Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Peerguardian2

Hozzászólások

(#1) g@bo


g@bo
nagyúr

egy ingyenesen letölthető kémprogram figyelő cuccot ajánlok fiygelmetekbe,

a PH fórummotorjának megújításával kaptunk ajándékba egy kedves kis figyelőt, mint:

BSA-Hungary... :Y 212.40.96.109:80


(#2) Viktor0610 válasza g@bo (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:F

Samsung Galaxy A54

(#3) Dilikutya válasza g@bo (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerinted ha a közel 50000 Ph-s elkezdené egyszerre pingelni ezt a címet, mi törpénne?:P

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4) Viktor0610 válasza Dilikutya (#3) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én benne v.ok... ;]

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#5) g@bo válasza Viktor0610 (#2) üzenetére


g@bo
nagyúr

hát, ehhez nem értek, van fent tűzfal, vírusirtó, és ez a proggi.
van 1-2 oldal, egyre több... amit blokkol, eddig a PH nem volt közöttük, most itt is írogatja hogy BSA...

olybátűnik, egyre több oldalon ''szkennelgetik'' a gépeket.

(#6) escie


escie
őstag

elmagyarázná valaki, hogy a mi jó égről van ebben a topikban szó? :F
ki szkennel kit? mi van a bsa-val? mi van a ph-val?

[Szerkesztve]

I'm back, baby!

(#7) g@bo válasza escie (#6) üzenetére


g@bo
nagyúr

azt Én is szeretném tudni. Van egy kémprogram figyeló szoftver, és ujabban a PH-ra való látogatásnál is villog, hogy az említett cég kutakodna a gépen.

bár lehet Én látom rosszul.

letöltitek ezt a proggit, és megnézitek a naplóját. ott figyuzgat... :F

(#8) Boxer001 válasza g@bo (#7) üzenetére


Boxer001
veterán

sztem eccerűen nem kell ezzel foglalkozni :)

(#9) Dilikutya válasza g@bo (#7) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pontosan mit is kéne látni amúgy? Kipróbáltam, de én nem látok semmit eddig. Szerintem csak téged figyel a BSA ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#10) g@bo válasza Dilikutya (#9) üzenetére


g@bo
nagyúr

;) hehe.

próbált meg ezt: [link]

ez be se fog jönni.

(#11) Ptech válasza g@bo (#1) üzenetére


Ptech
őstag

és mit csinálna a BSA ha tegyük fel letöltögetsz, kiszáálnak hozzád, és elviszik a géped? Mit figyel pontosan az a cucc? Nem értem teljesen :F

(#12) Dilikutya válasza g@bo (#10) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez mi lett volna? Valóban nem jött be, csak üres oldal. A Prohardver bejön, de kijelzi mostmár itt is a BSA-t. Előbb azért nem jelezte, mert csak frissítettem. Most bezártam és új ablakban ismét csatlakoztam a Ph-ra, meglátta a BSA-s cuccot, de beenged, csak blokkolja, a linkelt címre viszont semmit sem enged.
Érdekes:).

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13) zsiga667


zsiga667
addikt

1. Van PeerGuardian topic. [link]
2. Ez a progi tulajdonképpen egy sokmillió IP-címet tartalmazó adatbázis, egyszerűen blokkolja a megadott IP-címek felé/felől menő/jövő forgalmat.

(#14) g@bo válasza zsiga667 (#13) üzenetére


g@bo
nagyúr

ja, közben én is megtaláltam.

mindenesetre érdekes, hogy éppen a fent említett cégecske ip-je jelenik meg. az új fórummotor előtt ez nem volt.

(#15) ReJim válasza g@bo (#1) üzenetére


ReJim
őstag

:) bsa-nak externet szolgáltatná a netet? :F
[link]

szerintem ne foglalkoz ilyen ''kémprogram figyelő szoftver'' dolgokkal... főleg, ha nem vagy biztos benne, hogy mire való... :U

firefox+adblock...
nem hiszem, hogy a gépemet szkennelgeték csak úgy... főleg, hogy audit.median, versanus van a ph-oldalán... de ez az ip nincs :(

ha esetleg externetes vagy, nem néznéd meg a saját ipcímedet, lehet egyezik :)

</end.?>

(#16) Dilikutya válasza ReJim (#15) üzenetére


Dilikutya
félisten

Miértne:). Nem olyan hatékonyak, hogy saját szerverük, gerinchálós kapcsolatuk stb legyen ;].

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17) ReJim válasza Dilikutya (#16) üzenetére


ReJim
őstag

akkor meg van név, cím, telszám, akit lehet útálni ;]

sőt mondok jobbat: BSA a ph domainje mögé rejtőzik: [link] :Y
:DDD

[Szerkesztve]

</end.?>

(#18) Rez_Grof válasza ReJim (#17) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Jaj én is éppen most néztem utána, Spade bácsi megsúgta

[Szerkesztve]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#19) #53172992 válasza g@bo (#10) üzenetére


#53172992
törölt tag

Nekem bejött,de vmi gusztábbat legközelebb :R

(#20) ActionMan


ActionMan
tag

Nemtom ki hogy van vele, lehet hogy csak én vagyok tudatlan és/vagy szemellenzős, de szvsz ez az a progi, amit sehogy sem tudok komolyan venni.

