Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#183) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

(#172) Szten Márs: Ha minden igaz, akkor egy ablakot, egy utcát (vagy utat), parkoló és mozgásban lévő autókat láthatunk a képen. Szerintem egy borongós, szükre nap volt amikor a kép készült, nem volt kedved kimenni fotózni, inkább bent maradtál és próbáltál valami témát keresni (vagy csak úgy fotózgattál). Aztán ez a kép passzolt legjobban ahhoz, amit kint is láttál (rossz idő), meg talán még a hangulatodat is reprezentálja. Szerintem nem rossz kép (bár egy jó DOF-fal szinte bármit fel lehet dobni:D).

(#173) johnjohn: Egy jó babafotóval legtöbbször könnyű az élre kerülni. Ez is nagyon jó kis kép. A dölés szerintem jót tesz neki. A vágás gondolom direkt ilyen (ezt mások lehet kritizálni fogják), normál vágásban (3:2) is jól mutat. :C
Eljön majd az idő, amikor a fa játékautó helyett igazi benzinfaló szörnyre lesz szüksége.:)

(#174) Cassidey: "Úton a család" címet társítottam magamban a képhez. Szépek színek, aminek élesnek kell lennie az éles, aminek nem az meg szépen elmosott. :C

(#176) MrBean55: Nem semmi ahogy elvonatkoztattál a témától (mellesleg jó irányba). Az ötlet szerintem remek, sosem jutott volna eszembe ilyen képet csinálni erre a témára. Az egyetlen bajom vele (ez már az én hülyeségem), hogy négyzetes a vágás. Ennek ellenére egy jó kis kép. ;)

(#177) Batka72: "Az egyetlen (?)" - Ezzel sikerült megzavarnod. Az egyetlen út, az egyetlen templom, az egyetlen autókereskedés? "Az egyetlen út" cím passzolna a legjobban hozzá, így egy szuper kis kép lehetne belőle (az autókereskedés kiretusálása után). ;)

(#178) a_tesz: Kézből sétálás közben lőtted? Ez a "motion blur" effekt kifejezetten tetszik, mozgalmassá teszi a képet. A havas út is szépen látszik, alapvetően egy jó kép, illeszkedik a témába. ;)

(#179) grabber: Mobilhoz képest jó kép. Bár itt nem az számít, hogy mivel készült, hanem hogy milyen a meglátás/megvalósítás. Igaz hogy a képen nem egy út látható (ezt csak azok tudják akik oda jártak), de a gumicsíkról arra lehet következtetni, hogy valaki útként használta a betont. pálya, beton, drift, gumiégetés mind az "út" témába illik. :C

(#180) Bubanc: Útközben készült képek, ha jól gondolom... István király a kép címe, igazából nem tudom miért (lehet csak a műveletlenségem miatt). Majd egy rövid leírást szívesen olvasnék róla a társtopikban. Egyébként tetszik, szép színek, a képsorozat megvalósítás is jó. :)

(#182) Allien: Megkésve bár, de törve nem... Merre található ez a gyönyörű hely? Elsőre azt hittem, hogy a háttér csak PS eredménye, de akárhogy nézem nem látom az utómunka hibáit rajta, ezért feltételezem hogy eredeti. Nagyon tetszik rajta, hogy az út a templom felé mutat (nem vagyok vallásos), vezeti a szemet. Szé munka! :C

Picit lehet röviden írtam, de most nem tudok rosszat mondani a képekről. Ez a hét egészen jól sikerült, mindenkinek sikerült szépet alkotnia, tehát kreatívkodott. Így tovább! :K

További szép napot, jó fotózgatást, szép képeket kívánok!

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.