitok ennek is egy topicot, mert ilyet vennék (Rhythmic/Seismic)! Mik a vélemények róla??? Köztudott róla, hogy jó 30%-al csökkenti a 3D teljesítményt (legalábbis az Acoustic), de ez engem nem zavar, egyáltalán! Hangminőség érdekelne!

(#2) Den válasza Pala (#1) üzenetére


Den
veterán

A lottó ötös... mikor megláttam a topicot, sejtettem ki nyitotta :)

www.simson4t.hu

(#3) Pala válasza Den (#2) üzenetére


Pala
veterán

Mérges vagy rám???

(#4) Pala válasza Pala (#3) üzenetére


Pala
veterán

Egyébként Den, küldtem mail-t, olvasd el!

(#5) Den válasza Pala (#3) üzenetére


Den
veterán

nem semmi gond :)

www.simson4t.hu

(#6) Pala válasza Den (#5) üzenetére


Pala
veterán

Na de attól még a mail-t olvasd el!!!
OK, vissza az eredeti témához!

(#7) lobz


lobz
tag

Egy teszben (http://www.digit-life.com/articles/philipsedge/) azt irtak hogy 60-70 fokra is felmelegedhet a DSP chip... Ez igaz? Mert eleg gaz lenne, amugy is meleg van mar a hazban.

-- The Microsoft of Borg: Patches Are Futile! --

(#8) Pala válasza lobz (#7) üzenetére


Pala
veterán

Nem tudom, de engem is érdekelne. Különben ez nem nagy cucc, max teszel rá egy sima bordát!

(#9) Flashcash válasza lobz (#7) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Nálam az sblive is melegszik rendesen kb 45-50 fok biztosan megvan egy óra zene+game után.

(#10) Ketama


Ketama
aktív tag

NDK gyártmányú kávéfőzőről még nem nyitottál topikot!!! :DD
Az nem érdekel megvételre??? :DD

Everybody thought it was impossible. Then an idiot, who didn't know, came and did it.

(#11) tomas


tomas
tag

Nekem egy 705-ös van, és meg vagyok vele elégedve. Korrektül be lehet állítani a kivezérlést felvételkor (nem úgy mint a SB Live 5.1-nél ld.: Audigy 2 topic), mind LP, mind TV, CD stb. esetén. A hangja is megfelelő (bár zenét nem szgépen hallgatok...)

(#12) devon_mice


devon_mice
csendes tag

Ahoj!
Én is egy 705-ös boldog tulajdonosa vagyok - mondom boldog. Mi a baj ezekkel a kártyákkal. Tök sirály, illetve hiányolom a Linuxos drivert, mert ott az alaplapi CMediat kell használni, mert azt alapból felismeri bármelyik általam ismert Linux. Nem vagyok nagy audiofil, de fel sem merült bennem, hogy valami SB terméket vegyek. Mondjuk egyre berágtam: felraktam a hozzá kapott Yamaha XG cucot, aztán a Philips - CMedia hardverek összeakadtak úgy a Yamaha XG-vel, hogy az XP-t öröm volt nézni.
Szerintem azok a hírek sem igazak, hogy magas a CPU terhelése a Philips kártyáknak. Nálam egy Winamp futása mellett a proci terhelés 1%. (Egy 1 GHz-es TB-vel).
Meg kell venni, és egyből személyesen is megtapasztalható a különbség.

Na, csá

A NAp süssön le rátok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.