Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Online árlisták: megesz a méreg! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) dts


dts
csendes tag

Merugye, amikor az ember gépcserére adja a fejét, akkor először elolvas a neten mindenféle teszteket, kialakítja a neki kedves konfigot fejben, aztán megnézi az online árlistákat. Ki is választ egy alaplapot, ami már egy hónapja ott figyel az árlistákban, aztán kicsit még görcsöl rajta, hogy tényleg jó e, aztán elhatározza: megveszi.Aztán felkeres 5 boltot, felhív 4 másikat, de nincs, majd a héten, holnap, most éppen...míg végül az egyikben kinyögik, hogy eddig még az országba nem jött egy darab se, majd talán az elkövetkezendő hetekben.

De akkor mi a búbánatos lóf@szért van benne az árlistában??? De az még hagyján, hogy benne van, de akkor miért változik az ára hétről hétre?

És ez már nem az első eset...

Mi értelme akkor a ''percrekész'' árlistának?

Kirúgtak a Microsoft-tól debian-s viselkedés miatt...

(#2) McJames válasza dts (#1) üzenetére


McJames
senior tag

Az árlista az tényleg percrekész... az árukészlet már nem annyira... :(

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#3) GeorgeTerror válasza McJames (#2) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Hát engem is szétb@sz az ideg!
De komolyan. Hetek óta kergetek egy sittes midiland mli 490-es hangrendszert. Jövő héten lesz, nincs nem éri meg behozni ....
Csak kamu. Bár a CDmega-nál megígérték, emilben értesítenek. Miután kértem. Ez azért korrekt. Jöhetne már mert elfojik a pénzem.
Pedig szerepel az users-nél is, és azt mondják nincs már régóta...
Szal furi
AKI TUD VALAHOL MIDILAND MLI 490-EST KÉREM SZÓLJON!!!

köszi

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#4) Lord Mixxx


Lord Mixxx
tag

Sajnos az online-s dolgokban meg mindig hihetetlenul nagy a szakadek.... az usaban nem gond megrendelni vmit, ha nincs visszaszolnak azonnal mailban es megjelolik, hogy mennyiert tudnanak leggyorsabban beszerezni (gondolom ilyenkor mastol vesznek es arra raknak hasznot ami azert tobb mint a semmi) no meg egy ''aprosag'': a neten nincsen ado.... tehat tuti olcsobb mint boltban. Remelem ez a kulonbseg azert csokkenni fog belathato idon belul. Szoval fel a fejjel!!!!!!!!!

(#5) GeorgeTerror


GeorgeTerror
senior tag

Rendelt már valaki a mousehouse-tól valamit? Csak mert úgy néz ki ott van olyan cucc (egyedül Magyarországon) ami nekem kell.
Köszi ha válaszol valaki ojan

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#6) mzperx


mzperx
aktív tag

Jobbakat!

De most tényleg....

Hát én a falat kaparom kínomban, mikor végre metalálom, MEGRENDELEM, azt mondják, hogy van, elmegyek érte, ÉS KÉPESEK A SZEMEMBE MONDANI? HOGY A FÉL ÓRÁJA MEGRENDELT VALAMI ELFOGYOTT...

Most erre mit mondjak....

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#7) guest


guest
veterán

a mistral arlistaja onlályn. Ezért veszek mindent náluk.

prohardver vendég

(#8) GeorgeTerror válasza guest (#7) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Jó vegyél náluk speckó cuccot!!! :P
De ha lácc MidiLand mli 490-est dobjál egy mailt

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#9) Edgeri


Edgeri
senior tag

Aha a Mistral online... csak kérdés, hogy milyen sűrűséggel frissítve online :)))

Üdv, Edgeri

(#10) Den válasza Edgeri (#9) üzenetére


Den
veterán

Kétféle árlista van náluk. az ami külön boltjaik árlistája html-ben az nem igazi online, de a fő üzletüké, az közvetlen a raktáradatbázissal van összekötve.

www.simson4t.hu

(#11) dts válasza guest (#7) üzenetére


dts
csendes tag

Az árlistájukban benne van, amit keresek. Felhívtam: azt mondták, van. El fogok menni, és leellenőrzöm.

