Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Ph - letöltések részleg (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Keitaro


Keitaro
addikt

Ma elnézegettem a letöltések részleget, aztán gondoltam megkérdezem, hogy lesz e valamikor annak a ''megreformálása''
Legalábbis egy pici vérfrissítés nem ártana. Bár gondolom leterhelő ha a fél magyar hon innen tőlt drivert, csak kiváncsi vagyok ^^
Lesz ilyesmi?

(#2) Cane válasza Keitaro (#1) üzenetére


Cane
őstag

Ezt erőltettem én is vagy 1 hónapja, de semmi válasz sem volt...

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#3) CharlieDrop válasza Cane (#2) üzenetére


CharlieDrop
veterán

ezexerint semmi eredmény...

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#4) Keitaro válasza Cane (#2) üzenetére


Keitaro
addikt

Kár... :(
De most hátha benéz valaki a fejesek közül. A remény hal meg utoljára :DDD

(#5) Satan-Claus


Satan-Claus
senior tag

Anno én úgy gondolkodtam, hogy a HWSW-re megyek friss hírekért, a hwhunpage-re letöltésekért, és ide a közösségért.

Azóta ez az elmélet kicsit felborult, de ami azt illeti nem is emlékszem mikor nézetm be utoljára a letöltés rovatba.

IMHO, nem is feltétlenül van rá szükség. A legfrissebb dolgokat úgyis kb. 10 sec. alatt meg lehet találni a google-lal, és jellemzően a külföldi szerverek is gyorsan szolgáltatnak kis hazánk felé.

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#6) Keitaro válasza Satan-Claus (#5) üzenetére


Keitaro
addikt

Bevallom én is rég néztem be (talán hónapokkal ezelőtt utoljára), de gondoltam benézek hátha van valami ami nekem még nincs, de jól jönne. Mondom ha már ott vagyok megnézem az új Catalystet is. Aztán csak néztem a sok 2001-2002 dátumot. Őszintén szólva az fordult meg a fejemben, hogy így nem sok értelme van, vagy frissíteni kéne, vagy eltüntetni.

(#7) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

A főbb benchmarkok megvannak,meg a fontosabb utilok.Elég ez :)
Esetleg ezek mellé még felkúszhatna mindig az aktuális game.iso,de ez már csak nyavalygás :P

(#8) KEndre válasza Keitaro (#4) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Talán nem sokára lesz megoldás, most kezd összeállni az oldal, lassan aktuálissá válik a letöltési szolgáltatás is. Még egy kis türelem, rajta vagyunk.

E.

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#9) Keitaro válasza KEndre (#8) üzenetére


Keitaro
addikt

Köszi a választ, jól hangzik :)

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Ph - letöltések részleg (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.