Se a második, se az első verzióját.

''... meg az izomagyú Mickey egér, aki bárkit megöl a kokainért ...''

(#21) Nimrod válasza ActionMan (#20) üzenetére


Nimrod
addikt

Nekem az előzőnél is fogott meg érdekes dolgokat. Ennél meg ezt az aranyoskát láttam:
[link]
A saját szolgáltatóm miért figyel engem? :F

(#22) Szenty


Szenty
tag

Ahogy zsiga667 is megmondta a #13-as hsz-ban, a PeerGuardian nem kémprogram figyelő alkalmazás. Arra szolgál, hogy olyan IPcím tartományokhoz való csatlakozást blokkoljon, amik valószínűleg a BSA-hoz, vagy egyéb hasonó funkciójú szervezetekhez tartoznak. Mint azt bizonyára tudod, hogy a RIAA (amerikai lemezkiadók szövetsége >> szándékosan kisbetűvel :D) pereket indított a peer-to-peer hálózatok felhasználói ellen. A PeerGuardian-t azért hozták létre, hogy - többek között - a fenti szervezetek ne tudjanak rácsatlakozni a peer-to-peer klienseikkel a gépedre, és megnézni, hogy milyen mennyiségű és milyen fájlt osztasz meg. Ha a PH!-t megnyitva a BSA-s naplóbejegyzés keletkezik az azért lehet, mert az oldalon található valamelyik kép valószínűleg egy olyan IP címre hivatkozott, ami a PeerGuardian szerint a BSA-hoz tartozott. Tehát aggodalomra semmi ok. A program a benne levő listákat tudja automatikusan frissíteni.

[Szerkesztve]

(#23) Nimrod válasza Szenty (#22) üzenetére


Nimrod
addikt

De ez nem magyarázat arra, hogy miért van ott a netszolgáltatóm is?

(#24) Szenty válasza Nimrod (#23) üzenetére


Szenty
tag

Nézd, azok akik frissíik a listát, elképzelhető, hogy olyan tartományokat is beleraknak, amik valójában teljesen ártalmatlanok. Egyébként meg... a szolgáltatód az egész adatforgalmadat képes naplózni, velük szemben teljesen mindegy, hogy használsz -e PeerGuardiant.

(#25) qdak


qdak
addikt

a PeerGuardian miért blokkolja a Wolfenstein - Enemy Territory-t és a F.E.A.R. Combat-ot hogy tudom kikapcsolni ezek blokkolását?
1ik ismerősőmnél ha megy a youtuben nem lehet videot nézni.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#26) qdak válasza qdak (#25) üzenetére


qdak
addikt

up

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#27) qdak válasza qdak (#26) üzenetére


qdak
addikt

up :(

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#28) Armahun válasza qdak (#25) üzenetére


Armahun
addikt

Szia qdak!

Arért nem megy, mert a progi blokkolja a GameSpy ip-it.
Zárj be minden alkalmazást, ami használja a netet. Feriben keress szervert, majd alt+Tabbal lépj ki asztalra. Peer-t megnyitva a blokkolt címek között ott lesz 3 vagy négy ip. Jobb gombal rájuk kattintva a felugró menuben tudod engedélyezni a címeket.

Én már rég nem használom a peer-t, amióta nem frissíti az adatbázisát.
Mivel nem volt naprakász, így nem sok értelmét láttam a használatának.
Most mi a helyzet frissül renszeressen, vagy tudsz valami új címet, ahonnan lehet frissíteni?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#29) qdak válasza Armahun (#28) üzenetére


qdak
addikt

hello
aham frisiti magát fogja rendesen a betolakodokat :)
szerintem rakd fel, csak arra figyelj hogy a betőrési kisérletek listázását rakd 1 napra kb
nálam 3Gigára nőtt a lista file amugy :)
köszi :R

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#30) lorcsi válasza qdak (#29) üzenetére


lorcsi
veterán

nekem 9gigára és akkor tellt be apohár, kivágtam a progit a fenébe

(#31) wwenigma válasza lorcsi (#30) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Lehet ám a logot töröltetni, nem mindig a progrsm xar, van hogy a felhasználó lámázik... ;)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#32) lorcsi válasza wwenigma (#31) üzenetére


lorcsi
veterán

akkor is túl nagy lett :D

(#33) qdak válasza lorcsi (#30) üzenetére


qdak
addikt

be kell álitani:[link]
hagy kikapcsolod vagy beálitod 1 napra.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#34) meduzatomi válasza Nimrod (#21) üzenetére


meduzatomi
csendes tag

Sorry, the page you requested was not found.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Peerguardian2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.