Kirúgtak a Microsoft-tól debian-s viselkedés miatt...

(#12) bz


bz
tag

én is voltam már olyan barom, hogy vásároltam, pedig a szemem előtt jelent meg a termék az árlistában (két frissités közt), két óra múlva már a boltban drágább lett.
de én voltam az állat, mert megvettem

(#13) guest


guest
veterán

A mistral ''Raktár-ONLINE-árlistája'' alapján nézem ki anno egy CD-írót. Odament, persze nem volt (''öt perce vitték el''). Hazamentem megnéztem, még mindig fenn volt. felhívtam őket, órákig nem vették fel, aztán felvették: közölték, ha az árlistán van, akkor van. Mikor megmondtam, hogy ott voltam pár órája és nem volt, akkor elküldött a francba, hogy ne szórakozzak vele, és lecsapta.
Ennyit a mistralról.

prohardver vendég

(#14) andorpapa


andorpapa
őstag

Én meg egy 5 portos hubot akartam venni (10/100-as), és megkérdeztem a boltost, hogy mennyi náluk. Persze előbb megnéztem a netes listájukat, és ott volt rajta, x pénzért.

Erre ő azt mondja, hogy 5 portos hub sosem volt nekik, és ha lenne is, akkor is drágább lenne, mint amennyit én láttam a listán.

Aztán még korábban FOP38-at akartam venni, mert rajta volt a listán. Mire ő: FOP38 nincs náluk, sosem volt, de Pestről lehet hozatni, 2-3 hét múlva meg is jöhet.

Anyád.

Szóval gáz, hogy egy 5 oldalas árlistából csak kb. 1.5 oldal az, ami ténylegesen kapható a cégeknél. Zavaró. Parasztvakítás. Nézd, nekünk ennyi cuccunk van! Nagy bús fenéket. :(

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#15) Ploszi


Ploszi
senior tag

akkor képzeljétek el, hogy itt mi van Debrecenben?!! Én még azt is az arcomba kapom, hogy hoztak százat az országba, de Pesten elkapkodták! Szóval ez itt nagyon East! Nem a keleti kényelem.

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#16) 9CS


9CS
senior tag

Ma Én is megutáltam a netes vásárlószivatókat. Kedden, Soltek SL75DRV4 ott a netes listán. Boltba be, mondom szeretnék egyet, eladó aki nagyon rendes mondta: nincs, de megrendelhetem, csütörtökre hozzák, jó akkor majd jövök. Csütörtök délután: Most mentek árúért estére lehet, hogy lesz. Péntek (Ma) megint nem volt :).

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#17) guest


guest
veterán

A debreceni ügyfélnek : keressen fel a Lansoft Kft.-ben. Környei Mihály 52/502-497, 70/33-45-188 vagy az mihaly_kornyei@lansoft.hu. Budapestieknek pesti átvétellel. Árlista kérése az mgood@axelero.hu címen lehet.

prohardver vendég

(#18) mandris


mandris
csendes tag

Rossz helyen vásároltok, illetve nem vásároltok! Forduljatok a kiskerek helyett a nagykerekhez! Ha ott nincs ismerős, akkor szóljatok nekem! Itt egy árlista, ami mindig percrekész! www.unitelcity.hu
Azon belül meglelitek az árakat, amit jelszóval védenek. Login: unitelcity pw: vendeg
Vagy a www.pcpartner.hu itt is jelszóval védett árlista tölthető le, mindig a zip-elt formátumot töltsétek le, az a friss. a zipben egy xls van. login: limanova pw: lista Ha tud valaki hasonlót, szívesen fogadom! www.ramiris.hu login: rami pw: ramirez Ez utóbbit régen néztem, szerintem még mindig jó!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Online árlisták: megesz a méreg! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.